Co działa w Twoim przypadku? Nad czym skupiasz swoją uwagę?

Co działa w Twoim przypadku? Co masz do poprawy?

Każdy działa w swoim tempie, więc nie ma co się porównywać do siebie! To najgorsze, co możesz zrobić… Jaki Ty masz pomysł na siebie? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz plan co do swoich działań? 

Co działa w Twoim przypadku? 

Nad czym Ty skupiasz swoją uwagę? Co chcesz zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć cele? Nie zawsze działa się lekko i ja o tym wiem. Wiem, sam po sobie, jak ciężko jest działać. Jak ciężko jest pracować i rozwijać się mimo przeszkód na drodze… A jaki Ty masz pomysł na siebie, aby zmienić swoje życie? Na co zwracasz uwagę w swoim życiu? Ciężko jest działać, co nie? Nie ma tak lekko, jak wiele osób mówi! A bo to tylko “godzina dziennie”! Może godzina dziennie, ale przez lata, a nie w kilka tygodni! Nie dawaj się takim obiecanką! Weź działanie online na poważnie, aby mieć prawdziwe efekty i wyniki w postaci pieniędzy. Nie ma nic za darmo, więc za szybko się nie poddawaj! To Twoje życie i Twoja marka, więc zacznij działać w swoim tempie, ale nie licz na szybkie efekty. Sprawdzaj, co działa w Twoim przypadku. Sprawdzaj, czego oczekujesz od swojego życia… 

Bo samo nic się nie zrobi! Musisz włożyć ogrom pracy w działanie, aby osiągnąć sukces. Nie poddawaj się zbyt szybko i rób jak najwięcej możesz. Jak masz parę godzin dziennie na pracę dodatkowa, to wykorzystaj ją na maksa! Nie poddawaj się zbyt szybko i rób jak najwięcej, aby osiągnąć sukces! Nie ma tak, że sobie podziałasz godzinkę dziennie i masz wyniki, jak osoba co działa cały dzień. No chyba, że jesteś robotem… nie masz na pewno tyle energii, aby działać na dwa etaty. Na przykład na swoim etacie i drugi etat w sieci. Musisz przecież odpocząć lub zmniejszyć sobie ilość godzin pracy w jednym lub drugim przypadku. Nie dasz rady pracować przez tyle godzin. Trzeba szanować zdrowie! Dbać też o siebie! Dbaj też o swoje zdrowie psychiczne i nie dawaj sobie zbyt dużej ilości pracy do głowy! Bo zdrowie jest bardzo ważne i trzeba o nie dbać. jeżeli jesteś zdrowy, to doceń to i działaj, jeśli możesz. 

Zastanów się nad tym, co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje sukcesy? Jakie masz pomysły na siebie? Co chcesz zmienić w swoim życiu? Pracujesz nad tym, co ważne? Pracujesz też nad sobą, aby samemu się nie blokować? Jakie masz na siebie pomysły? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy wiesz, do czego dążysz w swoim życiu? Na pewno masz wiele do przekazania w swojej niszy, ale nie ma tak, że ludzie sami Cię znajdą! Musisz robić wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Może jest ciężko pokonać swoje ograniczenia, ale taka jest droga do sukcesu. Nie ma nic za darmo i trzeba poświęcić czas na działanie. Najgorzej jest zacząć i zrobić coś pierwszy raz. Z czasem jest coraz łatwiej, ale nie osiągniesz statusu eksperta w kilka tygodni. To wiele lat pracy i zaangażowania w dany temat, aby osiągnąć sukces. Wszystko ma swoją cenę i musisz na to poświęcić swój czas lub pieniądze, aby zlecać innym działania. Masz na siebie pomysł? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Masz pomysł na siebie?

Scroll to top