Czy jest szybki zarobek? Licz więc na siebie!

Czy jest szybki zarobek w tych czasach, który będzie się utrzymywał? 

To dobre pytanie, co nie? Warto się nad tym zastanowić! Na pewno są szybkie sposoby na zarobek, ale czy one utrzymują się długo? Czy lepiej inwestować w coś wolniejszego, ale z zyskami przez lata? 

Czy jest szybki zarobek w tych czasach? 

Zastanawiam się nad tym bardzo długo i tak do końca nie wiem. Bo jest tyle obietnic w Internecie na szybki zarobek, ale czy są to długofalowe inwestycje, czy coś jednorazowego? To jest dobre pytanie! Ja nie wierzę w różne obietnice o szybkich zarobkach. Może i takie są, ale wtedy bardzo dużo ryzykujesz. Bardzo dużo możesz stracić lub zyskać. Ale trzeba działać każdego dnia, aby mieć te pierwsze zarobki. Poświęcić te miesiące ciężkiej pracy i mieć coś, co będzie działało długi czas. Ja wierzę w takie działanie. Wierzę w długą i ciężką pracę, nieszybkie zarobki z wysokim ryzykiem. Nie ma tak łatwo jak wielu spamerów mówi. Jakby tak było, to każdy byłby milionerem. Więc nie wiem, na co Ty liczysz? Licz na siebie! 

Buduj swoją markę w sieci i nie licz na to, że jest magiczna pigułka na sukces. Nie ma tak łatwo. Nie ma tak, że jest jeden sposób na solidny zarobek. Więc zastanów się nad tym, co chcesz robić w życiu? Czy chcesz szukać szybkich sposobów, czy chcesz coś, co będzie Ci dawało więcej pieniędzy, ale w bardziej odległym czasie? Ja liczę na takie działanie, chociaż i to jest obarczone ryzykiem, że się nie uda. Więc ryzyko zawsze jest, ale nie ma co się tym przejmować tak dużo, gdy działasz każdego dnia i wiesz, do czego dążysz. Więc zacznij działać i nie szukaj tematów w Internecie o tym czy jest szybki zarobek. Zastanów się dobrze nad tym, co Ty chcesz osiągnąć w sieci? Do czego Ty dążysz, aby mieć wyniki? Zastanawiałeś się nad tym czy blog, czy jakieś profile społecznościowe to szybki zarobek? Według mnie nie… bo niby blog jest łatwo stworzyć, ale dużo trudniej utrzymać. Jedynym szybkim zarobkiem może być ogromna kampania marketingowa wraz z reklamą, ale kogo na początek na to stać i kto ma taki budżet? Nie ma osób, więc trzeba mieć trochę wolniejsze sposoby na sukces. Więc licz na siebie na początek i na swój czas, jaki poświęcasz na zarobek. Na pewno nie będzie Ci lekko, bo wiem, jak jest u mnie. Wiem, jak ciężko jest działać, mimo przeciwności. Jak ciężko jest zdobyć pierwsze wyniki. I nie są to szybkie efekty i czasem człowiek się denerwuje, że tyle to trwa. 

Więc zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w osiąganiu celów? Nie będzie Ci lekko działać, ale co poradzisz? Nie ma nic za darmo! Tylko dobre działanie zwróci Ci się w postaci efektów w niszy. Więc na co czekasz? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby zdobyć pierwszy zarobek? Masz jakiś pomysł na działanie w niszy? Liczysz na szybki zarobek? Nie ma co liczyć. No, chyba że ryzyko masz we krwi! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne rozwoju i do czego Ty dążysz? Zastanów się, czy chcesz działać na dłuższą metę i czy masz wiele do przekazania swojej niszy? Czy masz idee na to, kim chcesz zostać w niszy? Na pewno nie będzie szło wszystko łatwo, ale nie ma co się poddawać, gdy coś nie idzie po Twojej myśli, ale trzeba działać. Rozwijać się i mieć przed sobą swój cel! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz z celem czy liczysz na szczęście?

Dużo ryzykujesz czy działasz pomału z planem?

Scroll to top