Cztery rzeczy ważne w niszy! O czym wiedzieć na początku?

Cztery rzeczy ważne w niszy! Co wiedzieć na początku? Nad czym się skupić?

Co wiesz o swojej niszy i co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele w danym temacie. Jak możesz się wykazać, aby zbudować solidną markę? Masz pomysły na siebie w sieci? Co chcesz osiągnąć poprzez internetowe działania? 

Rzeczy ważne w niszy, to? 

Myślisz czasem, co jest ważne dla niszy, w której działasz? 

W czym czujesz się dobrze? Czego lubisz się uczyć? 

To podstawowe pytanie, gdy szukasz niszy! Musisz wiedzieć, w czym jesteś dobry i jaką wiedzę chciałbyś zdobyć! To na samym początku. Warto to wiedzieć i zobaczyć, co dla Ciebie jest ważne? Jakiego tematu chciałbyś się uczyć lub co umiesz i jak możesz to wykorzystać? Nie będzie łatwo tego znaleźć! Bo wiele osób nie wie, co dla nich jest ważne. Jakie tematy ich interesują? Po prostu  działają bez celu, a to błąd! Trzeba się postarać, aby być świetnym w danym temacie. I nie możesz się poddać w swoim działaniu, aby to zdobyć! Aby zdobyć wiedzę ważną dla ludzi i wartościową! To są rzeczy ważne w niszy! I trzeba się nad tym skupić, aby najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę. A ile Ci to zajmie, to już zależy od Ciebie i Twoich możliwości. Na pewno nie będzie lekko, więc nie licz na szczęście. Wszystko przyjdzie z czasem, ale musisz się uczyć i… 

Pokaż swoje doświadczenie! 

Potem musisz pokazać swoje doświadczenie, czyli musisz wykorzystać zdobytą wiedzę! A to wcale nie będzie takie super na początku, bo będziesz krążył tu i tam. Musisz zdobyć praktykę! I nie, że podziałasz z jednym! To ma być ciągłe kombinowanie i sprawdzanie. Testowanie swojej wiedzy i próbowanie nowych rzeczy! I musisz wyciągnąć z tego działania wnioski. To jest trudne i wymaga poświęcenia, ale dasz sobie radę! Z czasem wiedzy i doświadczenia, będzie na tyle dużo, że będziesz umiał stworzyć swój własny produkt. 

Zrób z tego produkt. 

I zacznij rozwijać jeszcze bardziej swoją wiedzę! Żeby zrobić dobry produkt, to musisz mieć naprawdę poukładaną w głowie wiedzę i duże doświadczenie. Bez tego nie stworzysz dobrego produktu. Postaraj się stworzyć coś wyjątkowego. Nie będzie wszystko oczywiste, jak i co zrobić, ale ogarniesz swoją wiedzę i pomagając innym, to sam się dużo nauczysz i zdobędziesz kolejne doświadczenia. I to się napędza, i napędza, i napędza! Aż do efektu w postaci super sprzedaży. Wtedy nikt Cię nie pokona! Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Zdobędziesz tyle pewności siebie i motywacji, że wystarczy Ci ona na długo. Zastanów się, ile możesz zyskać, więc zacznij grupować swoją wiedzę w postaci produktu! 

Zacznij sprzedawać oraz odpowiedni marketing. 

Naucz się sprzedaży! Pokaż, że masz dobre rozwiązania! Że dajesz super rozwiązania. Nie będzie wszystko szło dobrze, ale z czasem ogarniesz co i jak sprzedawać. Ogarniesz swoje działanie i zdobędziesz odpowiednią praktykę. Sprzedawanie jest OK, gdy masz dobrą ofertę. Gdy połączysz wiedzę, praktykę, wartość i działanie, to nikt Cię nie zatrzyma! Będziesz mieć ogrom wiedzy na nowe produkty i usługi. Nowe pomysły, które będziesz w stanie wdrożyć dzięki pieniądzom z produktów. I tak dalej. Sprzedaż ma wiele zalet! 

Bez marketingu nie będziesz dobrej promocji czy reklamy. Zastanów się, jakie techniki chcesz wdrożyć, aby osiągnąć cel. Nie będzie to łatwe na początku, gdy nie znasz dobrze niszy! Gdy nie masz wiedzy i doświadczenia w danym temacie. Ale gdy poznasz problemy ludzi i wdrożysz rozwiązania dla nich, to zaczniesz sprzedawać naprawdę dużo. Warto więc budować markę i społeczność. Zacznij blogować i być tam, gdzie Twoi potencjalni klienci. 

Jakie są rzeczy ważne w niszy? Co jest kluczowe, aby osiągnąć sukces online?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie jest ważne?

Scroll to top