Jak tu działać na Twitterze? Co warto wiedzieć na początku?

Jak tu działać na Twitterze? Co robić, aby mieć wyniki w tym medium?

Twitter jest specyficzny i wymaga dobrego podejścia do działania. Zastanów się nad tym, czy Ty chcesz działać w Internecie? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w tym portalu? Jak podejść do działania na Twitterze? 

Więc jak tu działać na Twitterze? 

Zastanów się najpierw po co Ci Twitter i co chcesz na nim zyskać? Czy chcesz budować markę czy dzielić się przemyśleniami? Chcesz zyskać nową wiedzę, obserwując innych profile? Masz wiele możliwości na rozwój na tej stronie, ale to wymaga pracy i czasu! Nie ma nic za darmo, więc rób wszystko by osiągnąć swoje cele i pracować nad swoim profilem. Co takiego chcesz zyskać, dzięki pracy nad swoim profilem? Czy to ciężkie zadanie? Na pewno, ale nie poddawaj się zbyt szybko! 

Teraz pomyśl, co chcesz publikować na Twitterze? Jakim profilem chcesz być? Chcesz coś komentować czy dzielić się wiedzą? Może szukasz nowych znajomości? Masz wiele do zrobienia, jeśli chcesz mieć zasięgi! Ale nie przejmuj się pierwszymi porażkami. Będzie ich sporo, ale w końcu znajdziesz wartość dla swojego profilu i będziesz się dzielił ciekawą wiedzą. Wszystko przed Tobą, więc walczą o to, aby mieć ciekawą społeczność! Wiesz, jak ją zbudować? Na pewno musisz się czymś wykazać w niszy, aby ludzie obserwowali Twój profil! To dużo pracy, ale poradzisz sobie. Tylko musisz coś codziennie publikować i dodawać wartość do swojego konta na Twitter! 

Teraz zastanów się dobrze nad planem swojego działania. Jak często chcesz publikować? Ile wpisów dziennie? Co takiego chcesz zmienić w postrzeganiu takiej niszy, w której się rozwijasz? Masz plan na to, co będziesz robić, aby osiągnąć cel? Czy będzie Ci na początku ciężko znaleźć pomysł na siebie? Ale tak jest u każdego! Więc zbytnio się nie przejmuj porażkami i tym, że nikt Cię nie obserwuje. To normalne na początku, więc nie zrażaj się w działaniu! 

Przemyśl także to, czy jesteś w stanie osiągnąć swoje cele i czy masz czas na prowadzenie profilu? Bo zacząć jest łatwo, ale dużo trudniej jest utrzymać działanie na danej stronie! To jest wyzwanie, więc musisz mieć w sobie motywację do działania! A z motywacja to jest różnie… sam wiem po sobie, że nie zawsze się chce! Ale musimy sobie jakoś radzić i zmieniać swoje nastawienie do działania, aby praca przynosiła efekty.

Więc zabierz się do działania i rób wszystko, by osiągnąć swój cel. Może i będzie to wymagało dużo pracy, ale nie przejmuj się tym. Rób swoje, miej cel i plan i zacznij działać. Ustal sobie co chcesz osiągnąć w danym tygodniu czy miesiącu i działaj! Powodzenia na drodze od celu! Pokaż sobie, że możesz osiągnąć sukces i cieszyć się ze swoich rezultatów. Ale to ciężka praca, więc nie myśl, że będzie Ci łatwo. Z czasem będziesz działać coraz lepiej, więc zaczniesz mieć większe rezultaty! 

Ile masz czasu na działanie na Twitterze? Masz określony termin? Wiesz, do czego dążysz? Co takiego zmienisz w danej branży, dzięki budowie solidnego profilu? Czy masz na tyle odwagi, aby zacząć i zakończyć swój projekt? Ciesz się z wyników i nigdy się nie poddawaj! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty działasz na Twitter?

Scroll to top