Co na pierwszym miejscu? Czy jesteś dla siebie ważny?

Co na pierwszym miejscu jest ważne? Na co warto skupić uwagę, gdy się rozwijasz? 

O tym chyba nie trzeba mówić!

TY! 

Ty masz być na pierwszym miejscu w swoim życiu. To Ty masz być dla siebie najważniejszy. Ty masz się trzymać swojego planu i dążyć do swoich marzeń. Żyj swoim życiem, a nie innych! 

To co na pierwszym miejscu jest najważniejsze!? 

Pamiętaj: TY! 

Rozwijaj się każdego dnia i nie poddawaj, gdy coś nie wychodzi. A nie będzie wychodziło bardzo często. Będziesz miał wiele do zrobienia w swoim życiu, aby osiągnąć swoje cele. Na pewno będzie wiele do zrobienia, będzie wiele przeszkód. Więc nie poddawaj się za prędko. Bo przyjdą takie dni czy tygodnie, że nie będzie żadnych efektów i trzeba będzie zweryfikować, czy działa się w dobrym kierunku. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zmienić w swoim życiu? Aby było lepiej niż teraz? Aby wejść na kolejny szczyt? Co jest Ci potrzebne, aby osiągnąć cel? Masz wszystko, co potrzeba? Jak Twoje działania wpływają na Ciebie? Czy jesteś dla siebie najważniejszy? Czy pracujesz dla siebie? Czy rozwijasz się dla siebie? Czy Twoje działania powodują, że Ty najpierw się rozwijasz? Wiadomo, że możesz mieć rodzinę i ona też jest ważna, ale czy nie warto najpierw pomyśleć o sobie? O tym, aby rozwijać się w swoich pasjach i zainteresowaniach? Aby mieć wyniki w swojej pracy? Aby dzięki temu, że poszerzasz swoje kompetencje mieć więcej pieniędzy i jeszcze bardziej się rozwinąć? 

Jakie masz plany do siebie? Co chcesz zmienić w sobie, aby być z siebie zadowolonym? Jakie rejony swojego życia chcesz poprawić? W czym chcesz być naprawdę dobry? Co spowoduje, że będzie Ci się działać wydajniej? Jak poprawiasz swoją produktywność? Czy masz cele, które są dla Ciebie ważne? Czy wiesz, co musiałbyś poprawić w swoim życiu, aby mieć jeszcze lepsze rezultaty? Czy widzisz, ile pracy potrzeba, abyś to Ty był dla siebie najważniejszy? Wiele! I to niestety prawda! A praca nad sobą wcale nie jest łatwa i prosta. Czeka Cię pokonywanie swoich lęków i zmiana nastawienia oraz myślenia. Nic nie przyjdzie samo! Tylko poprzez swoją pracę, osiągniesz swoje cele, które sobie wyznaczyłeś. Może to takie głupie pisanie, ale tak jest. Nic nie przyjdzie samo, jeżeli nie ma planu i działania. Ty masz nad sobą największą kontrolę i to Ty stawiaj sobie motywujące cele. 

Może czeka Cię sporo pracy, ale nie licz na to, że wiesz już wszystko. Zawsze można być w czymś lepszym. Zawsze można się jeszcze bardziej rozwinąć i być coraz lepszą wersją siebie. Pamiętaj o działaniu i o stawianiu siebie na pierwszym miejscu. Chcesz zmian w swoim życiu? To na pewno zmień swoje działania. Zmień to, co przeszkadza Ci w życiu. Zmień siebie, aby być jeszcze lepszym specjalistą. Aby być lepszym od siebie z poprzedniego dnia. Zastanów się, czy nie warto coś poprzestawiać sobie, aby każdy dzień sprawiał, że jeszcze szybciej przybliżasz się do sukcesu. Co na pierwszym miejscu? TY! 

Masz już plan na siebie? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne i do czego chcesz dążyć każdego dnia? Masz na siebie pomysł i wiesz, co w Twoim życiu jest najważniejsze? TY! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Stawiasz siebie na pierwszym miejscu?

Scroll to top