Dlaczego kocham marketing? Co widzę w tym ciekawego?

Kocham marketing? BARDZO!

Dlaczego dla mnie marketing jest taki ważny? Bo wybrałem sobie ten temat i jego pokrewne odnogi od nastolatka. Zawsze chciałem mieć biznes i codziennie do tego dążę. Dlatego marketing i sprzedaż oraz biznes to moje ulubione tematy, ale najbardziej kocham marketing i wszystko co jest z nim związane.

Chce ludziom przekazywać wiedzę i dawać im jak najwięcej wartości każdego dnia. To jest trudne, z pewnych względów dla mnie bardzo trudne, ale się nie poddaję. Każdego dnia robię coś, co daje mi satysfakcję i zajęcie w ciągu dnia. Zajęcie jest dla mnie rzeczą bardzo ważną, a że mam dużo czasu to robię to w miarę komfortowo i nie mam zbytnich nacisków.

Dlatego nauka marketingu jest dla mnie ważna… bo mam coś, co daje mi cel w życiu!

Samo się nie zrobi, więc staram się każdego dnia jakoś się rozwijać. Samo się nie nauczy i nie zastosuje (choć z doświadczeniem jest ciężko). Ale nie ma co się poddawać. Trzeba działać każdego dnia.

Kocham marketing, zwłaszcza ten internetowy, bo ciągle się w nim zmieniają trendy i trzeba być z tym na bieżąco. Każdego dnia coś poczytać, czy posłuchać. Jest tyle tego w Internecie i to za darmo! Nie musisz natychmiast kupować drogich kursów. Najpierw ucz się z tego co jest za darmo a potem kupuj, gdy zarobisz na coś lepszego.

Staraj się być lepszym każdego dnia i nie poddawaj się za szybko! Każdego dnia…

Co dla Ciebie jest ważne? Co daje Ci motywację do nauki? Jakimi tematami się interesujesz? Skąd czerpiesz wiedzę? Ile masz czasu na swój ulubiony temat? Na pewno masz jakieś umiejętności, które możesz wykorzystać i kiedyś spieniężyć! Co to takiego jest?

Kocham marketing także dlatego, że można się w tym naprawdę bardzo rozwijać. Można osiągnąć wiele dzięki dobrej promocji. Ale nie przychodzi to łatwo na początku, gdy nie wie się wielu rzeczy. Zastanów się nad tym, co Ty chcesz robić w życiu i w czym się rozwijać, aby to kochać i cieszyć się z każdego dnia, który przynosi Ci nowe doświadczenie i tak dalej… Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest naprawdę ważne? Co chciałbyś zmienić w swoim życiu dzięki pracy nad sobą? Bo to, że coś lubisz to za mało. Trzeba się naprawde postarać, aby osiągnąć cele i działać każdego dnia. A działanie nie jest takie proste! Więc wybierz swój temat i zacznij w tym działać do efektu.

Życzę Ci dużo sukcesów w Twoich ulubionych dziedzinach. Wszystko jest do nauczenia i zrobienia. Trzeba tylko wierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Do przodu i bądź lepszy każdego dnia!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co lubisz?

Scroll to top