Czego chce Twoja nisza? Ile o niej wiesz?

Czego chce Twoja nisza? Co potrzebują Twoi odbiorcy? 

Zastanów się nad tym, czego potrzebuje Twoja nisza. Na sukces online trzeba sobie zasłużyć, a zrobisz to, dzięki pracy nad swoją niszę. Na pewno masz jeszcze wiele do osiągnięcia, więc walcz! 

Czego chce Twoja nisza? 

Co potrzebują Twoi odbiorcy? Nie ma tak, że sobie wymyślisz kilka wpisów na blogu i wszystko zacznie działać i będzie sprzedaż. Dostosuj się do potrzeb swoich klientów i do tego, czego ona potrzebuje. Czego więc potrzebuje Twoja nisza?

Zobacz, czy możesz wykorzystać ankiety w swojej działalności. Zrób prostą ankietę z kilkoma pytaniami na temat Twoich odbiorców i zobacz, czego potrzebują Twoi klienci. Zapytaj o ich problemy i zobacz, z czym się mierzą każdego dnia. Zobacz, jakie masz wyzwania. Z czym codziennie się zmierzają Twoi klienci? Jakie mają cele do osiągnięcia i jak możesz im pomóc działać online? Czym się interesuje nisza i co możesz zyskać? Zapytaj się, czego jeszcze potrzebowaliby Twoi klienci? Co możesz im jeszcze dostarczyć? Zapytaj się, jakie produkty z chęcią by kupili i jakie rozwiązania by chcieli do Ciebie? Zapytaj się, jakich usług potrzebują Twoi odbiorcy! Co Twoja nisza potrzebuje? Dowiesz się poprzez ankietę! To pomoże Ci lepiej dostosować ofertę do działania online. Co wartościowego możesz stworzyć dla innych? Zapytaj się też na blogu, czego ludzie potrzebują? 

Obserwuj swoją niszę. Zobacz, jakie produkty się sprzedają? Co możesz jeszcze dodać do działania online? Zobacz, jakie potrzeby i oczekiwania mają Twoi odbiorcy? Zobacz, jakie opinie dostarczają? Obserwuj klienta i zobacz, czego oni potrzebują! Zobacz komentarze na blogu i opinie w sklepie. Nad jakimi ofertami masz najwięcej opinii? Tam jest widać problem, który możesz rozwiązać jeszcze lepiej! Zobacz, co piszą i co im się podoba. Sprawdź, co zrobić, aby osiągnąć sukces online! Bądź blisko klienta i obserwuj go! Na pewno wiele rzeczy możesz poprawić. Więc zabierz się za działanie! 

Zobacz, co sprzedaje się najlepiej. Bądź na bieżąco ze swoimi konkurentami. Zobacz, jak u nich idzie sprzedaż. Zobacz, co sprzedają i pomyśl, co u nich działa, a co działa u Ciebie? Sprawdź na blogu, co chętnie ludzie czytają i zrób z tego produkt. na pewno czeka Cię wiele pracy, ale nie poddawaj się. W końcu osiągniesz swoje cele, ale trzeba być naprawdę dobrym w ty, co robisz online. Na wszystko musisz sobie zapracować. ‘

Na pewno na starcie będziesz działał trochę po omacku. Sprawdź jednak co możesz zmienić, aby klient był zadowolony. Zobacz, co sprzedaje się super i zrób wokół tego inne produkty. Co chciałbyś sprzedawać online? Co zmienić w życiu swoich klientów? To na pewno ciężkie zadanie, bo nie każdy potrafi sprzedawać. Tego trzeba się nauczyć! Jak chcesz zwiększyć obecność swojej marki online? Jak chcesz trafić do odpowiednich osób? Musisz wiedzieć, czego chce Twoja nisza, w której działasz. Musisz dostosować ofertę do swoich klientów. To znowu ciężkie i wymagające zadanie, ale do zrobienia! 

Jaką tematykę masz w niszy? Jakie problemy i wyzwania mają Twoi klienci? W jakiej niszy Ty działasz? Pamiętaj, aby była ona precyzyjna! Dowiedz się o swoich klientach, najwięcej, jak potrafisz. Gdy poznasz profil idealnego klienta, to będzie Ci się działało dużo przyjemniej! Twórz treści i produkty, które będą pomocne Twoim klientom. To na pewno wiele pracy, ale musisz ją wykonać, aby osiągnąć sukces online! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top