Poznanie niszy jest bardzo ważne! Jakie są dwa dobre sposoby!

Poznanie niszy jest bardzo ważne i można to zrobić na parę sposobów. Chcę Ci przekazać dwa z nich.

Jakie Ty masz sposoby na poznanie niszy? Co Ty chcesz zrobić, aby poznać swoją niszę? Zastanawiałeś się, co zrobić, aby osiągnąć sukces online?

Poznanie niszy to podstawa!

Samo poznanie niszy może nie jest trudne, ale wymaga to trochę czasu i zaangażowania. Najpierw zastanów się czy chcesz wejść w dany rynek i czy chciałbyś na nim działać. To podstawa. No chyba, że chcesz działać w różnych niszach i decyduje o tym zarobek, to działaj, gdzie chcesz. Bylebyś potem nie żałował, że nie znasz niszy i nie masz ochoty dalej prowadzić bloga na dany temat, aby poznać niszę. No właśnie…

BLOGOWANIE jest bardzo ważne, aby poznać dobrze niszę. To jest jeden ze sposobów.  Powinieneś blogować, aby poznać niszę. Jeżeli masz jeszcze do tego pasję to będzie to w miarę łatwe. Nie będzie lekko na początku. Bo musisz poznać techniczne rzeczy związane z blogowanie i musisz na początku nauczyć się obsługi narzędzia do blogowania (u mnie to WordPress). Co Ty wybierzesz, to już Twoja decyzja. Blogowanie i poznanie niszy jest bardzo ważne. Warto szukać możliwości w blogowaniu, ale możesz też skorzystać z profili społecznościowych. I tak oto…

…drugim sposobem są media społecznościowe. To też jest świetny sposób na badanie niszy. Możesz założyć za darmo swój profil i się tam udzielać. To też wydaje się proste, ale bez reklamy jest naprawdę ciężko. Trzeba się czymś wybić lub naprawdę postarać, aby coś osiągnąć poprzez media społecznościowe. Zacznij do Facebooka, Twittera, Instagrama i na przykład LinkedIn. To są super portale i warto się nimi zainteresować. Zacznij się tam udzielać… Zacznij dawać z siebie wszystko. Jaki Ty masz pomysły na swoje social media?

Te dwa sposoby są bardzo czasochłonne i wymagają dużej pracy. Ale jak masz czas to nie powinno być to kłopotem. Jak chcesz to komuś zlecić to nie ma problemu, ale według mnie, aby poznać niszę, to trzeba zrobić to samemu i rozmawiać z ludźmi każdego dnia. Rozwijać swoje profile i sprawdzać, czego ludzie potrzebują i jakie mają problemy. Szukaj możliwości. Rób wszystko, aby osiągnąć swoje cele. Na pewno nie będzie to łatwa sprawa, ale poradzisz sobie!

Jakie Ty masz sposoby na poznanie niszy? Co chcesz osiągnąć?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty poznajesz niszę? Wybrałeś już jakąś?

Scroll to top