Działasz? Jakie cechy Ci w tym pomagają? Co warto wiedzieć?

Działasz czy tylko się uczysz i obijasz? Co takiego daje nam działanie i dawanie wartości innym osobom w swojej niszy?

Dlaczego działanie jest takie trudne dla wielu osób? Dlaczego nie działamy, tylko ciągle się obijamy? Zwłaszcza gdy pracujemy w domu? Bo nie masz odpowiedniej mentalności! Nie masz odpowiednich cech, które warto sobie wypracować!

Działasz? Czy się obijasz?

Pewność siebie. Czyli coś, co powinien mieć każdy, kto zaczyna działać w biznesie nie ważne, czy internetowym, czy tradycyjnym. Jak ją sobie wypracować? Po prostu ucz się dużo tematów, które dają Ci zysk. Tyle i aż tyle, bo nauka wcale nie jest prosta, gdy chcesz się czegoś dobrze nauczyć… Ale to naprawdę sporo pracy i działania. Dla mnie pewność siebie to ciężki kawałek, ale staram się edukować codziennie i poszerzać swoje kompetencje. Jak Ty budujesz pewność siebie? Co zrobisz, aby osiągnąć większą pewność swoich działań?

Wytrwałość. Tego też można szybko się nauczyć. Wystarczy coś prostego:

DZIAŁAĆ!

I tyle… Bo inaczej się nie nauczysz wytrwałości. Pracowanie daje Ci wytrwałość i dzięki pracy ją sobie wytworzysz. Do dzieła więc! Musisz być konsekwentny w swoim działaniu. Rozwijać się mimo przeciwności i starać się być coraz lepszym w tym, co się robi!

Skupienie na działaniu. Musisz działać i nie poddawać się za szybko. Skup się na działaniu i dawaniu pomocy innym. Ja bardzo lubię działać, bo dobrze się z tym czuję. Ty na pewno się z tym dobrze czujesz, gdy pod koniec dnia zrobisz cały plan i siedzisz sobie i oglądniesz film czy serial lub pogadasz ze znajomymi. Warto jest dawać sobie nagrody za działanie i nagradzać się za osiągnięte cele. Jak Ty lubisz działać?

Umiejętność planowania i wyznaczania celów. Bez tego jest ciężko z motywacją, ale gdy już ją masz, to wszystko idzie łatwiej. Sam cel nie wystarczy, bo trzeba działać, ale daje Ci on kierunek działania i wskazuje drogę. Potem gdy coś zaplanujesz, to dajesz z siebie 100% i idziesz dalej.

Jak będziesz dobry w działaniu, to naprawdę możesz osiągnąć wiele i nie poddasz się z każdym nowym projektem. Bo będziesz mieć już te dobre cechy i nie będzie z niczym kłopotu. Co dla Ciebie jest ważne?

Działasz czy się obijasz?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie cechy Ty sobie wypracowałeś?

Scroll to top