Działasz? Jakie cechy Ci w tym pomagają? Co warto wiedzieć?

Działasz czy tylko się uczysz i obijasz? Co takiego daje nam działanie i dawanie wartości innym osobom w swojej niszy?

Dlaczego działanie jest takie trudne dla wielu osób? Dlaczego nie działamy, tylko ciągle się obijamy? Zwłaszcza , gdy pracujemy w domu? Bo nie masz odpowiedniej mentalności! Nie masz odpowiednich cech, które warto sobie wypracować!

Działasz? Czy się obijasz?

Pewność siebie. Czyli coś co powinien mieć każdy, kto zaczyna działać w biznesie nie ważne, czy internetowym, czy tradycyjnym. Jak ją sobie wypracować? Po prostu ucz się dużo tematów, które dają Ci zysk. Tyle i aż tyle, bo nauka wcale nie jest prosta, gdy chcesz się czegoś dobrze nauczyć… Ale to naprawdę sporo pracy i działania. Dla mnie pewność siebie to ciężki kawałek, ale staram się edukować codziennie i poszerzać swoje kompetencje. Jak Ty budujesz pewność siebie? Co zrobisz, aby osiągnąć większą pewność swoich działań?

Wytrwałość. Tego też można szybko się nauczyć. Wystarczy coś prostego:

DZIAŁAĆ!

I tyle… Bo inaczej się nie nauczysz wytrwałości. Pracowanie daje Ci wytrwałość i dzięki pracy ją sobie wytworzysz. Do dzieła więc! Musisz być konsekwentny w swoim działaniu. Rozwijać się mimo przeciwności i starać się być coraz lepszym w tym, co się robi!

Skupienie na działaniu. Musisz działać i nie poddawać się za szybko. Skup się na działaniu i dawaniu pomocy innym. Ja bardzo lubię działać, bo dobrze się z tym czuję. Ty na pewno się z tym dobrze czujesz, gdy pod koniec dnia zrobisz cały plan i siedzisz sobie i oglądniesz film czy serial lub pogadasz ze znajomymi. Warto jest dawać sobie nagrody za działanie i nagradzać się za osiągnięte cele. Jak Ty lubisz działać?

Umiejętność planowania i wyznaczania celów. Bez tego jest ciężko z motywacją, ale gdy już ją masz, to wszystko idzie łatwiej. Sam cel nie wystarczy, bo trzeba działać, ale daje Ci on kierunek działania i wskazuje drogę. Potem, gdy coś zaplanujesz, to dajesz z siebie 100% i idziesz dalej.

Jak będziesz dobry w działaniu, to naprawdę możesz osiągnąć wiele i nie poddasz się z każdym nowym projektem. Bo będziesz mieć już te dobre cechy i nie będzie z niczym kłopotu. Co dla Ciebie jest ważne?

Działasz czy się obijasz?

1 Comment

  1. Marketer Internetowy8 stycznia 2018

    Jakie cechy Ty sobie wypracowałeś?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top