Dlaczego nie działasz? Co powoduje, że nie masz efektów?

Dlaczego nie działasz? Co powoduje, że działasz i nie masz efektów?

Co powoduje, że nie działamy? Czy to zawsze lenistwo? Dlaczego Ty nie działasz? Co powoduje, że nie masz wyników? Co jest problemem u Ciebie w działaniu i dlaczego nie działasz online?

Dlaczego nie działasz skutecznie?

Zastanów się nad tym, co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele?

Na pewno pierwszym problemem jest brak motywacji.

To chyba podstawowy problem, dlaczego nie działamy. Musisz jakoś tę motywację znaleźć. Są różne sposoby motywacji. Każda ma swoje plusy i minusy, ale każda jakoś pomaga. Możesz sobie wizualizować, korzystać z afirmacji czy utworzyć sobie motywujący cel. Sposobów jest jeszcze więcej! Wybierz coś dla siebie i działaj, a nie mów, że nie masz motywacji. Nie masz jej, bo nie masz dobrych celów, które Cię motywują! Albo jesteś leniem i nie masz odpowiedniej determinacji i wytrwałości (czyli masz słaby charakter, ale możesz nad nim popracować!) Nic samo nie przychodzi, samo się nie zrobi!

Czego tu nie rozumiesz? Przecież wszystko zależy od Ciebie! Jak nie masz efektów i motywacji, to znaczy, że coś robisz źle i nie widzisz problemu. Zobacz, dlaczego nie masz motywacji i zmień to. Ale to nie takie proste, wiem. Wiele rzeczy się nie widzi. Ale miej mentora lub kogoś, kto pokaże Ci Twoje błędy i zobaczy z innej perspektywy na to, co robisz. Staraj się poznać dobrze siebie, aby było Ci łatwiej zobaczyć, co robisz źle. Praca nad sobą jest bardzo ważna i trzeba działać mimo przeciwności. Trzeba robić wszystko, aby motywować się i sprawiać, że Twoje życie jest coraz lepsze!

Po drugie, brak celu i planu.

Ten problem też pojawia się często. Ale to tylko Twoja wina, dlaczego nie działasz, bo nie masz celu i planu! Albo masz go źle rozpisanego. Musisz wiedzieć, co masz robić i nie poddawać się za szybko. Naprawdę wytrwałość i cel jest bardzo ważne, bo daje Ci to kopa do działania. Jeśli nie masz motywującego celu i planu do niego i nie działasz, to jakie masz mieć efekty? Już widzisz, dlaczego nie działasz! Zmień to i nie pokazuj, że jesteś słaby! Każdego dnia pracuj nad sobą! To trudne, ale warte zachodu… więc nie ma co się poddawać, gdy nie masz celu i planu. Musisz go sobie wyznaczyć i zrobić wszystko, aby realizować swoje zamiary! Cel to podstawa, więc o tym nie zapominaj!

Po trzecie, brak efektywności.

Musisz dobrze działać i nie marnować czasu! Bardzo często wydaje się nam, że robimy dużo, a tak naprawdę nie ma efektów. Ja się na tym często łapię. Staram się to jednak poprawiać i wyciągać wnioski. Każdego dnia musisz nad sobą pracować i dawać z siebie wszystko. No i trzeba się zabrać za efektywne działanie, a nie udawać, że coś się robi! Pracuj nad tym, aby działać coraz więcej i mieć wyniki!

Po czwarte, brak zarządzania sobą w czasie.

Trzeba nad tym także pracować. To w miarę proste, ale nie mniej ważne. Musisz mieć dyscyplinę nad sobą i działać dobrze! Nie daj się rzeczom, które Ci przeszkadzają? Ogranicz rzeczy, które zajmują Ci czas. Bądź naprawdę zdyscyplinowany i każdego dnia rób coraz więcej! Wiem, jak trudno jest działać z planem… wiem, jak ciężko jest mierzyć wysoko i przez to nie robić nic… Zastanów się nad tym, dlaczego nie działasz i co musisz zrobić, aby zacząć mieć wyniki w swojej niszy!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Działasz czy nie?

Scroll to top