Dbaj o siebie w pracy. Walcz o swoje i nie poddawaj się!

Dbaj o siebie w pracy i o swój czas. Pomyśl czasem o tym, czego Ty potrzebujesz! 

Nie możesz pracować wiele tygodni ponad normę. Swoje zdrowie trzeba szanować! O czym warto pamiętać, gdy pracuje się online? 

Dbaj o siebie w pracy! 

Działaj najlepiej, jak potrafisz, ale szanując zdrowie! O czym warto wiedzieć?

Dobrze inwestuj swój czas.

Nie musisz ciągle pracować. Nie jesteś robotem! Czasem trzeba dać sobie chwilę wytchnienia i sprawdzić, co jest dla Ciebie ważne. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie w tym momencie ważne? Czy musisz bardzo cisnąć? Czy możesz mieć chociaż godzinkę dziennie dla siebie? Na robienie czegoś innego niż Internet? Warto dać sobie chwilę wytchnienia. Zastanów się nad tym, jak możesz wypoczywać i trochę odsapnąć od rutyny. Co możesz zrobić dla siebie? Może masz jakiś mały projekt do zrobienia i nigdy nie miałeś na to czasu? Może lubisz malować? Spędzać czas z pasem, a ostatnio to zaniedbałeś? Może warto mieć chwilę dla siebie? Na pewno! To ładuje akumulatory na przyszłe działania. Dzięki dobremu odpoczynkowi możesz lepiej działać z życiu zawodowym! Dlatego warto dobrze zarządzać swoim czasem. 

Jakie Ty masz potrzeby?

Wiesz? Tyle mówi się o potrzebach ludzi z niszy, a jakie są Twoje potrzeby jako twórcy, czy sprzedawcy, czy marketingowca? Co Ty chcesz zmienić w swoim życiu, aby było ono lepsze? Może czasem warto pomyśleć o swoich potrzebach i wymaganiach co do siebie? Może za dużo ciśniesz i przez to nie działasz skutecznie na polu zawodowym? Dlatego ważne jest poznanie swoich potrzeb, aby też myśleć o sobie. Aby sprawić, że będzie Ci się chciało pracować na polu swoich pasji. Zobacz, że wiele na początku zależy od Ciebie. Wiele zależy od Twoich działań, gdy zaczynasz i nie masz dużej ekipy do pomocy. Więc nie możesz sobie pozwolić na to, aby zaniedbać siebie. Bo Ty musisz często działać na dużych obrotach i warto wtedy mieć do tego siłę. A jak będziesz znudzony, zmęczony i mało produktywny, to nie zdziałasz za dużo i nie będzie dobrej pracy. 

Masz wiele do pokazania!

Masz wiele do zrobienia w swoim życiu. Na pewno masz ciekawe cele, które chcesz zrealizować. Więc nie ma co się poddawać. Dbaj o siebie w pracy, gdy jest na to czas… pokaż sobie, że warto myśleć też o sobie, gdy idzie się do sukcesu. Bo co to za sukces, jeśli jesteś zestresowany i smutny? Gdy nie masz zdrowia, bo go nadwyrężyłeś, idąc do sukcesu? Musisz wiedzieć, że zdrowie masz jedno i jak zawalisz się pracą, to nie będziesz odczuwał szczęścia. Ja mam taki przypadek, że sukces jest jeszcze daleko, a już tego zdrowia nie mam, bo los tak chciał, że walczę z chorobą. Jednak wiem, że muszę się leczyć i wyspać, aby mieć efekty w blogowaniu i pracą nad sobą. I nie jest lekko, jak wiele osób myśli. Wiele pracy przede mną i przed Tobą także, więc nie poddawaj się za szybko i szanuj to, że masz siłę i motywację do pracy. 

Dbaj o siebie w pracy!

To jest bardzo ważne, aby mieć przed sobą cel, ale i działać każdego dnia w kierunku swojego samopoczucia. Aby mieć energię i działać mimo przeciwności. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, aby lepiej nad sobą pracować? Aby dbać o siebie, gdy nie ma się dobrych dni? Aby wiedzieć dużo o sobie, gdy nie widzi się pierwszych efektów i czujesz się przytłoczony. Praca nad sobą to nie działanie na jeden dzień. To praca na lata! Więc czeka Cię długa droga do sukcesu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz czas dla siebie?

Scroll to top