Dlaczego chcesz coś zmienić? Co napędza Cię do działania?

Dlaczego chcesz coś zmienić w swoim życiu? Co jest dla Ciebie kluczowe? 

Co chcesz ogarnąć na lepsze? Co chciałbyś poprawić w swoim życiu? Co chciałbyś zmienić w swoim działaniu czy myśleniu, aby osiągać sukcesy? 

Dlaczego chcesz coś zmienić?

Każdy chciałby zmiany… ale nie każdy chce się zmienić, aby tę zmianę zdobyć. Nie jest łatwo się rozwijać! Na pewno nie przyjdzie Ci to z dnia na dzień. To proces na długie miesiące. To codzienna praca nad sobą, aby następnego dnia być coraz lepszym. Więc zabierz się do roboty. Zrób wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Jak to zrobisz? To już zależy od Ciebie! Pomyśl nad tym, co jest dla Ciebie ważne i do tego dąż! Wiele osób nie ma też wyznaczonych celów. I tak krąży nie wiadomo do czego! Ale możesz to zmienić. Usiądź przed kartką i stwórz listę swoich marzeń / listę tego, co chcesz osiągnąć. I wypisz wszystko, co przychodzi Ci do głowy! Zastanów się dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne? W  czym chciałbyś być naprawdę dobry? Czego nauka sprawia Ci przyjemność? I Wypisz sobie wszystko! 

Następnie zrób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Zacznij pisać plan działania. Jak dotrzesz do swojego celu? Jakie będziesz mieć na tej drodze wyzwania? Co będziesz musiał w sobie zmienić, aby zacząć się rozwijać? Pomyśl dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne? Z czego chcesz być dumnym? Na pewno masz jakieś cele, które zawsze chciałeś osiągnąć! Może pracuj nad nimi najpierw? Może one napędzają Cię do dalszych działań? Na pewno! Pierwsze sukcesy bardzo motywują! Więc nie ma co rozmyślać! Trzeba działać i rozwija siebie każdego dnia. Na pewno nie będzie to łatwa ścieżka, ale poradzisz sobie. Każdy dzień to coś nowego do zrobienia i osiągnięcia. A Ty możesz naprawdę sporo, jeśli zaczniesz działać ze swoim planem i celem… 

Dlaczego chcesz coś zmienić w swoim życiu? Co napędza Cię do działania? Warto nad tym pomyśleć! Sprawdzić, co motywuje Cię do działania… co sprawia, że chce Ci się żyć!? Każdy dzień to powinno być coś nowego dla Ciebie. Jakieś małe wyzwanie, które sprawi, że nabierzesz sił do działania. Nie będzie Ci się zawsze chciało, więc czasem odpuść… ale tylko na chwilę. Potem wejdź w dany temat jeszcze głębiej i zrób jeszcze więcej. Zastanów się dobrze nad swoją strategią i planem, który możesz zawsze dopasować do dnia. Nie jesteś robotem, więc nie utrzymasz motywacji przez lata. Każdy ma gorsze dni, ale chodzi o to, aby dążyć mimo tego do zmiany. Pomyśl nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Do czego Ty chcesz dążyć? Jakie chcesz mieć wyniki? Co chcesz osiągnąć? Na pewno nie będzie Ci lekko, ale takie jest życie! Samo się nic nie zmieni w Twoim życiu, zanim Ty nie zaczniesz coś zmieniać. Dużo pracy nad samym sobą Cię czeka…

Więc pomyśl teraz nad swoim celem… czy jest ona dla Ciebie inspirujący? Czy daje Ci motywację do działania? Co możesz zrobić, aby zmotywować się jeszcze bardziej? Co zrobisz, aby osiągnąć szczyt swoich możliwości? W czym chcesz być naprawdę dobry? Co takiego sprawia, że chce Ci się działać każdego dnia? Na pewno czeka Cię Sporo pracy nad sobą, ale trzeba mimo tego działać. Robić to, co umiesz w danej chwili. I cieszyć się z tego, co się ma! I może będzie trudno i droga będzie z przeszkodami, ale Ty sobie poradzisz! Masz w sobie siłę, która pokona nie jedno wyzwanie! Więc na co czekasz? Co chcesz osiągnąć? I dlaczego chcesz się zmienić? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top