Co Cię motywuje? Co powoduje, że działasz każdego dnia?

Co Cię motywuje do działania? Co daje Ci siłę do pracy każdego dnia?

Trzeba działać czy ma się motywację, czy nie, ale mimo tego warto pracować nad tym, aby coś nas napędzało do działania. Co Ciebie motywuje do działania? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Czy motywacja jest dla Ciebie ważna?

Co Cię motywuje do działania każdego dnia?

Po pierwsze, musisz wiedzieć, co chcesz od życia! Czego oczekujesz od siebie i swojego działania? Co chcesz od siebie jako biznesmena czy blogera lub osobę na etacie? Co chcesz osiągnąć? Dążysz do tego każdego dnia czy obijasz się i nie masz motywacji?

Czemu czasem odpuszczasz? Co powoduje, że nie zawsze działasz? Ile jesteś w stanie zrobić dla sukcesu? Ile jesteś w stanie zrobić dla swojego celu? Masz ten cel czy tylko marzenia? Co możesz zrobić dla siebie, osiągając sukcesy? Gdy coś osiągasz, to motywacja jest dużo wyższa. Sam wiem po sobie, że motywacja jest raz duża, a raz mała. Co powoduje, że raz jest dobrze, a raz źle? Myślę, że samo nastawienie do sukcesu bardzo dużo daje. Bo gdy odpuszczamy i dajemy sobie czasem fory, to jakoś potem nie chce się parę dni wracać do pracy. Ja tak mam, nie wiem, jak u Ciebie jest! Zastanów się nad swoim nastawieniem.

Po drugie, musisz codziennie karmić motywację, bo to nie jest tak, że raz ją nakarmisz jakimś szkoleniem i jest spokój. To według mnie tak nie działa. Trzeba codziennie ją napełniać. Samo się nie zrobi, więc trzeba dużo czytać i dawać z siebie wszystko, aby być zadowolonym ze swojego życia. Ja jak zrobię coś dużo jednego dnia, to potem kolejne dni są coraz lepsze. Czasem się czegoś nie zrobi i nie ma takich efektów w postaci motywacji, ale o to w tym chodzi. Żeby utrzymać motywację ciągle wysoko, to trzeba się sporo napracować. Nigdy nie będzie jej za dużo! Każdego dnia musisz się motywować.

Po trzecie, pracuj z celami i planami. To bardzo pomaga według mnie. Ale musisz to sprawdzić u siebie, czy to działa, czy nie. U mnie działa ustalenie sobie celu i planu do niego. Potem czeka Cię tylko działanie i to jest najtrudniejsze. PRACA! Praca nad sobą i nad swoimi umiejętnościami. I na pewno nie jest łatwo się rozwijać i dawać z siebie wszystko. Trzeba wielu działań, aby coś osiągnąć w życiu, więc nie poddawaj się za szybko, tylko idź w swoim kierunku, jaki sobie wyznaczyłeś. Nie poddawaj się i działaj do skutku! Na pewno będzie wymagająco, ale nie możesz się poddawać! Niech każdy dzień będzie wyjątkowy! Niech każdy dzień sprawia, że będziesz się nakręcał! Że będziesz miał motywację do działania i osiągnąć sukces. Na co czekasz? Działaj każdego dnia, aby osiągnąć swoje cele. Nie będzie lekko, ale dasz radę!

Co chcesz od życia? Co Cię motywuje? Co chcesz osiągnąć?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Motywuj się każdego dnia! Jak to robisz?

Scroll to top