Co chcesz dziś osiągnąć? Dlaczego planowanie jest takie ważne?

Co chcesz dziś osiągnąć poprzez swoje działanie? Jakie masz plany na każdy dzień?

Każdego dnia masz wiele do osiągnięcia! Nie ma co się poddawać w swoim działaniu! Masz na pewno wiele do nauki i wiele do zrobienia, ale się nie poddawaj!

Co chcesz dziś osiągnąć?

To chyba proste pytanie, a wiele osób nie rozumie tego, że trzeba sobie planować choć trochę każdy dzień. To nie jest trudne, naprawdę! To wymaga kartki i sprawdzenia. Mam zrobić to i to i to rób! No tyle! A wiele osób nie planuje nic i potem się dziwi, że mało zrobili każdego dnia. No niestety, bez planu działamy trochę inaczej. Nie mamy w głowie tego: AHA, mam zrobić dziś to, więc siadam i robię. To naprawdę jest tyle… Potem czeka Cię działanie. I tyle? Aż tyle! Bo działanie jest najważniejsze.

No właśnie! DZIAŁANIE! To ono doprowadzi Cię do efektów. To działanie daje Ci nową wiedzę i umiejętności. Nie zawsze się uda wykonać cały plan. Niestety nie jesteśmy robotami. Nie możemy działać cały dzień i noc. Musimy odpoczywać. Ale to nie o tym. Ważne jest, aby dobrze zarządzać sobą w czasie. Nie poddawać się za szybko!

Jakie masz najbliższe plany? Co chcesz dziś osiągnąć? Zadajesz sobie takie pytania czasem? Zastanów się nad odpowiedzią. Trzeba naprawdę się postarać, aby dobrze przeżyć dzień. Ale o to chodzi w rozwoju właśnie, aby codziennie się starać zrobić plan, który się napisało. To wszystko jest zależne od Ciebie czy działasz, czy nie. To od Ciebie zależy czy masz sukces w życiu, czy nie. Nie będzie lekko, ale o tym w tym chodzi! Gdyby było łatwo, to by każdy by był człowiekiem sukcesu. A wcale nie jest tak łatwo! Trzeba wielu działać, aby osiągnąć sukces w danej dziedzinie.

Planowanie jest bardzo ważne. Nie można o tym zapominać. Ale nie można też z tym przesadzać, żeby każdą godzinę sobie planować. U mnie to nie działa. Wolę być bardziej elastycznym… ale jak Ty zrobisz, to już Twoja decyzja. Zacznij od prostej rzeczy, czyli planowania. Tyle… i nie przestawaj planować, bo to bardzo ważne, aby obrać odpowiedni kierunek i wiedzieć, co dalej na Twojej drodze do sukcesu!

Pamiętaj więc o planie na każdy dzień i nie poddawaj się za szybko. Każdy dzień może być wyjątkowy. Każdy dzień może być super, jeśli zrobi się naprawdę wiele i będziesz z siebie dumny. Po to jest plan, aby nabierać pewności siebie i być wytrwałym. Życzę Ci dużo sukcesów. Zacznij już dziś!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Ty też zaczynasz od planu?

Scroll to top