Czas ucieka, czyli dlaczego warto działać i nie poddawać się?

Wiesz, że czas ucieka? Że masz tylko kilka godzina na odpoczynek, sen i działanie?

Warto szanować swój czas. Robić wszystko, by osiągnąć swoje cele. Chociaż nie łatwo jest w tych czasach się rozwijać i mieć ciągle motywację i energię. Do tego mamy ograniczony czas, więc trzeba się przygotować na działanie w tych chwilach, gdzie jesteś produktywny!

Czas ucieka i tego nie zmienisz!

Nie możesz marnować swojego czasu. Więc dlaczego to robisz? Co powoduje, że nie wykorzystujesz go tak, jak chciałbyś? Bo często boimy się działać i przez to marnujemy czas na media społecznościowe, filmy czy gry. Czemu nie działasz i nie wykorzystujesz swoich możliwości?

Co powoduje, że nie działasz? Bo się boisz i nie masz motywacji do osiąga celu lub nawet nie masz celu i idziesz w nieznanym kierunku. Dlaczego tak robisz? Czemu nie masz celu? Czemu nie masz planu? Przecież wyznaczenie celu i planu jest takie proste, więc czemu tego nie robisz? To kilkanaście minut i wiesz co chcesz od życia. Potem czeka Cię najtrudniejsze, bo DZIAŁANIE!

A działanie jest dopiero trudne! Sam wiem po sobie, że cele i plany są OK, ale działanie każdego dnia to jest dopiero sztuka! Czas ucieka i musisz coś zrobić ze swoim życiem. Chcesz dalej iść w dziwnym kierunku? Chcesz dalej rozwijać się w swoich ulubionych tematach? To zacznij kur#$ działać! Czy to takie trudne do zrozumienia? Co Cię powstrzymuje przed działaniem? Dlaczego się boisz? Czemu nad tym lękiem nie pracujesz  i nie konfrontujesz się z nim? To jest bardzo trudne, wiem, ale to jedyna słuszna droga.

Czemu dalej masz obiekcje? Co powoduje, że dalej nie działasz? Musisz dobrze poznać siebie, aby to zrozumieć, ale to jest super droga. Właśnie poznanie siebie i swoich możliwości i swoich mocnych i słabych stron. Potem tylko praca nad sobą i nad swoją pracą czy biznesem. To trudna, ale według mnie najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu. Zrób coś dla siebie i swojego otoczenia i rozwijaj się każdego dnia.

Zastanów się nad swoim życiem. Czego od niego oczekujesz? Co chcesz po sobie zostawić? Jak chcesz być zapamiętanym? Nad czym chcesz w swoim życiu pracować? jakie tematy Cię interesują? W czym chcesz osiągnąć sukces? Pamiętaj, czas ucieka! Nie możesz marnować swoich dni. Wybierz dobry cel i plan i zacznij działać! To nie jest na pewno łatwa decyzja, aby działać, ale jakoś trzeba się rozwijać, nie? Trzeba mieć w swoim życiu dużo motywacji, aby osiągnąć cokolwiek ważnego dla Ciebie. Jak Ty się będziesz rozwijać? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz określony limit czasu? Ile go masz codziennie iu nad czym spędzasz wolny czas? Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i się w tym rozwijaj! Znajdziesz czas, ale musisz określić swoje priorytety i zobaczyć, co jest dla Ciebie ważne w życiu! Jak szanujesz swój czas?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co chcesz robić w życiu, aby nie marnować czasu?

Scroll to top