Zacznij od czegoś małego! Blogowanie to coś dla Ciebie?

Zacznij od czegoś małego, aby zobaczyć czy się nadajesz!

Warto wystartować czymś małym online, aby sprawdzić swoje umiejętności. Z czym Ty chciałbyś zacząć? Co chciałbyś oferować swoim potencjalnym klientom? Masz pomysł na siebie?

Ojjj… tak! Zacznij od czegoś małego!

Zrób wszystko, by osiągnąć swoje cele. Nie będzie lekko, ale się nie poddawaj! 

Blog.

Zacznij od bloga! Od pisania pierwszych artykułów. A to może wydawać się łatwe! Ale wcale nie jest… bo blogowanie wymaga dużo czasu i wiedzy do zdobycia, aby dawało to efekty. Nie licz na to, że napiszesz 2p wpisów i będziesz ekspertem i ludzie będą do Ciebie wbijali drzwiami i oknami. Nie ma tak łatwo! A super by było! 

Więc trzeba dużo działać na blogu. Zacznij od czegoś małego jak blogowanie, aby się sprawdzić, czy jesteś w stanie coś z tego wycisnąć. Jeżeli się nie uda, to trudno, ale dasz sobie radę! Można blogować o wielu rzeczach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Musisz tylko spróbować. Pokazać innym, że masz ciekawą wiedzę na dany temat. I tu zaczyna się zabawa, gdy się rozwijasz! Kiedy masz wiele do przekazania innym ludziom! To jest dla mnie super sprawa. A czym dla Ciebie jest blogowanie? 

Co chciałbyś osiągnąć poprzez bloga? jakie masz cele? Co chciałbyś osiągnąć poprzez prowadzenie swojego miejsca w Internecie? Każdy ma jakieś cele, a Ty? Możesz zacząć bloga nawet za darmo, więc co Ci szkodzi? Nic nie stracisz! No może trochę czasu! Ale poza tym możesz wiele zyskać? Zastanów się, co Ty możesz zyskać dzięki blogowaniu? 

Media społecznościowe. 

Tam też możesz się wykazać, jak na blogu! Więc zacznij się rozwijać i tam! To jest darmowe, a też możesz wiele zyskać. Nie możesz się poddawać, gdy przyjdą gorsze dni. Nie możesz się poddać, gdy będziesz mieć lenia i brak motywacji. Zacznij się więc rozwijać w danym temacie i dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie przyjdzie Ci to łatwo, bo konkurencja nie śpi! Nie wiem, na co jeszcze czekasz? Zacznij działać i załóż swoje profile! Tyle! Potem działaj tyle, na ile masz czasu. Ale staraj się mieć go jak najwięcej na rozwój siebie. Aby mieć coś do pokazania innym. 

Pasja i zainteresowania. 

Te dwie rzeczy musisz wykorzystać. Dawać z siebie wszystko! Pokazać, że naprawdę znasz się na rzeczy i masz super wiedzę. Nie będzie to łatwe, gdy zaczynasz. Wiele ludzi nie ma pasji i jej nie szuka. To według mnie błąd. Trzeba szukać tego idealnego tematu dla siebie. Tematu od którego będziesz wracał, gdy będziesz się chciał poddać. Gdy powiesz: “MAM DOŚĆ!” Ale jak masz pasję to następnego dnia do tego wracasz. Tak samo jest u mnie.Wracam ciągle do swojego tematu. I znowu mam motywację do działania. Dlatego tak często pisze o pasji. Bo ona mi bardzo pomaga, choć jest ciężko! Gdy muszę się przełamać i zrobić coś nowego. Mnie często blokuje głowa, ale jakoś trzeba działać. Wiele mi jeszcze zostało do nauki, ale wiem, że moje zainteresowania będą mnie pchać do przodu! Jak z Twoją pasją? Masz ją czy jeszcze szukasz? 

Działanie. 

Musisz działać, aby mieć wyniki! Bez działanie nie zdobywasz nowej wiedzy i doświadczenia. Jak Ty chcesz się wykazać? Co chcesz w życiu osiągnąć? Zastanów się, co jest z Twoją pasją i jakie masz cele? Zacznij od czegoś małego! Od prostego blogowania czy prowadzenia profili społecznościowych. Nie będzie to łatwe, ale jakoś trzeba zacząć! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Od czego Ty zaczynałeś?

Scroll to top