Gorsze chwile… czyli moje przemyślenia o słabszych dniach!

Każdego dopadają czasem gorsze chwile… Ciebie na pewno też!

Ciężko się działa, gdy przyjdą gorsze chwile… naprawdę ciężko! Ale nie można się poddawać! Trzeba robić wszystko, by osiągnąć swoje cele. Może i być ciężko, ale Ty się nie poddasz, co nie? 

Czy dopadają Cię gorsze chwile? 

Co robić w takich sytuacjach? Ja myślę z doświadczenia, że należy w gorszych chwilach sobie odpuścić i nie działać na maksa. To jest na pewno przykra decyzja, gdy jest się ambitnym, ale co zrobisz? Będziesz działał bez energii i motywacji? I nic z tego nie będzie! Więc zacznij od tego, aby dać sobie na chwilę przerwę. Może przemyśleć pewne rzeczy… nie ma tak, że zrezygnujesz na zawsze, co nie? Zawsze możesz wrócić do bloga czy zacząć działać w swoim sklepie czy nad swoimi usługami. 

Zastanów się też, dlaczego masz takie gorsze chwile? Co powoduje, że nie masz energii do działania? Pomyśl nad tym, jak możesz w przyszłości uniknąć tych słabszych wyników… Co możesz poprawić w swoim myśleniu, aby być coraz lepszym? Co zmienić w swoim zachowaniu? Na pewno nie będzie Ci lekko znaleźć odpowiedź samemu, ale może masz jakąś pierwszą myśl, która się pojawia, gdy myślisz o działaniu? Może to jakieś głupie przekonanie, które musisz przepracować? Jaka to myśl? Że jesteś gorszy? Słabszy? Nie masz tyle wiedzy? To zacznij się rozwijać? Pracować nad sobą i zobacz efekty! Próbuj zrobić na przekór swoim myślom i dzięki temu pracować lepiej!? na pewno nie jest łatwo nad sobą pracować samemu… możesz skorzystać z pomocy psychologa, ale dużo leży w naszej głowie! Jak będziesz chciał być lepszy, to zobaczysz, ile dziadostwa leży w naszych głowach! 

Więc musisz nad sobą pracować i rozwijać siebie jako specjalistę. Gorsze chwile miną i zaczniesz może od nowa, ale nie możesz się poddawać! Nie możesz przestać próbować! Musisz działać na maksa, jeśli tylko możesz… Na pewno nie jest to najłatwiejsza droga, ale najlepsza dla Twojej przyszłości. Dzięki swojej pracy możesz osiągnąć naprawdę wiele! Ale pokonaj te gorsze chwile. Pokonaj słabszego siebie i stań się jeszcze lepszy! Może to łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić, ale jakoś trzeba sobie radzić. Nie możesz odpuścić! Możesz dać sobie chwilę przerwy, ale nigdy się nie poddawaj! masz w sobie duże pokłady motywacji, ale musisz znać swoje cele i priorytety w życiu… Musisz pokazać, że masz coś do przekazania w danym temacie, że chcesz się rozwijać i mieć coraz większe efekty. 

Zacznij od rzeczy małych. Nie będziesz na szczycie w jeden dzień! Nie ogarniesz siebie w kilka tygodni. To często praca na lata! Praca nad tym, co jest dla Ciebie ważne! Praca nad tym, aby się rozwijać i mieć coraz lepsze efekty! Jak Ty zaczniesz? Jakie tematy Cię pasjonują? Co chciałbyś w tym temacie osiągnąć? Nie będzie lekko, bo gorsze chwile przyjdą i wtedy będzie naprawdę trudno się podnieść. Ale jak czytasz tego bloga ,to znaczy, że chcesz się rozwijać… że chcesz coś osiągnąć poprzez swoje działania. 

Jakie Ty masz cele? Co Ty chcesz osiągnąć dzięki swojej pracy? Jakie masz plany na te trudne dni? Pomyśl nad tym, bo nie jesteś robotem i nie będziesz działał ciągle bez przerwy. Bo często się wypalisz i nie będzie Ci się chciało pracować. Zastanów się nad tym, jak pokonasz gorszy czas i co zrobisz, aby znów wrócić do działania? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty sobie radzisz, gdy masz gorsze dni?

Scroll to top