Bez pracy nie ma niczego, wiesz o tym doskonale!

Jak każdy, tak i Ty wiesz, że bez pracy nie ma niczego! Więc czemu nie działasz?

Czemu tak ciężko idzie Ci działanie? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co zrobisz, aby nie mieć wyników? Pomyśl tak od drugiej strony, co robisz, że tych rezultatów nie ma? Czego warto unikać w swoim działaniu?

Wiesz, że bez pracy nie ma niczego?

Jakie Ty błędy popełniasz online? Czy łatwo jest działać?

Masz za dużo na głowie.

I dlatego, zamiast działać, to się przejmujesz tym, czy tamtym. Nie możesz się wszystkim przejmować (sam do siebie to też mówię), bo to nie ma sensu. Jakoś trzeba żyć i trzeba się czymś zająć, bo nie wszystko będzie zawsze po Twojej myśli. Życie daje nam różne scenariusze i nagle wszystko może się załamać. Ale nie możesz się poddać, bo to najgorsze, co możesz zrobić. Przestań zapełniać głowę różnymi bzdetami. Ukierunkuj swoje myśli na sukces i na działanie. Bez pracy nie ma niczego! Pamiętaj! Może i będzie ciężko, ale trzeba sobie poradzić z ciężarem działania.

Nie chce Ci się.

Jak się nie chce, to można czasem odpocząć od pracy, ale nie możesz tego robić co chwilę. Raz na kilka tygodni można sobie odpuścić jeden czy dwa dni, ale to tyle! Potem tylko praca i praca. Jak się nie chce, to znaczy, że cel jest zbyt mały i Cię nie motywuje. Musisz to wtedy zmienić. Ale nie a na to jednej reguły, bo każdy jest inny. Musisz znaleźć coś, co motywuje Cię i daje Ci siłę do działania. Musisz sam to odkryć. Więc na co jeszcze czekasz? Zacznij od podstaw! Nie musisz od razu napisać sto artykułów. Zacznij od jednego czy dwóch na tydzień i powoli przyspieszaj. Nie ogarniesz zbyt dużego planu na początek. Sam popełniałem ten błąd. Trzeba planować powoli i według swoich możliwości. Będzie ciężko zacząć, ale jak już zaczniesz, to na pewno będą wyniki.

Nie masz odpowiednich umiejętności.

To często jest problem, gdy się rozwijasz. Często trzeba będzie się rozwijać i budować nowe umiejętności, ale to często wymaga dużej pracy i czasu. Chyba że będziesz zlecać pracę innym, ale mówimy jednak tu o zdobywaniu nowych umiejętności samemu. Nie mówię jednak, że wszystko masz robić sam, ale gdy nie masz funduszy to, co zrobisz? Musisz sam pewne rzeczy ogarnąć w biznesie online. Naucz się podstaw różnych spraw związanych z Twoją działalnością internetową.

Brakuje Ci motywacji, bo nie masz celu i planu.

Musisz dobrze ogarnąć to, jak chcesz pracować i dlaczego robić to czy tamto. Musisz działać, aby mieć efekty. Samo się nie zrobi, więc na co jeszcze czekasz? Każdy może sobie wyznaczyć dobry cel i plan. Potem tylko najtrudniejsze! DZIAŁANIE! I rozwijanie siebie każdego dnia. Na pewno nie będzie Ci łatwo ogarnąć motywację na początku, bo wiele rzeczy będzie przeszkadzało. Trzeba działać naprawdę dobrze, aby mieć wyniki w miarę szybko. Postaraj się osiągać jak najwięcej, a motywacja się pojawi!

Ciągle się tylko uczysz i ciągle mówisz, zamiast działać.

To też jest częsty błąd, i sam go często popełniam. Jednak trzeba z tym walczyć i korzystać z wiedzy! Trzeba każdego dnia zdobywać doświadczenie i pokazać, że znasz się na rzeczy swoim klientom. Jakoś trzeba się wyróżnić i pokazać, że jesteś najlepszy w branży. Przestań gadać i zacznij działać. Proste? Nie zawsze!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co daje Ci jeszcze działanie?

Scroll to top