Buduj doświadczenie. Co to oznacza w praktyce?

Buduj doświadczenie, które zabierze Cię na wyżyny sukcesu! 

Jak tam praktyka zdobywanej wiedzy? Co robisz, aby osiągnąć sukces w swojej niszy? Czy ciężko się działa? Na pewno, ale nie ma co się poddawać! Na działanie potrzeba dużo czasu. 

Co oznacza: buduj doświadczenie? 

Czy łatwo się to robi w czasach takich możliwości? Przez to, że mamy ich za wiele, to odpuszczamy i ciągle szukamy idealnego tematu. Zastanów się nad tym, co Ty robisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy masz coś ciekawego do przekazania swojej niszy? 

Warto budować doświadczenie w różnych tematach. Na pewno warto poznać podstawy wielu rzeczy, ale wszystko po kolei! Zastanów się, co dla Ciebie jest dobre? W czym chcesz być najlepszy? Co wart poza tym poznać? Może lubisz motoryzację, ale nie znasz się na promocji? To możesz się tego nauczyć! Tylko nie rób tak, jak wiele osób robi, że najpierw uczyć się wszystkiego, a potem nie ma żadnych efektów. Bo masz wtedy za dużo wiedzy i jesteś przeciążony i nie wiesz, co robić! Wiele osób popełnia ten błąd, że masz za dużo wiedzy i potem nie umie jej wykorzystać. A lekko jest się tylko uczyć, zamiast działać, co nie? Ma się poczucie, że się coś robi, ale efektów nie ma! Ja sam wpadam często w taką pułapkę, że uczę się za dużo, zamiast działać. 

Na pewno budowa doświadczenie nie jest łatwa i wymaga dużo pracy i czasu. Wiele  osób tego nie ma. Więc trzeba znaleźć ten czas w wolnych chwilach. Zamiast siedzieć przed TV to zacznij się rozwijać w swoich pasjach. Zamiast innych ciekawych dla siebie rzeczy, to załóż bloga i go rozwijaj. Masz wiele możliwości na znalezienie czasu, ale mało komu chce się zamienić to, co przyjemne, na rozwój. 

Na pewno warto obserwować inne osoby, aby się nimi inspirować. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne? Czy budowa praktyki jest dla Ciebie? Mas zna to możliwości i wiesz, do czego dążysz? Zastanów się, jakie tematy Cię interesują? Co chciałbyś robić do końca swoich dni? masz swoje zainteresowania, które może spieniężyć? W Internecie masz wiele możliwości, więc je wykorzystaj! 

Buduj jakoś swoje doświadczenie? Może własny biznes? Może jakiś wolontariat na początek w danym temacie, gdy nie masz dużo wiedzy? Może lubisz zwierzęta i chcesz być weterynarzem? To pójdź do jakiegoś eksperta i powiedz, ze chcesz mu pomagać i się od niego uczyć. Na pewno potrzebują kogoś do podstawowej pomocy, a Ty możesz się przyglądać pracy innych specjalistów. Może to dla Ciebie? Jak nie masz takiej możliwości, to czytaj o tym jak konwencje. Kup jakieś szkolenia w tym temacie i edukuj się. Kupuj książki i czytaj je po dziesięć razy, aby wszystko zrozumieć. 

Ćwicz swoje umiejętności i zobacz, czy dany temat jest dla Ciebie. Zobacz, czy po kilku miesiącach się nie zniechęcisz do pracy. jeśli tak nie będzie, to znaczy, że trafiłeś z tematem. Wiele osób nie wytrzymuje takiej pracy i zniechęca się szybko. Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i się w tym rozwijaj. Wytrzymaj te lata ciężkiej pracy, aby potem mieć coraz większe sukcesy. 

Ucz się na swoich i cudzych błędach. Zobacz, co jest dla Ciebie. Próbuj różnych tematów iw rozwijaj się w różnych dziedzinach. Buduj doświadczenie, które zabierze Cię na wyżyny. To nie będzie łatwa praca, ale nie poddawaj się. zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Na pewno będzie Ci słabo szło na początku, ale nie zrażaj się tym! Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Znajdź czas na swój rozwój i nie poddawaj się. 

Nie musisz się śpieszyć. Nikt Cię nie goni. Poza tym na działanie internetowe potrzeba wiele czasu. Nie osiągniesz sukcesu w kilka tygodni. Na wszystko trzeba sobie zapracować ciężką pracą. Zobacz, co Ty możesz osiągnąć? Co możesz zmienić w swoim życiu na lepsze? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top