Czy potrzebują Twoich produktów lub usług? Czy testujesz niszę?

Czy potrzebują Twoich produktów lub usług? 

Zadaj sobie to pytanie przed tworzeniem produktu! Nie twórz produktu bez zbadania potrzeb niszy. Najpierw rzeczy najważniejsze! Samo zgadywanie nic Ci nie da! 

Hej, czy potrzebują Twoich produktów lub usług?

Nie ma tak, że każda oferta się sprzeda! Musisz wypracować sobie działaniem, czyli sprawdzeniem niszy przed wejściem w nią! Przetestować i sprawdzać trzeba wiele rzeczy, aby Twoja działalność w sieci się rozwijała! Na pewno nie będą to łatwe zadania, ale nie możesz się poddać w swoich działaniach. Warto dobrze poznać swoją niszę przed działaniem w niej. Warto wiedzieć, czego ludzie potrzebują i jakie mają problemy! Sprawdzać, jakie rozwiązania by ich interesowały. Nie możesz zgadywać! Tylko twarde dane i działanie według swoich możliwości. Wykorzystywanie swojej wiedzy doświadczenia. Wykorzystywanie tego, co umiesz i dawanie ludziom wartości. Naprawdę dobrze sprawdź branże przed wejściem w dany rynek. Nie będzie szło zawsze super, bo nie znasz się na wszystkim. Nie możesz przestać działać, jeśli zdecydujesz, że działasz. Tyle! Potem czeka Cię praca nad niszą i nad odpowiednimi produktami, ale najpierw wiedza czego potrzebują ludzie! 

Zastanów się, co możesz zrobić, aby lepiej poznać niszę? Może założyć bloga czy profile społecznościowe, aby patrzeć na to, co ludzie lubią i co czytają. Ale to nie jest łatwa droga, bo wymaga tworzenia dużej ilości treści. Więc jakąś wiedzę o niszy musisz mieć… nie ma widzisz nic za darmo! Więc nie licz na jakieś fory od życia, bo to czy tamto. Nie jesteś pępkiem świata i musisz zapracować sobie na sukces. Nie poddawaj się tylko i miej cel przed sobą, gdy masz gorsze chwile! I działaj! To jest najważniejsze! Działanie, jak się nie chce czy nie ma energii do działania. Ale taka jest droga do sukcesu, nie jest usłana tylko sukcesami. To więcej porażek, niż sukcesów! Ucz się na swoich błędach. Ucz się i rób wszystko, aby osiągnąć swoje pierwsze sukcesy. Więc nie czekaj na idealny moment tylko ciśnij do końca! Może i będzie ciężko, ale co poradzisz? Takie jest życie! Taka jest droga do każdego sukcesu. 

Więc zastanów się nad tym, czy potrzebują Twoich produktów lub usług? Czy ludzie będą chcieli Twoich recept na ich problemy? To jest dobre pytanie! I wiele osób sobie nie zadaje go na początku, tylko wtedy, gdy już mają produkt. I co wtedy? Cała praca na marne i będziesz tylko zawiedziony, że straciłeś czas czy pieniądze na rozwój oferty. Więc pamiętaj o tym, co piszę, że każda rzecz a marketingu ma swoja kolejność. Jak już zrobiłeś ten produkt, to możesz go próbować przerobić. Albo zacząć od nowa. Zawsze masz wybór! Więc na co czekasz? Jaki produkt będziesz tworzył w najbliższym czasie? Czego potrzebuje Twoja nisza? Co możesz zmienić w danym temacie i do jakiego celu będziesz dążył w swojej sprzedaży? Masz pomysł na coś ciekawego w swoim temacie? Co chciałbyś zmienić w swojej branży?

Masz siłę i energię? Więc działaj każdego dnia i nie poddawaj się, gdy coś nie będzie wychodziło! Nic nie ma za darmo, więc wykorzystaj swój dzień na działanie i rozwój siebie, jako jednostki. Bo działanie i praca nad sobą się kiedyś zwróci! Zastanów się tylko nad tym, jaki plan stworzysz i zacznij działać. Wszystko jest do zrobienia, ale nie ma co się poddawać. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz pomysł na swoją ofertę?

Scroll to top