Zostać najlepszym, ale jak? Czy bycie najlepszym jest ciekawe?

Jak zostać najlepszym w niszy? Co powoduje, że jedni się wybijają, a innych mają w dupie?

Na pewno chodzi o działanie i to, jakie masz nawyki i co myślisz na dany temat. Ciężko jest pracować nad sobą, ale się nie poddawaj! To tylko ogrom działania, jaki cię czeka!

Jak zostać najlepszym?

Nie jest łatwo zostać najlepszym. Być tym dobrym i mieć wielu klientów. Jest to według mnie bardzo trudne, bo budowa marki w Internecie i poza nim nie jest prosta. Trzeba się dobrze napracować, aby mieć efekty. Wiem jak mam u siebie. Niby jestem obecny w mediach społecznościowych i na blogu, ale jakoś tego ruchu nie ma. Nie ma efektów, a działam dobre kilka lat. Czynników jest wiele, więc czas na zabranie się do roboty. Nie będzie lekko, ale z czasem ogarnę, co robię źle i będzie coraz lepiej. Dobre jest to, że jestem świadom problemu i chcę go jakoś rozwiązać. Jaki Ty masz obecnie problem? Co sprawia Ci trudność i dlaczego nie masz efektów?

Na pewno robisz za mało. Bo zawsze można cisnąć więcej, ale…

… mamy ograniczenia czasowe czy zawodowe. Nie jest łatwo wyskrobać kilka godzin dziennie na blogowania i budowę marki. Jak masz godzinę to dobrze, ale nie licz na szybkie efekty. A wiele osób nie potrafi znaleźć czasu na rozwój i zmianę na lepsze. Niestety, każdy jest inny i nie mogę dać jednej i trafnej rady. Niestety, chociaż bardzo chciałbym.

Musisz mieć na uwadze swoje ograniczenia. Bo zostać najlepszym w niszy nie jest łatwo. Wymaga to cierpliwości i wytrwałości. Jak wszystko… jednak sukces nie jest dla każdego. Jak robisz mało i nie wkładasz serca w swoje działanie, to nie będzie efektów. Przykro mi…

Bo bycie najlepszym to często samotna droga. Nie każdy jest Ci w stanie pomagać. Nie zawsze ktoś jest na Twoim poziomie i jego rady są dla Ciebie błahe, za proste… I to jest najgorsze… że musisz sam do wszystkiego dotrzeć. Ludziom dziś łatwo zaufać, a i tak potem Cię mają w dupie. Płacisz za coś, a potem dostajesz nie to co chciałeś. Dlatego trzeba inwestować w siebie, aby mieć naprawdę szeroką wiedzę, aby wiele zrobić samemu. Na przykład marketing i sprzedaż to bardzo szerokie tematy i trzeba wiele rzeczy wiedzieć, aby cały system działał.

Może to trochę kontrowersyjne co piszę, ale naprawdę warto mieć szerszą wiedzę i pomagać ludziom na różne sposoby. Ja bym tak chciał i do tego dążę. Im więcej czytam, tym mniej wiem, ile nie wiem. Niestety tak jest, ale nie poddam się, a Ty?

Jak zostać najlepszym? Według mnie warto inwestować w siebie i sprawdzać co działa w danych niszach. Tyle… Nie jest to łatwe, ale z czasem ogarniesz to, że im więcej masz wiedzy, tym szerzej możesz pomóc ludziom. Jest tak, czy jednak nie?

Napisz w komentarzu!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Uuu… trzeba działać!

Czym Ty się interesujesz?

Patryk Tarachoń
5 lat temu

Wiesz, blogosfera to jest pasją której oddaje całe swoje serducho. Ciężko podołać oczekiwaniom i wyzwaniom ale daję radę.

Scroll to top