Dlaczego tyle biznesów internetowych upada?

Dlaczego tyle biznesów internetowych upada? Co powoduje, że tak się dzieje?

Nie każdy biznes przetrwa długi czas i to jest normalne! Co Ty zrobisz, żeby Twój ebiznes przetrwał? Czy zrobisz wszystko, aby działać w sieci i nie poddawać się zbyt szybko? Czy ogarniesz zmiany w prawie, czy innych decyzjach osób z góry? Nie każdy biznes musi upadać, ale wiele upada i nikt nie wie na sto procent dlaczego… Zastanów się, co Ty możesz zrobić, aby Twoja działalność działała dobrze? Jest wiele czynników, które sprawiają,  że jeden biznes działa, a drugi nie.

Dlaczego tyle biznesów internetowych upada?

Ile  procent upada w ciągu kilkunastu miesięcy? Czy Ty za szybko się nie poddajesz? Oczywiście sukces jest możliwy, ale trzeba działać, a nie kombinować i dawać się wymówkom! Oczywiście sukces nigdy nie jest przypadkowy. Sukces jest, ponieważ są spełnione pewne czynniki. Ludzie odnoszą sukces, bo mają odpowiedni sposób myślenia dotyczący ebiznesu i wiedzą jak on działa.

Bardzo często ludzie wchodzą do ebiznesu, bo myślą, że nie będą musieli wstawać rano i pracować ciężko na etacie. I tu się mylą takie osoby. Myślą, ze samym myśleniem coś zdziałają. Nie myślą o tym, że tak samo czeka ich ciężka praca.

Z powodu niewyjaśnionych powodów ludzie myślą, że rozpoczęcie dobrego ebiznesu jest łatwe. Że budowa stron, marketing i promocja jest łatwa. Nie mogą się bardziej mylić… Rozpoczęcie biznesu internetowego wymaga dużej samodyscypliny. Myślą, że mogą pracować 4 godziny dziennie, a sprzedaż sama się zrobi. Tak się nie stanie.

Biznes internetowy nie ruszy na autopilocie. Trzeba poświęcić dużo czasu na naukę i wdrażanie swoich pomysłów. To nie stanie się w ciągu nocy dla nikogo. Większość ludzi jest po prostu nieprzygotowana na to, ile czasu trzeba poświęcić na to wszystko, tak aby odnieść sukces.

Każde biznesy mają w sobie 2 wspólne cechy. Są BIZNESAMI  i mają być traktowane jak biznesy. Ludzie biznesu muszą zrozumieć zasady, jakie kierują się za biznesem. Człowiek biznesu musi zrozumieć, jakie profity ma w biznesie i co może stracić. Każdy biznes jest oparty na jasnych zasadach. Nie ma przypadkowych sukcesów. Prawda jest zawsze w liczbach. Nie można oczekiwać od biznesu, że w ciągu pierwszych miesięcy coś się zarobi. Tak może się zdarzyć, ale często się nie zdarza.

Co Ty robisz, aby Twój biznes nie upadł? Starasz się tego uniknąć? Co według Ciebie powoduje, że biznesy tak często upadają i tracą na wartości? Czy łatwo jest prowadzić internetowy biznes? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele ebiznesowe? Czy nie poddasz się w działaniu mimo przeciwności losu? Może być ciężko, będzie ciężko, ale nie ma co się poddawać! Masz w sobie siłę do działania i możesz wiele osiągnąć, ale trzeba działać według planu. Jesteś gotów na działanie?

Jaki masz pomysł na biznes? Samo to, że chcesz działać, nie wystarczy. Musisz działać wytrwale i systematycznie każdego dnia. Musisz mieć wiele pasji i wiele chęci do rozwoju, aby osiągnąć sukces. Masz interesujący pomysł? Jak się wykażesz ponad inne marki w danej niszy? Musisz znaleźć dobrą niszę! Jaki masz plan na działanie online? Co planujesz zrobić w danej niszy? Co zrobisz, aby nie zbankrutować i coś zmienić w życiu swoich klientów? Jak będziesz promować swoja działalność? Jaki marketing stworzysz dla swojej marki? Jak zainteresujesz do siebie klientów? Musisz być obecny w danej niszy i czymś się wykazać online! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele i dostarczyć jak najwięcej wartości! Internetowy biznes wcale nie jest łatwiejszy! Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w danej niszy? Bądź cierpliwy w swoich działaniach. Dostosuj się do potrzeb niszy i zobacz, czego potrzebują Twoi odbiorcy! Czy Twój ebiznes osiągnie sukces?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Tomasz Chrobak
9 lat temu

Dlaczego jeszcze biznesy upadają?

Scroll to top