Co u Ciebie działa online? Jak to wykorzystujesz?

Co u Ciebie działa online? Jak to wykorzystujesz?

Co robisz, aby mieć wyniki? Co zmieniasz w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele? Czy starasz się robić tylko to, co daje Ci efekty czy szukasz ciągle po omacku i robisz dalej to, co nie przynosi Ci rezultatów. 

Więc co u Ciebie działa online? 

Zastanów się nad tym, co robić, aby osiągnąć swoje sukcesy? Co robisz, aby każdy dzień był coraz lepszy? Na pewno czeka Cię wiele pracy, aby pozbyć się złych nawyków! Ale nie możesz się poddawać! Wiele osób poddaje się zbyt szybko i potem mówi, że dana nisza nie działa. Wszystko działa, ale trzeba poświęcić na działanie czas. A nie ciągle narzekać i kombinować, co dalej. Zawsze sobie pomyśl, co możesz poprawić w swoim działaniu? Co masz do zmiany w swoim życiu, aby mieć lepsze wyniki? Każdy ma coś do poprawy, Ty też! 
Więc zabierz się do działania! Zrób wszystko, by każdy dzień był wyjątkowy i przybliżał Cię do celu. Na pewno nie będzie Ci łatwo, ale nie ma co się przejmować. Każdy sukces wymaga wiele pracy! Nawet małe sukcesy, to wiele wytrwałych działań. Więc zabierz się do pracy! Nie chce się, co nie? Ojjj… i to często nie będzie motywacji do działania! I co wtedy? Najlepiej jest znaleźć w życiu pasję, dzięki której nie będzie problemu z działaniem. Źle się działa w niszach, które nas nie interesują. Może z czasem nauczysz się pisać o różnych rzeczach, ale to wymaga wprawy. Na wiele rzeczy potrzebny jest też czas. A często nie jesteśmy wytrwali w działaniu. I potem jest tylko narzekania i brak efektów. 

Jak jest u Ciebie? Widzisz w tym siebie? Widzisz, co dla Ciebie jest ważne? Wiesz, w jakiej niszy chcesz działać? Wiesz, jakie masz zainteresowania, aby działało Ci się łatwiej? Nad jaką niszą się skupisz na starcie? Czy będzie to coś łatwego czy wymagającego? Wybierz w zależności od czasu, jaki masz. Musisz sobie znaleźć czas na rozwój. Może nie masz czasu? Nie masz wiedzy? To wszystko jest do ogarnięcia! No chyba, że pracujesz na dwa etaty i masz pół godziny dziennie… wtedy będzie ciężko znaleźć idealną nisze. Nie wyrobisz się  w ciągu doby. Wiele z nas ma problem braku czasu. I ciężko coś na to poradzić. Ciężko jest coś zmienić w swoim życiu. gdy nie ma się na nic czasu, a posiada się obowiązki czy rodzinę. Nie wiem, co na to poradzić…

Ile Ty masz czasu na rozwój siebie? Czy ciężko się działa online? Zobaczysz, jak zaczniesz coś ogarniać. Działanie w różnych niszach nie jest łatwe! Bycie online to nie tylko sukcesy, ale i wiele porażek. A to mało kto już widzi. I co wtedy? Potem jest żal i smutek, że nie ma sukcesu w kilka miesięcy. Każdy jest inni i warto się tylko porównywać do siebie. A nie raz porównujesz się od mega eksperta, który działa od 20 lat. Nie ma to wtedy sensu, a i tak ludzie tak robią! Jak u Ciebie jest z tym działaniem? Co u Ciebie działa? Robisz tylko to, co daje Ci najlepsze rezultaty? Czy poddajesz się szybko i potem masz żal do siebie i świata? Najważniejsze jest, aby nie poddawać się w działaniach i robić wszystko, by codziennie robić coś dla siebie. Aby codziennie się rozwijać… 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top