Biznes online to sztuka! Co Ty na ten temat myślisz?

Biznes online to sztuka i wymaga działania i zaangażowania! 

Więc zabierz się za działanie i rób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Jest tyle do zrobienia w wielu tematach online. Więc wybierz odpowiednią niszę i zacznij się w tym rozwijać! 

Biznes online to sztuka!

Ale pamiętaj, że bez odpowiedniego funkcjonowania nic nie zdziałasz! 

Jedna rzecz na raz!

Nie wchodź w tysiące nisz na raz! Wybierz najpierw dwa czy trzy tematy i zacznij się w tym rozwijać. Wiem, wiem… jest wiele możliwości, ale trzeba najpierw ogarnąć jedno! Dopiero potem zacząć działać w innych tematach. Najpierw jeden blog. Jedne sklep czy jeden profil społecznościowy… Nie ma co robić wszystkiego na raz. Spróbuj działać z jednym i potem dokładaj sobie pracy. Najpierw może blog? Potem jakiś profil społecznościowy? A dopiero potem coś większego! i tak dalej. Rozumiesz o co mi chodzi? Musisz dobrze ogarnąć jedno, zanim zaczniesz działać więcej. Wszystko wymaga działania i pracy, ale Ty się nie poddasz, co nie? 

Wejdź w dobrą niszę!

Jak widzisz, biznes online to sztuka, którą trzeba zrozumieć! Nie ma tak lekko, że wejdziesz w jeden temat i zacznie Ci się wszystko rozwijać. Najpierw wybierz coś ze swoich zainteresowań lub pasji. Zacznij od bloga i rozwijaj go… Potem może jakiś sklep? Newsletter? Reklama? Dobra nisza na początek sprawi, że będzie Ci się działało sprawnie. Nie będzie Ci trudno pisać o swoich pasjach. To będzie przyjemność! Dlatego jest to takie ważne! Zastanów się, jak Ty możesz się wybić w danym temacie? Zastanów się i zacznij realizować swój plan… 

Chcesz się poddać?

Będziesz chciał i to nie raz! Będą gorsze dni i gorsze tygodnie, ale trzeba to przetrwać i iść dalej. Tu ważna jest Twoja konsekwencja. Wytrwałość w działaniu, aby nie poddać się w kluczowym momencie! Musisz się naprawdę rozwinąć, aby mieć siłę do działania. Trzeba dużo w sobie wypracować, aby mieć wyniki i nie poddawać się często. To można u siebie wypracować! Jak Ty to zrobisz? Jak Ty ogarniesz swoją niszę, aby nie poddać się? 

Nie działaj “czasem”…

To najgorsze co możesz zrobić. Robić sobie długie przerwy! I potem liczyć na jakieś efekty. Nie ma nic gorszego niż takie myślenie, a wiele osób tak chce. Porobi coś na blogu i zostawia go na miesiąc i potem liczy na dużo wejść. Napisze kilka artykułów i liczy na tysiące komentarzy… i tak dalej! Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i jakie tematy Cię interesują? Gdy działasz z pasją, to będziesz działał każdego dnia, dlatego jest ona taka kluczowa! Codziennie działaj! Codziennie się rozwijaj! I nie ma, że się nie chce! 

Nie ma na pięć procent! Ma być na sto!

Masz w sobie ogrom motywacji, ale musisz ją w sobie zapalić. Pokazać sobie, że masz wiele do zrobienia na tym świecie. Jak Ty to ogarniesz? Co zrobisz, aby osiągnąć cele i działać na maksa? Masz wiele do zrobienia, więc nie licz na farta, tylko zacznij działać. Zacznij od dobrego bloga. Zacznij od czegoś, co Cię interesuje. Odpal w sobie dodatkowo pasję i zacznij od planu i jego realizacji! 

Jak widzisz, biznes online to sztuka i trzeba wiele pracy, aby działał on dobrze! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Rozwijasz się online?

Scroll to top