Musisz mieć jasno określony cel w sprzedaży!

Musisz mieć jasno określony cel w sprzedaży! Wiedzieć, po co działasz!

Wiadomo, że każdy chce sprzedaży online. Każdy chciałby mieć kilkanaście produktów i zarabiać na tym krocie. Ale najpierw trzeba wiedzieć co i komu sprzedawać, aby mieć w tym wyniki. Zastanów się nad swoją sprzedażą! 

Pamiętaj, że musisz mieć jasno określony cel w sprzedaży!

Zarobek idzie swoją drogą, ale działanie dla samego zarabiania to nie ma sensu według mnie. Co Ty robisz, aby osiągnąć swoją założoną sprzedaż? Czy nie warto mieć w życiu większy cel i motywację do działania? Chcesz pomagać ludziom w ich problemach? Chcesz być dla ludzi liderem i specjalistą, który zna się na pracy w danym obszarze? Na pewno nie ma lekko w działaniu. Nie ma tak, że nagle będziesz sprzedawał wiele produktów na raz. Wszystko po kolei. Osiągniesz swoje cele sprzedażowe, ale to z czasem! Zrób wszystko,  by każdy dzień był wyjątkowy dla Twojego rozwoju! Ale nie poddawaj się zbyt często! Początki są trudne, bo widzę po sobie, ile trzeba pracy, aby mieć sprzedaż online. To, że ktoś mówi, że to zawsze jest proste, to nie wie, co mówi. Na dobrą ofertę potrzeba czasu. Potrzeba znać swoją niszę bardzo szeroko i trzeba wiedzieć dużo o problemach ludzi. 

Samo się nie stworzy, czy to produkt czy usługa… trzeba nauczyć się działać w swojej niszy jak najwięcej. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w sprzedaży? Co powoduje, że chcesz coś sprzedać? Że chcesz się rozwijać w jakimś temacie i przy tym mieć coś do powiedzenia? Jasno określony cel sprzedaży pozwoli Ci stworzyć mały plan na przyszłość. Pozwoli Ci na działanie w odpowiednim kierunku. A potem czeka Cię coraz więcej pracy nad swoją niszą. Sprzedaż nie przyjdzie Ci nagle, bo Ty tak chcesz! Na wiele rzeczy potrzeba czasu! Potrzeba poznać potrzeby swojej niszy! A bez działania w niej i rozwoju, nic takiego się nie stanie! Więc, jak to będzie z tym Twoim sprzedawaniem? Jesteś gotów na ciężką pracę? 

Jakie Ty masz cele sprzedaży i co chcesz zyskać, dzięki pracy nad celem? Czy ogarniasz swoją niszę na tyle, że znasz jej problemy i wiesz, co może pomóc? Jeżeli jesteś na takim etapie, to super! Jeżeli zaczynasz, to czeka Cię długa droga do poznania niszy! Masz na to tyle czasu? Wiesz, czego potrzebuje Twoja branża i jak możesz być bardziej konkurencyjnym? Jak możesz się wyróżnić w danym temacie? Czy wiesz, do czego dążysz, poza tym, aby zarobić na rozwiązywaniu problemów? Czy masz głębszy cel i wiesz, co możesz zyskać, dzięki pracy nad swoją marką? Budowa odpowiedniej marki w sprzedaży jest ważna! Więc próbuj tego! Zrób wszystko, by mieć coraz więcej do powiedzenia w niszy! Będzie to na początku ciężki temat, ale się nie poddawaj! Pokaż sobie, że dzięki Twojej pracy nad celem, możesz mieć lepszą sprzedaż w przyszłości! Jasno określony cel to klucz! Więc jesteś gotów na działanie w sprzedaży? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top