Dbaj o siebie! Dlaczego nie zawsze się udaje?

Dbaj o siebie każdego dnia. Zacznij dbać o swoje zdrowie… Bo to najważniejsze!

Jak u Ciebie z poszanowaniem swojego zdrowia? Czy dbasz o swoją kondycję fizyczną?

Po prostu dbaj o siebie!

Nie każdy jest zdrowy i nie każdy ma możliwości jak inni. Są różne choroby i trzeba się cieszyć z tego, że jest się zdrowym i ma się siłę i motywację do wszystkiego. Nie każdy jest sprawny w 100%. Są różne dolegliwości, które blokują ludzi, ale…

… nie możesz się poddać! Ja wiem, jak to jest. Nie jestem zdrowy i bardzo szanuję każdy produktywny dzień. Każdy powinien dbać o swoje zdrowie, a tak wiele osób tego nie docenia. Nie szanuje zdrowia i się przemęcza. Człowiek naprawdę szanuje każdy normalny dzień, gdy zachoruje. Gdy coś się stanie, to każdy jest mądry!

Dlaczego nie szanujesz zdrowia? Dbaj o siebie i nie możesz się poddawać! Ale będzie ciężko. Wiem, jak jest u mnie. Często nie tylko się nie chce działać, ale i choroba nie pozwala na działanie na 100%. Czasem to tylko 30-40 procent i nie jest to wtedy produktywny dzień, ale co? Mam się załamać? Mam się poddać? Nie ma takiej opcji? Trzeba robić, tyle na ile pozwala dany dzień. Gdy jest dobrze, to jest dobrze, a gdy źle, to trzeba trochę odpuścić.

A Ty, jakie masz ograniczenia w swoim życiu? Masz jakieś problemy zdrowotne i z działaniem? Co Cię powstrzymuje? Niewiele osób potrafi działać na 100% przez wiele dni, czy tygodni. Zawsze są jakieś powody, aby nie działać (nie mówię tu o wymówkach, bo to co innego!).

Dbasz o swoje zdrowie? Dlaczego nie szanujesz go zanim, go nie stracisz? Co powoduje, że nie działasz zawsze na maksa? Nie wszystko się zawsze udaje. Nie wszystko jest zawsze proste i łatwe. Jak chcesz pokonać swoje słabe strony i swoje słabe zdrowie? Czasem się po prostu nie da moim zdaniem… Nie wszystko da się wyleczyć i pokonać, ale nie możesz się poddawać… Tylko praca uczyni Cię człowiekiem sukcesu – nie ważne jak bardzo jesteś chory. Zacznij zmieniać swoje życie mimo tego, że nie masz zdrowego ciała i umysłu. Ja walczę z tym drugim, a Ty?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Dbasz o zdrowie i działasz mimo problemów?

Scroll to top