Będzie zmęczenie, nie zawsze jest kolorowo!

Będzie zmęczenie, nie zawsze jest super, nie zawsze jest idealnie.

Ale nie ma co się poddawać! Masz wiele możliwości w Internecie. Zastanów się, jak Ty pracujesz nad swoją energią i co robisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz coś do przekazania swojej niszy? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? 

Na pewno będzie zmęczenie pracą i tym, że nie ma szybkich efektów! 

Jak Ty pracujesz nad tym, aby osiągnąć swoje cele? Jak pracujesz nad tym, aby mieć dużo energii? Wielu z nas zaczyna z dużą motywacją, ale potem ona opada, i co? Wtedy przestaje się działać i mówi, że nie można osiągnąć swoich celów. W działaniu to trzeba być wytrwałym. Nic nie przyjdzie za darmo, wiec nie wiem, na co liczysz? Co Ty chcesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Jak pracujesz nad tym, aby się nie przemęczać i mieć dużą energię w ciągu dnia pracy? Warto mieć w swojej głowie cel na dany dzień. Opracować sobie plan działania. 

Masz wiele możliwości, ale i tak ludzie mówią, że nie mają zainteresowań…. że nie da się działać online. I potem idzie taka opinia, że tylko nieliczni osiągają cel. Bo tak jest, że nieliczni, bo tylko ci wytrwali osiągają sukcesy. Tylko oni powodują, że osiągasz swoje cele. Masz więc mega cel do wypełniania, aby zbyt szybko się nie poddawać. Zastanów się, czy jesteś gotów na działanie? Wiesz, co jest Twoim celem i masz energię do działania? Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne w sieci i dlaczego chcesz działać online? Masz coś do przekazania swojej grupie odbiorców? Masz ciekawe rozwiązanie? Wiesz, co liczy się dla Ciebie i dla Twoich klientów? Masz jakiś pomysł na siebie? Wiesz, do czego dążysz i będziesz w tym wytrwały? 

Na pewno czeka Cię wiele pracy nad sobą… naprawdę wiele! Nic samo nie zmieni się w Twoim życiu, więc zabierz się za siebie. Nie wiem, na co czekasz w swoim życiu, gdy nie ma efektów. Trzeba wtedy pracować nad swoją energią! Wiem, że łatwo jest napisać, aby się wyspać, ale nie każdy ma taką możliwość. Wtedy nie będzie dużo tej energii i trzeba się ratować kawą czy innymi specyfikami. Ale staraj się spać tyle, ile możesz i potem zabierz się za działanie. 

Bez siły i motywacji i braku energii, nic nie osiągniesz, bo działanie oblinie nie jest dla każdego! Na to potrzeba jest wiele czasu i nie każdy go ma… co wtedy? Wtedy musisz zrezygnować ze wszystkiego, co zabiera Ci czas. I to jest dopiero poświęcenie! To jest dopiero wyzwanie, aby nie oglądać przez kilka lat seriali czy głupich filmików. Bo w kilka miesięcy od podstaw nie osiągniesz sukcesu! Tutaj potrzebne są lata działania i dawania z siebie jak najwięcej. Nic nie przyjdzie samo, jak wiele osób w Internecie mówi. Trzeba się postarać osiągać cele! Zastanów się, co może być Twoim celem, aby mieć motywację i siłę do działania? 

Energia w życiu jest ważna i jak czujesz zmęczenie, to nie pracuje się wydajnie! Więc zastanów się, jak możesz się wyspać i działać z celem, aby mieć ciągle coś, co Cię motywuje do działania! Na pewno czeka Cię wiele pracy nad sobą, aby mieć coraz więcej energii do działania, ale nie poddawaj się! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty pracujesz nad tym, aby działać jak najwięcej i mieć energię w ciągu dnia?

Scroll to top