Czemu popełniamy błędy? Ciężko się do nich przyznać, co nie?

Czemu popełniamy błędy? I dlaczego się ich tak boimy? 

Co zrobić, aby mieć wyniki? Czy działasz każdego dnia? Co robisz, aby osiągnąć sukcesy w swojej niszy? 

Zastanawiasz się, czemu popełniamy błędy? 

Wiele osób panicznie boi się popełniać błędy. Ja też byłem w tej grupie osób. Ale błędów nie popełnia ten,co nic nie robi! Czy jest to takie trudne do zrozumienia? Co Ty robisz, że masz błędy? Działasz! Rozwijasz się i dajesz z siebie wszystko. Wtedy popełnia się błędy! I tego się tak boisz? Tego się tak obawiasz? Nie ma czego! Ciesz się ze swoich błędów. Ciesz się z tego, że masz wiele do zrobienia w swoim życiu i że masz wiele sukcesów i porażek przed sobą. Zastanów się nad tym ile Ty masz w sobie możliwości? Ile możesz zmienić w swoim życiu dzięki pracy i popełnianiu błędów! Z każdego błędu wyciągasz wniosek i masz nowe przed sobą!

Czemu popełniamy błędy w życiu? Czemu? Bo takie są koleje życia i nie zawsze będzie pięknie. Przyjdą naprawdę gorsze dni i nie będzie Ci się chciało pracować i rozwijać. Będziesz miał gdzieś swoją przyszłość, bo coś Ci nie wychodzi. Będzie kolejna porażka i załamiesz się na chwile… i tak będzie nie raz, ale sztuką jest pozbierać się z tego i zacząć znowu działać. Zacząć znowu poszerzać swoje horyzonty. I nie będzie to zawsze łatwe, bo sukcesy nie są łatwe do zdobycia. Więcej będzie porażek! A kluczem jest to, jak Ty sobie z tym poradzisz. Jak zmienisz swoje życie, gdy się czegoś nauczysz? 

Zastanów się teraz nad swoim życiem. Czego się już nauczyłeś, a ile musisz jeszcze zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Ile czeka Cię pracy nad sobą? Ile pracy nad swoją działalnością internetową? Co chcesz osiągnąć w Internecie? Bo co? Myślisz, że będzie Ci łatwiej!? Wcale nie! W Internecie może jest mniejszy próg wejścia, ale jest też trudno osiągnąć swoje cele. Nie myśl, że w sieci będzie Ci dużo łatwiej! I będa porażki i będzie się źle działało i nie będzie efektów. I przyjdą gorsze chwile, gdy nie będzie się chciało działać i rzuci się to wszystko. Więc nie licz na to, że wszystko zawsze będzie do przodu i dobrze! 

Czemu popełniamy błędy, typu “brak działania”? Bo nie widzimy efektów! Nie widzimy szybkich rezultatów. I ciężko jest przyznać się do błędu… naprawdę ciężko. Więc robimy ciągle to samo licząc na lepsze efekty. Trzeba zmieniać swoje działania, gdy coś nie działa. Sprawdzać i testować to, co się robi każdego dnia. Analizować swoje działania i rozwijać mimo przeciwności losu. Więc zacznij akceptować swoje błędy i rozwijaj się mimo przeszkód. Nie ma nic lepszego niż mieć wyniki i sukcesy na swoim koncie. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i jak Ty chcesz się rozwijać? Co jest dla Ciebie ważne w Internecie? 

Zastanów się nad tym, czy jesteś gotowy na działanie i na osiąganie swoich celów? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Czy przyznajesz się do błędu? Czy robisz wszystko? Czy czekasz, że samo się zrobi? Działaj! Popełniaj błędy! Rób wszystko, aby rozwijać się mimo problemów i porażek. Masz czas na przeczytaniu tego artykułu? 

Napisz w komentarzu, jaki błąd Ty popełniasz lub popełniłeś, który blokował Cię przed sukcesem? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakich Ty błędów nie lubisz popełniać i dlaczego?

Scroll to top