Będziesz mieć rezultaty? Ale kiedy? Zobacz moje przemyślenia!

Jakie będziesz mieć rezultaty? Na co warto zwrócić uwagę przy działaniu w sieci?

Co według mnie jest ważne w działaniu online? czy jest to zawsze miłe i przyjemne? Czy jednak potrzeba wiele pracy, aby osiągnąć swoje cele? Co masz do przedstawiania swoim klientom? 

Kiedy będziesz mieć rezultaty? 

Zastanawiałeś się nad tym, co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? 

Jak wzbudzisz uwagę?

To jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jak wzbudzisz uwagę na swój produkt lub usługę? Jakie chcesz dawać wyniki swoim klientom? Jak możesz im pomóc i zarazem na tym zarobić? Nie jest to często takie oczywiste, więc trzeba się dobrze przyjrzeć swojej niszy, aby wiedzieć, co jest dla Twoich potencjalnych klientów ważne. Wiesz już jak pokażesz swój produkt? Jakie rozwiążesz problemy? Nie będzie Ci z tym łatwo na początku. Bo gdy poznaje się nisze to wiele czasu trzeba poświęcić na obserwację. Na sprawdzanie małych rozwiązań, aby potem pokazać coś wielkiego! Nie będzie Ci wszystko przychodziło łatwo, bo poznanie niszy nie jest proste. Zwłaszcza, gdy jest ona duża i jest wiele wyzwań do pokonania. Jak Ty chcesz się rozwinąć? Zastanów się i zacznij działać… Tyle!

Jaką ofertę przedstawisz?

To jest powiązane z tym, jak wzbudzisz uwagę. Jak ogarniesz swoją ofertę, aby pokazać się z jak najlepszej strony? Jak pokażesz problem, aby pokazać rozwiązanie w danym temacie? Nie jest to takie łatwe, bo pisanie tekstów sprzedażowych i copywriting nie jest łatwe! Ty musisz się wiele nauczyć, aby pisać dobre teksty w ofercie. Aby mieć ciekawe opisy produktów. Nie ma tak, że napiszesz raz i wszystko będzie działało. Trzeba poznać wiele technik copywritingu, aby mieć wyniki w swojej ofercie. Trzeba wiele rzeczy przetestować i sprawdzić co działa, a co nie. Jak Ty zaczniesz pisać swoją ofertę? Może kogoś zatrudnisz? Ale wtedy trzeba też umieć zweryfikować dobry tekst od tego słabego. Tak czy tak, trzeba się nauczyć tworzyć dobre oferty. A coraz popularniejsze są wideo oferty, gdzie musisz wykazać się jeszcze większą wiedzą i doświadczeniem. 

Jak motywujesz do zakupu?

Jak pokazujesz problem Twojej niszy? Jak pokażesz, że borykają się z jakimś problemem? Jak pokażesz, że muszą szybko rozwiązać swoje wyzwania, by nie było jeszcze gorzej? To wszystko jest ważne! Będziesz mieć rezultaty, jeśli pokażesz wielki problem i małe rozwiązanie w swojej ofercie i sprzedaży. A to wymaga już dobrego poznania niszy. Więc znowu – badanie RYNKU! To jest znowu konieczne, aby rozwijać odpowiednik swoją internetową działalność. A nie przyjdzie to samo… Musisz dobrze poznać niszę i jej problemy! Zobacz, ile musisz wiedzieć, aby mieć rezultaty w Internecie. A ludzie nie ufają, więc musisz też budować markę i zaufanie do swoich działań! 

Jak chcesz rozwinąć swój ebiznes?

Masz pomysł na swoją nisze? Jak chcesz się wykazać i co zrobić lepiej od konkurencji? Jak możesz pokazać, że Twoje rozwiązania są najlepsze? Nie będzie Ci szło na początku dobrze. Bo wiele pomysłów nie musi działać. Wiele rzeczy, które się uczysz nie muszą zadziałać w Twoim przypadku, więc czeka Cię sporo pracy. Na co czekasz? Zacznij od zapisania pomysłów na swoją niszę i rozwijaj swój ebiznes, aby każdego dnia był coraz lepszy! Dawaj z siebie wszystko! 

Ile masz w sobie sił?

Masz masz motywacji do działania? Dużo? To poczekaj na pierwsze problemy i zobaczysz, co oznacza duża motywacja. Ona znika, gdy pojawią się pierwsze błędy. Gdy potrzeba wytrwałości! I wtedy trzeba nad sobą pracować. Znaleźć w sobie ogrom sił, aby osiągnąć swoje cele. Na pewno nie będzie łatwo się motywować, ale trzeba szukać inspiracji w swoim działaniu. Szukać w książkach i kursach, aby naładować baterię. Musisz być też wytrwały i konsekwentny, aby ogarnąć swoje plany na dany dzień czy tydzień. Nie będzie CI szło zawsze perfekcyjnie, ale trzeba przetrwać gorsze dni. 

Co dla Ciebie oznacza sukces?

Właśnie! Co dla Ciebie oznacza sukces? Masz to zdefiniowane? Wiesz do czego dążysz i jakie chcesz mieć wyniki w swoim życiu? Jeśli tak to super, jeśli nie, to czeka Cię praca nad podstawami. Nad zdefiniowaniem celów i planów na najbliższe dni czy tygodnie. Na większe plany, czyli miesięczne czy roczne i jeszcze bardziej oddalone. Jak Ty chcesz się rozwinąć w danej branży? Jakie chcesz mieć efekty i w czym chcesz być naprawdę dobry? 

Jaką masz wiedzę i praktykę?

Musisz się uczyć, aby mieć wyniki w swoim działaniu! Aby rozwijać się każdego dnia, to musisz wyciągać wnioski ze swoich codziennych działań. To nie jest łatwe, ale trzeba się tego nauczyć. Aby przed snem pomyśleć, co zrobiło się dobrze, a co wymaga poprawy. Możesz mieć od tego jakiś zeszyt. Jak Ci wygodniej, ale musisz pamiętać, że będziesz mieć rezultaty tylko, gdy osiągniesz wyżyny swoich możliwości. Nie będzie lekko, ale ogarniesz to. 

Jakie Ty chcesz mieć wyniki w swoim życiu? Napisz w komentarzu! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie Ty chcesz mieć efekty? Masz zdefiniowane cele?
Napisz!

Scroll to top