Dlaczego tyle biznesów internetowych upada? Co powoduje upadek?

Dlaczego tyle biznesów internetowych upada? Co powoduje, że tak się dzieje?

Nie każdy biznes przetrwa długi czas i to jest normalne! Co Ty zrobisz, żeby Twój ebiznes przetrwał? Czy zrobisz wszystko, aby działać w sieci i nie poddawać się zbyt szybko? Czy ogarniesz zmiany w prawie czy innych decyzjach osób z góry?

Dlaczego tyle biznesów internetowych upada?

Ile  procent upada w ciągu kilkunastu miesięcy? Czy Ty za szybko się nie poddajesz? Oczywiście sukces jest możliwy, ale trzeba działać, a nie kombinować i dawać się wymówkom! Oczywiście sukces nigdy nie jest przypadkowy. Sukces jest ponieważ są spełnione pewne czynniki. Ludzie odnoszą sukces bo mają odpowiedni sposób myślenia dotyczący ebiznesu i wiedzą jak on działa.

Bardzo często ludzie wchodzą do ebiznesu, bo myślą, że nie będą musieli wstawać rano i pracować ciężko na etacie. I tu się mylą takie osoby. Myślą, ze samym myśleniem coś zdziałają. Nie myślą o tym, że tak samo czeka ich ciężka praca.

Z powodu niewyjaśnionych powodów ludzie myślą, że rozpoczęcie dobrego ebiznesu jest łatwe. Że budowa stron, marketing i promocja jest łatwa. Nie mogą się bardziej mylić… Rozpoczęcie biznesu internetowego wymaga dużej samodyscypliny. Myślą, że mogą pracować 4 godziny dziennie a sprzedaż sama się zrobi. Tak się nie stanie.

Biznes internetowy nie ruszy na autopilocie. Trzeba poświęcić dużo czasu na naukę ie wdrażanie swoich pomysłów. To nie stanie się w ciągu nocy dla nikogo. Większość ludzi jest po prostu nie przygotowana na to ile czasu trzeba poświęcić na to wszystko, tak aby odnieść sukces.

Każde biznesy mają w sobie 2 wspólne cechy. Są BIZNESAMI  i mają być traktowane jak biznesy. Ludzie biznesu muszą zrozumieć zasady jakie kierują się za biznesem. Człowiek biznesu musi zrozumieć jakie profity ma w biznesie i co może stracić. Każdy biznes jest oparty na jasnych zasadach. Nie ma przypadkowych sukcesów. Prawda jest zawsze w liczbach. Nie można oczekiwać od biznesu, że w ciągu pierwszych miesięcy coś się zarobi. Tak może się zdarzyć, ale często się nie zdarza.

Co Ty robisz, aby Twój biznes nie upadł? Starasz się tego uniknąć? Co według Ciebie powoduje, że biznesy tak często upadają i tracą na wartości? Czy łatwo jest prowadzić internetowy biznes? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele ebiznesowe? Czy nie poddasz się w działaniu mimo przeciwności losu? Może być ciężko, będzie ciężko, ale nie ma co się poddawać! Masz w sobie siłę do działania i możesz wiele osiągnąć, ale trzeba działać według planu. Jesteś gotów na działanie?

1 Comment

  1. Tomasz Chrobak24 stycznia 2015

    Dlaczego jeszcze biznesy upadają?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top