Zmiany co pięć minut… czy jest to dobra taktyka na rozwój?

Ehhh… ta chęć zmiany co pięć minut. Czasem mam za dużo pomysłów na raz! 

Miałeś tak, że zmieniłeś zdanie, czym się chcesz zajmować w sieci? Ja ciągle to mam i ciężko to pokonać. Co zrobić, gdy ma się zbyt dużo pomysłów? Masz podobnie, czy jednak nie masz tych pomysłów za wiele?

Zmiany co pięć minut, dobre czy złe? 

Niestety nie umiem sobie poradzić ostatnio z tym, aby nie zmieniać swoich planów co do działania w Internecie. Mam za dużo energii czasem i chciałbym, robić wszystko na raz, ale niestety się nie da! Każdym projektem trzeba zajmować się osobno i nie wszystkim na raz! Ale ciężko jest mi to zrozumieć, że nie zawsze jest tyle budżetu, zdrowia i czasu, aby osiągnąć wszystko od razu. Ciężko jest mi to zrozumieć i ciężko się działa, gdy nie widzi się szybkich efektów. Wszystko przyjdzie wraz z solidną pracą… a z drugiej strony chciałby się wejść na kolejny poziom działania. I tak to jest z tym myśleniem… ciężko jest coś zmienić, gdy ciągle ma się inne metody na zarobek w Internecie. Jak to zrozumieć, tak się zastanawiam…? 

Bo ciężko z tym rozwojem, gdy ma się tyle pomysłów i nie wiadomo za co się zabrać. Jakie projekty są najważniejsze? To pierwszy sposób na wiele planów, co do działania w Internecie. Nie można mieć dziesięciu rzeczy na raz, bo wtedy nic się nie działa w odpowiedni sposób. Nie wdrażamy tego, co najważniejsze i mamy mętlik w głowie. Więc to u mnie jest do poprawy, aby zrozumieć, co jest dla mnie najważniejsze i co da mi największy zwrot z pracy. Ale czy utrzymam ten plan? Postaram się! Ty też powinieneś wypisać sobie dobry plan  na to, co chcesz osiągnąć, dzięki działaniom w Internecie. Zastanów się nad tym dobrze i zobacz, czy działanie w sieci jest dla Ciebie. Wybierz sobie jeden temat i sprawdź, czy on zaskoczy. Jak już wszystko zautomatyzujesz i zlecisz, to zacznij szukać nowych idei na działanie w sieci. To jest dobra porada i dla mnie, aby trzymać się jednego! Czy to dobry plan dla mnie? Chyba tak, ale jak z tym u Ciebie? 

Potem trzeba ustalić sobie, co będzie Cię motywowało do pracy? Co sprawi, że ogarniesz swoje cele i plany i będziesz mieć pierwsze wyniki? Zobacz, ile możesz zyskać, dzięki pracy nad swoim umysłem! Już jesteś na dobrym starcie, jeśli pracujesz nad swoją mentalnością! Zastanów się, czy to działanie jest dla Ciebie? Czy faktycznie chcesz się rozwijać w Internecie i jakie masz plany na siebie? Czy będziesz dalej skakał po tematach zarobku, czy będziesz się trzymał jednego? Zastanów się dobrze, czy takie skakanie z tematu na temat, jest dla Ciebie dobre? Dla mnie nie, bo za dużo energii skupiam na tym, co mniej ważne. Zamiast tego trzeba skupić się na jednym temacie i zrobić wszystko, by osiągnąć swoje cele. 

Co jest ważne w działaniu online? Na pewno to, aby za szybko się nie poddawać! Aby za szybko nie zmienić celu i motywować się odpowiednio do pracy! To ciężko zrobić samemu, ale nie ma co się poddawać. Będą gorsze dni czy tygodnie, ale nie ma co się zrażać! Jak te Twoje zmiany co pięć minut…? Będziesz się w końcu trzymał jednego? Ogarniesz projekty w odpowiedniej kolejności? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top