Dlaczego odnosisz porażkę? Nad czym warto się zastanowić?

Dlaczego odnosisz porażkę w swoim życiu? Twój sukces lub porażka zależy do Ciebie!

Ty musisz przetrwać do sukcesu. Dlaczego odnosisz porażkę? Co powoduje, że nie masz wyników w niszy? Czy będzie Cię czekać wiele pracy? Na pewno, ale nie ma co się poddawać! Może będziesz się czuł źle, ale nie ma co się poddawać! Może po prostu nie masz odpowiedniej pewności siebie… może to coś innego? Jak poprawisz to, że odnosisz porażkę w życiu? Ty jesteś odpowiedzialny czy czujesz porażkę, czy nie! Jesteś zmęczony i brak Ci sił do działania? Czemu się tak dzieje? Może nie zasługujesz na sukces? Każdy ma jakieś wątpliwości w życiu i czuje, że odnosi porażkę. Jak Ty działasz nad sobą, aby nie czuć się źle i działać, pomimo porażki?

Dlaczego odnosisz porażkę w swoim życiu?

Powodami, dlaczego inni odnoszą porażkę, są:

  1. Brak odpowiedniego sposobu myślenia.
  2. Brak solidnych fundamentów.
  3. Brak rozwoju.
  4. Brak planu do sukcesu.

Sposób myślenia

Wiele osób myśli, że może już na samym początku rzucić swoją pracę, otworzyć biznes internetowy i zacząć cieszyć się dobrym i dostatnim życiem. Bez włożenia czasu i wysiłku na pewno tak nie będzie. Tak osoba myśli, że bez pracy coś osiągnie. Nie da rady w ten sposób.

Biznes zabiera bardzo dużo czasu, zwłaszcza ten internetowy gdzie dużo zależy od Ciebie. To tak samo dużo czasu, jak na etacie. Nie jest inaczej. Wiele osób poświęca na początku jeszcze więcej niż 40-godzinny tydzień pracy.

Nie jest lekko działać w Internecie. Myślenie w biznesie jest bardzo ważne. Mentalność jest ważna i nie można zapominać o tym, aby pracować nad sobą… Zacznij od swojej głowy, a dopiero potem zacznij zakładać biznes. Zastanów się, co chcesz robić w życiu i jak pomagać ludziom. Pokaż, że masz dobre rozwiązania. Pokaż, że myślisz dobrze i masz ciekawe pomysły na sukces. Wiesz już, dlaczego odnosisz porażkę? Bo nie masz dobrze poukładane w głowie!

Jak Ty myślisz o działaniu w Internecie? Jakie masz możliwości i jak je wykorzystasz? Masz na siebie wpływ i na to, jak działasz. To Ty decydujesz, jak reagujesz na porażki. To jest sukces, aby zabrać z porażek lekcję i działać dalej. Ucz się ze swojego doświadczenia i każdego dnia działaj w kierunku sukcesu!

Fundamenty

Biznes w internecie jak każdy inny potrzebuje solidnych fundamentów. Musisz mieć plan i dążyć do swojego celu. Leżakowanie i myślenie nie przyniesie Ci profitów. Osiągniesz tak porażkę. Musisz wylać solidne fundamenty, zanim coś zaczniesz. Musisz zrozumieć biznes, w którym jesteś. Zrozumieć niszę i jej problemy. Nie możesz działać bez poznania niszy. Trzeba ją poznać poprzez blogowanie i dawanie ludziom wartości. Patrzenie co działa dobrze i jakie są możliwości rozwoju. Fundamenty są ważne, bo trzeba dobrze znać siebie i swoją niszę. Nie będzie lekko, ale nikt nie powiedział, że tak będzie. Zacznij od fundamentów, czyli bloga i pomagania ludziom.

Rozwój!

Biznes internetowy zmienia się chyba szybciej niż lokalne biznesy. Trzeba nad tym nadążyć. Trzeba ciągle się uczyć i nadążać za trendami. Trzeba zapisywać swoje pomysły i wcielać je w życie. Powiesz mi, że łatwo jest mi o tym pisać. Tak łatwo, ale nie jest to wcale takie łatwe. Nauka nigdy nie jest łatwa. Dlaczego odnosisz porażkę w rozwoju? Bo nie wykorzystujesz wiedzy w praktyce! Nie zdobywasz wiedzy i doświadczenia. Na pewno nie będzie łatwo, ale nie ma co się zrażać. Dawaj z siebie wszystko i będzie dobrze… czy to wystarczy? Czy masz dobrą wizję tego, jak chcesz działać? Co Ty chcesz osiągnąć w swoim życiu? Warto mieć pasję i wizję w tych czasach, którą napędza do działania. Co jest dla Ciebie ważne i jak to wykorzystasz w swoim życiu? W czym chcesz być dobry? Masz określone, jaki w przyszłości będziesz mieć sukces? Masz cel, aby nie poddawać się w gorszych chwilach?

Plan!

Plan jest jak mapa, za którą trzeba podążać. To szczegółowy sposób dotarcia z punktu A do B.  Musisz mieć szczegółowy plan, za którym będziesz codziennie podążał. Może Ci w tym pomóc Twój mentor, którego sobie wybierzesz. Nie ważne jak się motywujesz. Ważne jest to, abyś działał i to odpowiednio. Miał plan i nie poddawał się za szybko. Trzeba mieć plan i każdego dnia się go trzymać. Nie mówię tu, aby planować co do minuty (u mnie to nie działa), ale mieć ogólny plan na dany dzień i tyle. Ile zrobisz, to już Twoja decyzja i Twoje życie. Wiesz, jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć swój sukces? Jak pokonasz pierwsze błędy i porażki w swoim życiu? Warto dzielić plan na mniejsze, aby ten wielki Cię nie przeraża. Wiele osób robi ten błąd, że ma za duże cele i plany. Potem czeka Cię „tylko” działanie! Jakie podejmiesz działania, aby zacząć mieć sukcesy?

Czego Tobie brakuje w odniesieniu sukcesu? Co powoduje, że tego sukcesu nie odnosisz? Co możesz u siebie zmienić i jaką wartość możesz dać innym ludziom? Co może dać Ci sukces? Jakie rozwiązanie problemu? Może masz jakieś złe nawyki? Może Twoje działania są niewystarczające? Wiele w sobie trzeba zmienić, aby osiągnąć cele. Jakie podejmujesz kroki, aby ogarnąć swoje życie i czuć więcej sukcesów niż porażek? Jakie bierzesz lekcję ze swoich działań? Jesteś przygotowany na pracę nad sobą? Widzisz możliwości? Super! Działaj dalej!

Napisz w komentarzu poniżej.

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dlaczego Ty odnosisz porażkę?
Jak sobie z tym radzisz?

Scroll to top