Co chcesz przekazać niszy? Co osiągnąć?

Co chcesz przekazać niszy dzięki swoim działaniom? 

Co jest dla Ciebie ważne w Twojej działalności internetowej? Czy chcesz się rozwijać online i mieć przy tym dużo radości? Chcesz poszerzać kompetencję? 

Wiesz, co chcesz przekazać niszy? 

Nie jest lekko działać w Internecie i trzeba wielu miesięcy i lat, aby osiągnąć swoje cele! Nie będzie Ci lekko działać i będzie wiele przeszkód, ale nie możesz przestać działać. Trzeba każdego dnia iść w kierunku, który sobie obrałeś. Zastanów się też, co jest dla Ciebie ważne i w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Bo to, co chcesz przekazać niszy musi być spójne z Tobą i z tym, jakie masz cele. Na pewno nie będzie tak, że wszystko będzie przyjemne. Bo przyjdą te gorsze dni i nie będzie się chciało działać. Nie będzie takich efektów, jakie sobie wymarzyłeś. Bo życie Cię zweryfikuje i zobaczysz, że nie ma wcale tak super, jak wiele osób mówi. Bo nie ma szybkich rozwiązań. Nie ma szybkich efektów, które pozwolą Ci na długie działanie w danym temacie. Bo to, co przychodzi łatwo, łatwo też znika i nie będzie tak super, gdy coś przestanie działać na Twoim blogu. Wtedy trzeba szukać nowych możliwości! Szukać nowych sposobów na działanie w Internecie. Więc zabierz się do działania i nie czekaj na idealny moment w swoim życiu. Nie czekaj na to, że nagle coś zacznie działać! Szukaj ciągle nowych sposobów i rozwiązań! 

Nie jest niczym nowym to, że każdy ma coś do przekazania innym. Że każdy chce coś osiągnąć i mieć wyniki w swoim życiu… ale trzeba wiedzieć, że nie wszystko się uda. Nie wszystko będzie szło po Twojej myśli i trzeba będzie wiele porażek, aby to zrozumieć. Bo ciężko jest działać, gdy nie widzi się efektów, ale bądź systematyczny i rób wszystko w swoim tempie. Nie porównuj się do innych i bądź tylko lepszy od siebie. Takie myślenie jest chyba lepsze niż ciągła pogoń za nie wiadomo czym… Jakie Ty masz na to sposób? Co Ty byś chciał w swoim życiu osiągnąć? Co chcesz przekazać niszy? Co chcesz zmienić, aby żyło Ci się lepiej na tym świecie? Zastanów się nad tym, ile masz w sobie motywacji do działania i co możesz zrobić, aby pomagać swojej niszy… Bo warto budować markę, ale nie można w tym zapominać o swojej niszy! Trzeba mieć coś do przekazania swojej niszy, aby się w niej rozwinąć. Trzeba robić wszystko, aby ludzie Cię poznali! I nie będzie to łatwe, bo ciężko jest dzisiaj działać i rozwijać się… ciężko! Nie możesz się poddać za szybko. Musisz znaleźć swoje miejsce w Internecie. Zbudować bloga, media społecznościowe, lejki sprzedażowe, tworzyć nowe treści i dzielić się swoją wiedzą. Tego jest jeszcze więcej i trzeba wiele lat, aby osiągnąć sukces w danej dziedzinie. 

Więc na co Ty liczysz? Co chcesz osiągnąć w swojej niszy? Jakie masz cele i marzenia? Co musisz zrobić, aby osiągnąć jak najwięcej? Na pewno nie będzie Ci wszystko szło jak po maśle i trzeba będzie popełniać błędy i się na nich uczyć. Bo o to chodzi, aby się rozwijać i pod koniec dnia cieszyć się z tego, co zrobiłeś. Bo takie małe rzeczy napędzają do kolejnych, większych… Więc do pracy! Zacznij od celu i planu i zacznij działać! Proste? Wcale nie! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

W jakiej niszy Ty chcesz działać? Co chciałbyś w niej zmienić?

Scroll to top