Nie myśl za dużo! Czy łatwo jest dzisiaj osiągać cele?

Nie myśl za dużo w swoim życiu. Samo myślenie nie wystarczy! Tu potrzeba działania! 

Co Ty sądzisz o swoim działaniu? Czy działasz na tyle dobrze, aby mieć efekty? Czy tylko rozmyślasz nad sukcesem i nic z tego nie ma? Masz wiele możliwości w tych czasach, więc je wykorzystaj! 

Nie myśl za dużo w swoim życiu! 

Zacznij więcej działać, niż myśleć! Przestań ciągle myśleć! 

Przestań rozmyślać! 

Masz działać, a nie myśleć! Od myślenia jeszcze nikt nie odniósł sukcesu. Tu trzeba działań. Codziennych i zaplanowanych działań i dążenia do sukcesu. Więc nie ma tak łatwo, że sobie będziesz myślał i coś się spełni. Można do działania dodać wizualizację, ale to tylko dodatek! Tylko odpowiednie działania przybliżą Cię do sukcesu! Rozumiesz? Więc na co liczysz? Że samo się coś zrobi? Licz dalej. Na pierwsze efekty trzeba poczekać i działać każdego dnia, a nie porobić pół godziny dziennie i myśleć o sukcesach. Na działanie trzeba poświęcić każdy wolny czas. Bo to, że sobie wyznaczysz cel, to nic nie znaczy. Tutaj trzeba wiele działania i rozwijania siebie. Pokonywania swoich negatywnych myśli i negatywnych zachowań. Tutaj jest wiele do zmiany w Tobie, aby zdobyć mentalność sukcesu. I nie ma tak, że sobie ustalisz cel i potem nic nie będziesz robił. Wtedy każdy byłby milionerem…. no właśnie, każdy! Więc, gdzie jest haczyk? Właśnie w działaniu! W tym podejściu do działania! Na wiele rzeczy trzeba sobie zasłużyć swoją pracą! A nie myślami. Nie myśl za dużo! 

Na pewno będą przeciwności i gorsze dni.

I dopada to każdego, kto chce działać. Takie gorsze dni i chwile zwątpienia. I to kolejne przeszkody do pokonania. Zastanów się nad tym, czy robisz wszystko, aby pokonać swoje nastawienie, by przybliżyć się do swojego celu. Na drodze do celu jest wiele przeciwności. Nie ma tak, że zrobisz coś raz. Tutaj potrzeba wytrwałości każdego dnia. Konsekwencja i wytrwałość jest bardzo ważna. Trzeba skupić się na działaniach, które pozwalają Ci się rozwijać. A na rozwój potrzebny jest ogrom pracy. I nie wszystko pójdzie Twojej myśli. Droga do celu dla każdego jest trudna. Zwłaszcza, gdy ma się ambitne cele. Nic nie przychodzi łatwo. Na wszystko trzeba sobie zapracować. Więc na co liczysz? Licz na siebie i swoje umiejętności! I nie poddawaj się w gorszych chwilach! 

Nie licz na szybkie efekty. 

One nie istnieją! Musisz działać każdego dnia. Codziennie. Przy każdej wolnej chwili rozwijać siebie. Kombinować. Szukać. Sprawdzać, co działa. Nie będzie to łatwe zadanie, ale nie ma co się poddawać. Masz wiele do pokonania w sobie, więc nie licz na to, że będzie łatwo. Każdy dzień to będzie pokonywanie lęków i siebie samego. Więc czekaj na wielką pracę, którą musisz wykonać… Czekaj na to, że nie zawsze będzie łatwo i przyjemnie! Bo czasem nie będzie się chciało i zrobisz krok w tył, aby wejść na kolejny poziom życia zawodowego czy osobistego.  Nic ma co liczyć na szybkie efekty. Licz na to, że dzięki swojej pracy ogarniesz siebie i zaczniesz mieć pierwsze wyniki. Nie ma tak, że będzie Ci szło dobrze za każdym razem. Tu trzeba trochę kombinacji działania! Sprawdzania, co działa i w czym czujesz się dobrze. Szukaj pasji w swoim życiu i kombinuj jak ją przekuć w coś zawodowego. Nie będzie to łatwy cel, ale sobie poradzisz! I pamiętaj, aby za dużo nie myśleć, ale zacząć działać w kierunku swoich celów! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Obyś więcej działał niż rozmyślał o tym!

Czy u Ciebie to też problem?

Scroll to top