Jak chcesz rozwiązać problem? Jakie działania podejmujesz?

Jak chcesz rozwiązać problem swojej niszy? 

Co chcesz zmienić w danym temacie? Jaką masz misję w swoim życiu? Czy szukasz odpowiednich rozwiązań dla swoich klientów? Wiesz, co dla nich jest ważne? 

Najpierw rozwiązać problem! 

To jest najważniejsze, aby skupić się w niszy na rozwiązaniu problemów! 

Jak możesz udowodnić rozwiązanie?

Warto mieć dobrą ofertę w niszy. Warto działać każdego dnia dla swoich klientów. Rozwijać się mimo przeciwności. A będzie ich naprawdę sporo, więc na brak pracy nie możesz narzekać. Wszystko jest do zrobienia, ale trzeba działać i dawać dobre rozwiązanie. A to nie dla każdego jest proste (dla mnie nie). Więc trzeba na to poświęcić więcej czasu i tak dalej. Nie ma co się poddawać, gdy nie będzie sił czy motywacji. Ale trzeba szukać rozwiązań dla niszy. Robić wszystko, aby Twoje produkty lub usługi były naprawdę dobre! Więc trzeba dobrze poznać problem niszy. Dawać jej wartość i zacząć ogarniać potrzeby klientów. Jakie Ty wdrożysz rozwiązanie i jak je udowodnisz? Jaką pokażesz wartość swoim klientom przed zakupem? Jak zachęcisz do zakupu Twoich rozwiązań? To nie jest takie łatwe, aby zbudować solidną markę, która rozwiąże problem. Więc czeka Cię dużo pracy! Więc co zrobisz po przeczytaniu tego wpisu?

Jak teraz, to teraz! Nie jutro! 

Odkładanie na potem to mój problem… a jak z tym u Ciebie? Masz problem z prokrastynacją? Odkładasz na jutro, a jutro, na jutro? I tak dalej? To jest problem ambitnych ludzi i ludzi, którzy są perfekcjonistami. Trzeba z tym walczyć… ale jak? na pewno mieć mniejszy plan, aby tej pracy nie było ponad normę. Do tego musisz mieć dobrze zarządzać sobą w czasie i odpowiednio zarządzać swoimi zadaniami, aby nie mieć za dużo do pracy. To nie jest łatwe, aby pokonać swoje ambicje, ale lepiej robić mniej, a codziennie! Ja na razie mam takie tylko rozwiązanie tego problemu, a jak znajdę lepszy sposób, to ogarnę w innym wpisie, jak z tym walczyć. To nie jest łatwa sprawa, więc czeka Cię sporo do zrobienia, aby osiągać swoje cele. Ciężko jest się rozwijać w tych czasach, gdy ciągle odkładamy na potem. Nie ma efektów i motywacja spada. Więc trzeba uczyć się z tym walczyć i rozwijać się mimo przeciwności. 

Jak chcesz rozwiązać problem?

Jaki typ produktu stworzysz? Co zmienisz w danej niszy, dzięki swojej ofercie? Jaki masz pomysł na swoje produkty? Nie jest łatwo takie zrobić, więc czeka Cię sporo pracy nad sobą i swoją niszą, aby dobrze poznać problemy i następnie stworzyć odpowiednie usługi czy produkty dla swojej niszy. To wiele pracy przed Tobą! Wiem, jak ciężko zabrać się za tworzenie swojej oferty. Jak ciężko jest stworzyć produkt czy usługę. Ale trzeba się tego nauczyć! Nauczyć się rozwiązywać ludzkie problemy. Tacy ludzie są naprawdę wartościowi dla społeczeństwa. Więc może i Ty zostaniesz taką osobą w swojej niszy? Wiele przed Tobą, więc nie ma co się poddawać, gdy coś nie wychodzi. Masz wielką misję, jeśli chcesz pomagać swojej niszy. Więc zabierz się do pracy teraz i przestań odkładać na potem swoje cele i zacznij się realizować w danym temacie. 

Jak chcesz rozwiązać problem? Co zrobisz, aby mieć coraz lepsze efekty w swojej branży? Czy robisz WSZYSTKO, aby osiągnąć swoje cele? Czy działasz skutecznie i wiesz, co dla Twojej branży jest wartościowe? Na pewno czeka Cię sporo pracy, ale nic nie ma za darmo! Zacznij rozwijać się w swoich pasjach i zdobądź umiejętności i doświadczenie potrzebne do osiągnięcia sukcesu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty rozwiązujesz problem swojej niszy?

Jaką masz ofertę?

Scroll to top