Co chcesz tworzyć? Czy jesteś kreatywny? Lubisz tworzyć?

Co chcesz tworzyć? Czy tworzenie treści sprawia Ci przyjemność? Zastanów się!

Ja bardzo lubię tworzyć owe treści, chociaż nie zawsze jest to łatwe! Bo to wymaga kreatywności i tworzenia codziennie, aby zdobyć nawyk działania i układanie swoich myśli w całość… 

Co chcesz tworzyć, jakie masz plany na treści? 

Masz pomysł na to, czego potrzebuje Twoja nisza? Jakie możesz dostarczyć treści, aby osiągnąć sukces? Co możesz ogarnąć w swojej niszy? Czego potrzebuje Twoja grupa docelowa? Nie ma co zbyt szybko się poddawać, gdy będzie ciężko coś pisać czy nagrywać. Możesz nagrywać audio lub wideo, pisać artykuły czy ebooki, czy tworzyć różne wariacje treści. Masz wiele możliwości, więc wykorzystaj to, co najważniejsze, czyli swój umysł i zacznij ogarniać pierwsze typy treści. Rób to, co na początek jest Ci wygodne. Możesz zacząć od pisania bloga czy tworzenia coś na portalach społecznościowych. Jak masz możliwości, to zacznij od wideo czy podcastu. Ale nie każdy lubi to robić na początku i nie każdy czuje się z tym wygodnie. Jednak z czasem ogarniesz swoje treści i zaczniesz eksperymentować. To jest dopiero zabawa, gdy zaczniesz tworzyć wiele typów treści i kombinować co tu zrobić, aby mieć lepsze wyniki i lepsze zasięgi. O to chodzi, aby eksperymentować! Sprawdzać, co Twoja nisza chce…

A co Ty chcesz tworzyć? Co chcesz zmienić w życiu swoich klientów? Jak tworzone przez Ciebie treści mogą wpłynąć na życie innych osób? To jest dopiero super sprawa, gdy tworzysz coś przez kilka godzin i to potem pomaga Twojej branży. Masz wiele do zrobienia na pewno, więc nie podawaj się za szybko! Zrób jak najwięcej, aby dotrzeć swoimi treściami do wielu osób. Na pewno to dużo pracy, ale nikt nie powiedział, że to, co chcesz tworzyć, musi być zawsze łatwe! Bo po pewnym czasie Ty zaczniesz mieć inne doświadczenia i inne spojrzenia na świat. I to jest świetne, że zmieniasz siebie i przy tym pomagasz ludziom na różnym poziomie wiedzy. Więc warto się rozwijać i przy tym zmieniać swoje życie i inspirować innych do podobnych działań! Jaki Ty masz pomysł na siebie? Jakie treści chcesz zacząć dostarczać? Zastanawiasz się, co możesz utworzyć, aby mieć coraz lepsze wyniki i zasięgi? Jakie treści są dla Twojej niszy ważne? Czego potrzebuje dana grupa osób, do której kierujesz swoją mądrość i doświadczenie? Czy to ludzie początkujący, czy bardziej zaawansowani? Możesz na początku tworzyć do ludzi o podobnej wiedzy co Ty i z czasem możesz zwiększyć poziom trudności swojej oferty. Ale na starcie warto tworzyć coś dla początkujących. Jakie Ty masz zdanie na ten temat? Czy warto kierować treści najpierw dla początkujących?

Więc jakie treści chcesz stworzyć dla swojej branży? Czy łatwo jest w tych czasach tworzyć? Jest tyle konkurencji i tyle wiedzy do ogarnięcia, ale ważne jest to, aby zebrać w jedną całość wiedzę i sprzedać to, co jest najważniejsze. O to chodzi, bo wiedzy w Internecie jest bardzo dużo i nie każdy ma tyle czasu, aby szukać i sprawdzać wiedzę. Ty możesz być takim specjalistą, który zbiera zasoby i sprawdza, do działa. Takich ludzi potrzeba w tych czasach według mnie! Warto dzielić się przy tym swoim doświadczeniem i pokazać, że znasz się na rzeczy. Tworzenie treści Ci pomoże osiągnąć cele sprzedażowe, ale musisz działać i być kreatywnym w tym, co robisz! Powodzenia! Co chcesz tworzyć? Masz pomysł? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

A Ty lubisz tworzyć treści?

Scroll to top