Dlaczego odnosisz porażkę? Nad czym warto się zastanowić?

Dlaczego odnosisz porażkę w swoim życiu? Twój sukces lub porażka zależy do Ciebie!

Ty musisz przetrwać do sukcesu. Dlaczego odnosisz porażkę? Co powoduje, że nie masz wyników w niszy? Czy będzie Cię czekać wiele pracy? Na pewno, ale nie ma co się poddawać!

Dlaczego odnosisz porażkę w swoim życiu?

Powodami dlaczego inni odnoszą porażkę są:

 1. Brak odpowiedniego sposobu myślenia.
 2. Brak solidnych fundamentów.
 3. Brak rozwoju.
 4. Brak planu do sukcesu.

Sposób myślenia

Wiele osób myśli, że może już na samym początku rzucić swoja pracę, otworzyć biznes internetowy i zacząć cieszyć się dobrym i dostatnim życiem. Bez włożenia czasu i wysiłku na pewno tak nie będzie. Tak osoba myśli, że bez pracy coś osiągnie. Nie da rady w ten sposób.

Biznes zabiera bardzo dużo czasu, zwłaszcza ten internetowy gdzie dużo zależy od Ciebie. To tak samo dużo czasu, jak na etacie. Nie jest inaczej. Wiele osób poświęca na początku jeszcze więcej niż 40 godzinny tydzień pracy.

Nie jest lekko działać w Internecie. Myślenie w biznesie jest bardzo ważne. Mentalność jest ważna i nie można zapominać o tym, aby pracować nad sobą… Zacznij od swojej głowy, a dopiero potem zacznij zakładać biznes. Zastanów się, co chcesz robić w życiu i jak pomagać ludziom. Pokaż, że masz dobre rozwiązania. Pokaż, że myślisz dobrze i masz ciekawe pomysły na sukces. Wiesz już dlaczego odnosisz porażkę? Bo nie masz dobrze poukładane w głowie!

Fundamenty

Biznes w internecie jak każdy inny potrzebuje solidnych fundamentów. Musisz mieć plan i dążyć do swojego celu. Leżakowanie i myślenie nie przyniesie Ci profitów. Osiągniesz tak porażkę. Musisz wylać solidne fundamenty zanim coś zaczniesz. Musisz zrozumieć biznes, w którym jesteś. Zrozumieć niszę i jej problemy. Nie możesz działać bez poznania niszy. Trzeba ją poznać poprzez blogowanie i dawanie ludziom wartości. Patrzenie co działa dobrze i jakie są możliwości rozwoju. Fundamenty są ważne, bo trzeba dobrze znać siebie i swoją niszę. Nie będzie lekko, ale nikt nie powiedział, że tak będzie. Zacznij od fundamentów czyli bloga i pomagania ludziom.

Rozwój!

Biznes internetowy zmienia się chyba szybciej niż lokalne biznesy. Trzeba nad tym nadążyć. Trzeba ciągle się uczyć i nadążać nad trendami. Trzeba zapisywać swoje pomysły i wcielać je w życie. Powiesz mi, że łatwo jest mi o tym pisać. Tak łatwo, ale nie jest to wcale takie łatwe. Nauka nigdy nie jest łatwa. Dlaczego odnosisz porażkę w rozwoju? Bo nie wykorzystujesz wiedzy w praktyce! Nie zdobywasz wiedzy i doświadczenia. Na pewno nie będzie łatwo, ale nie ma co się zrażać. Dawaj z siebie wszystko i będzie dobrze, gdy masz…

… plan!

Plan jest jak mapa za którą trzeba podążać. To szczegółowy sposób dotarcia z punktu A do B.  Musisz mieć szczegółowy plan za którym będziesz codziennie podążał. Może Ci w tym pomóc Twój mentor, którego sobie wybierzesz. Nie ważne jak się motywujesz. Ważne jest to, abyś działał i to odpowiednio. Miał plan i nie poddawał się za szybko. Trzeba mieć plan i każdego dnia się go trzymać. Nie mówię tu, aby planować co do minuty (u mnie to nie działa), ale mieć ogólny plan na dany dzień i tyle. Ile zrobisz, to już Twoja decyzja i Twoje życie.

Czego Tobie brakuje w odniesieniu sukcesu? Co powoduje, że tego sukcesu nie odnosisz? Co możesz u siebie zmienić i jaką wartość możesz dać innym ludziom? Co może dać Ci sukces? Jakie rozwiązanie problemu?

Napisz w komentarzu poniżej.

1 Comment

 1. Marketer Internetowy28 lutego 2017

  Dlaczego Ty odnosisz porażkę?
  Jak sobie z tym radzisz?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top