Czy musisz wiedzieć wszystko?

Czy musisz wiedzieć wszystko? Musisz znać się na wszystkim? 

Dobre pytanie, co nie? Co Ty zrobisz, aby osiągnąć sukces? Czy robisz wszystko, aby wiedzieć dużo, ale czy musisz wiedzieć wszystko? Czy trzeba znać się na wszystkim, aby osiągnąć sukces online? 

Czy musisz wiedzieć wszystko? 

Nie! Możesz wiele zlecać lub uczyć się samemu, aby osiągnąć sukces w sieci. Możesz zlecać wiele rzeczy i to jest sposób na to, aby rozwijać się szybciej! Ale nie każdy ma na to fundusze i to jest normalne na początku, więc wiele rzeczy musisz poznać sam i edukować się oraz popełniać błędy. Więc masz dwa wyjścia: albo zlecać, albo uczyć się samemu. Co Ty wybierasz? Co robisz, aby osiągać swoje cele? Czy będzie Ci łatwo na początku? Czy musisz wiedzieć wszystko? Nie ma takiej osoby, która zna się na wszystkim. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy będziesz sam się edukował czy będziesz korzystać z pomocy innych i bardziej wykwalifikowanych? Zastanów się, czy z czasem nie będzie lepiej zatrudnić kogoś skutecznego? Takiego, który zna się na rzeczy i może zwiększyć Twoją sprzedaż. To nie jest łatwa decyzja, bo trzeba taką osobę opłacić, ale wszystko trzeba sobie z czasem wyliczyć. Zobaczyć, czy czas na naukę czegoś nowego jest warty, czy nie. Bo nie raz zatrudnienie kogoś innego do pracy z daną umiejętnością jest szybsze i daje lepsze efekty. A Ty nie musisz się uczyć i wydawać pieniędzy na kursy. Oblicz to sobie dokładnie! 

Więc, jak teraz myślisz o tym, czy musisz znać się na wielu rzeczach? Oczywiście warto znać podstawy wielu rzeczy, aby weryfikować pracę Twoich współpracowników, ale nie musisz znać się na tym czy tamtym. Masz wiele możliwości na ogarnięcie swojego ebiznesu! Masz wiele możliwości, więc zacznij działać już teraz. Na pewno nie będzie łatwo zdobyć pieniądze na kogoś nowego, ale to Twoje kolejne wyzwanie! Postaraj zarobić więcej w tym, w czym jesteś dobry i wydaj mądrze pieniądze na kogoś, kto zmieni oblicze Twojego marketingu i sprzedaży. To jest bardzo ciężkie wyzwanie i poza tym ciężko przyznać się, że się na czymś nie znasz… To czasem przejdzie i zobaczysz, że pytanie o pomoc lepszych od siebie może pomóc Ci w sprzedaży! Więc zabierz się za weryfikację i zobacz, co dla Ciebie jest problemem. Zobacz, co chciałbyś zrobić lepiej, a nie masz czasu na to, aby samemu się tego nauczyć. Czasem zlecanie innym pracy może pomóc Ci wejść na kolejny poziom! Więc sprawdź, czy warto! 

Jak już zaczniesz pracować nad swoją niszą to pamiętaj, że nie zawsze musisz ogarniać wszystko samemu. To, że nie znasz się na reklamie, gdy Twoją niszą jest wędkarstwo, to nic dziwnego. Nie musisz mieć o wszystkim pojęcie. Masz po prostu działać w swojej niszy i wykazać się w tym wiedzą. A w innych aspektach może Ci ktoś pomagać. Z czasem może załapiesz temat i będziesz mieć czas na naukę nowego. Wtedy działaj ile chcesz! Więc do pracy! Zacznij od swojej niszy, działaj na ile potrafisz, a potem zastanów się nad tym, jak możesz więcej osiągnąć w swojej branży i kto Ci może w tym pomóc? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top