Czy to jest ważne? Zastanów się nad tym porządnie!

Czy to jest ważne? Jakie rzeczy są według mnie konieczne do sukcesu online? 

Co jest ważne w działaniach online? Czy wszystko pójdzie Ci gładko, aby osiągnąć sukces online?  Niestety nie, więc trzeba ogromu działań, aby mieć wyniki w Internecie. Czeka Cię sporo pracy! 

Czy to jest ważne? Czy działanie i rozwój jest ważne? 

Pomyśl, czy nadajesz się do działania w sieci? 

Pracuj nad sobą!

To podstawa w dzisiejszych czasach. Trzeba się naprawdę postarać, aby mieć wyniki w swojej wybranej dziedzinie. Nie będzie lekko! Nigdy nie było! A wiele osób mówi, że będzie i że wszystko jest takie łatwe i sprawdzone. Każdy jest inny.. każdy ma inne zasoby i możliwości, więc nie można porównać swojego działania do innych. Można się inspirować działaniami innych, ale to tyle. Dla Ciebie łatwe będzie pisanie, a dla innej osoby nagrywanie. I co wtedy zrobisz? Będziesz nagrywał jak dana osoba i nie będzie CI wychodzić? Możesz się tego nauczyć, ale nigdy nie skopiujesz drugiej osoby. Chodzi o to, aby pracować nad swoimi umiejętnościami i być najlepszą wersją siebie. Nie ma co kopiować innych. Nie ma co działać byle jak. Musisz się postarać, aby osiągnąć swoje cele. I nikt nie powie Ci dokładnie, co masz robić, aby osiągnąć swoje cele. Musisz sam do wielu rzeczy dojść. Wiele rzeczy trzeba zrozumieć, aby mieć wyniki. Jak Ty się ogarniesz? Co zrobisz lepiej w niszy od konkurencji? Czym się wykażesz? Zrób wszystko, aby osiągnąć cel i mieć sukcesy. Nie będzie lekko, bo praca nad sobą jest trudna, ale jak ogarniesz siebie i będziesz wiedział, co jest dla Ciebie ważne, to osiągniesz wszystko! 

Wybierz swoją pasję!

Na początek warto wybrać swoją pasję i w tym się rozwijać. Według mnie to najlepsza droga i chyba najłatwiejsza. Ale nic nie szkodzi, aby wybrać sobie coś trudnego i się tego uczyć. Ale pasja i jej rozwój jest najlepszą drogą na świecie. Czym Ty do zawsze się interesowałeś? O co pytają Cię inni? Jakie masz plany i marzenia? W czym chciałbyś być naprawdę dobry i nauka jakich tematów sprawia Ci przyjemność? To nie są zawsze łatwe pytania. Bo wiele osób nie ma pasji i wielkich marzeń…. Może warto je w końcu mieć? Zastanów się nad jakim tematem chciałbyś się pochylić? Co sprawiało by Ci radość i w czym chciałbyś się rozwinąć? I potem się ucz i praktykuj, aby zostać w tym mistrzem! Będzie łatwo? NIE! Więc nie licz na szczęście! 

Na czym będziesz zarabiać? Jak zaczniesz?

Wiesz? Gdy już opanujesz jakiś temat? Wiesz na czym mógłbyś zarabiać? Czego mógłbyś uczyć innych? W jakim temacie możesz się rozwinąć? Ile masz w sobie doświadczenia, aby pomagać innym? Może jakieś kursy? Usługi? Produkty, które pomagają innym w ich problemach? Jest wiele dróg i możliwości! Zastanów się dobrze czy można spieniężyć swoją pasję? W wielu przypadkach tak, ale trzeba naprawdę się postarać! Trzeba naprawdę działać i rozwijać siebie w danej niszy. Nad czym Ty chcesz pracować? Co chcesz zrobić lepiej od konkurencji? Masz wiele możliwości! Wybierz jedną i rozwijaj się każdego dnia. Czy to ważne? Na pewno! Bo rozwój swojej pasji jest bardzo ważny! Jaki Ty masz plan?

W co zainwestujesz? Będą porażki…

Co jest ważne w Twojej niszy? Ile masz do inwestycji czasu lub pieniędzy? Warto to określić na początku działania. Nie każdego stać na reklamę i inwestycję pieniędzy. Wtedy musisz działać swoim czasem. Inwestować czas w darmowe sposoby. I tu jest dopiero zabawa, bo czasu trzeba ogrom! Musisz poświęcić  dużo czasu na swoje działanie. I nie każdy ma czas, więc musi inwestować pieniądze. I tak koło się zamyka… Musisz wiedzieć czy masz czas na początek, na swój rozwój. Jeśli masz czas to super. Jesteś na dobrej drodze, ale jak nie masz tego i tego, to musisz się zastanowić nad tym ,czy warto wdrażać swój projekt. Nie ma lekko, jak widzisz. Wszystko wymaga czasu i pieniędzy i trzeba wybrać jedno lub oba. Warto przemyśleć swoje działanie i to, czy masz możliwości rozwoju. 

Promuj siebie i swoją markę! 

Warto od początku budować swoją markę. Czy to ważne? Na pewno, więc nie ma co się poddawać, gdy nikt Cię nie zna. Po pewnym czasie ktoś Cię zauważy. I wtedy zacznie się prawdziwa praca. Nie ma wtedy, że się nie chce. Musi się chcieć, bo jesteś na dobrej drodze. Gdy ktoś Cię zauważy, to znaczy, że idziesz w dobrym kierunku. Zastanów się nad swoją marką… Jak ją będziesz budować? Blog? Media społecznościowe? To są dobre sposoby na początek, aby sprawdzić swój projekt. Jak Ty chcesz się rozwinąć? Jak chcesz promować swoją markę? 

Zastanów się nad tymi rzeczami! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty jak się rozwijasz?

Scroll to top