Z czego jesteś dumny? Co napędza Cię do działań?

Z czego jesteś dumny? Z jakich działań  wyników? 

Bo warto być z siebie dumnym każdego dnia, wieczorem, gdy kładziesz się spać i chcesz sobie podsumować dzień. Co zrobiłeś dobrego? Co chciałbyś zmienić? Co masz do poprawy? Co chciałbyś ogarnąć, aby kolejny dzień był kolejnym powodem do dumy? 

Z czego jesteś dumny? 

Zastanawiasz się czasem? Co sprawia, że cieszysz się ze swoich wyników online? Czy łatwo jest się przyznać do tego, że jesteś w czymś ambitny? Bo według mnie warto być ambitnym! Warto szukać w swoim życiu czegoś, co sprawia, że czujesz zadowolenie. Masz coś takiego, że czujesz radość ze swojego działania? Co sprawia, że wracasz do swoich działań, nawet jak masz słabe wyniki? To właśnie jest dążenie do celu. Działanie, mimo przeciwności. Dawanie z siebie maksymalnie dużo każdego dnia. Bo warto działać! Warto się rozwijać, gdy jest ciężko… Warto szukać tego w czym jesteś dobry. Warto rozwijać swoje pasję i przy tym codziennie rozwijać się, jako specjalistą w danym temacie. Ale ile Ci to zajmie? To już zależy od Ciebie! Jeden ma kilka godzin dziennie na działanie online, a drugi jedną czy dwie. Więc wszystko trzeba dopasować do siebie.  Zobaczyć, jakie się ma możliwości. Bo nic nie przyjdzie samo! Potrzeba wiele pracy, aby osiągnąć swoje cele i trzeba być z nich dumnym. Każdego dnia dumnym, że zmieniasz coś w swoim życiu. Być zadowolonym, że masz dostęp do Internetu i tego, że możesz się w nim rozwijać. 

Więc, jak u Ciebie wyraża się ta duma? Jak Ty cieszysz się ze swoich działań? Co zmieniasz każdego dnia, by osiągnąć sukces? Czy masz coś do zmiany w danej branży? Chcesz działać byle jak, czy jednak codziennie robić coś wartościowego dla siebie i innych? To nie są łatwe zadania! Niestety dążenie do celu wymaga dużo pracy i wytrwałości. Bo nic nie przyjdzie samo! Nic nie zmieni się w Twoim życiu, jeśli nie zaczniesz sam coś zmieniać. Bo wiele osób zaczyna, ale mało kto dotrwa do końca. Wiele z nas podda się swoim nawykom i myślom, które nie przybliżają do sukcesu. 

Więcej jesteś gotów na to, aby cieszyć się z każdego dnia. Aby przypominać sobie o tym, że zasługujesz na sukces, jeśli sobie na niego zapracujesz. Jesteś dumny z tego, że coś osiągnąłeś danego dnia? Że masz tyle wiedzy do zdobycia, tyle doświadczenia do ogarnięcia. Więc zabierz się za działania i nie poddawaj do cholery. Nie wiem, na co Ty liczysz, jeśli się poddajesz? Że coś samo się zmieni? Samo się naprawi i ogarnie? Nie możesz się bardziej mylić… jeśli nie zaczniesz działać, to nic się nie zmieni! Więc zrób wszystko by osiągać cele i cieszyć się ze swoich rezultatów. To nie będzie łatwa droga, ale nie ma co się poddawać! Z czasem osiągniesz swoje cele i będziesz mieć coraz więcej do powiedzenia w danym temacie. W końcu będziesz z siebie tak dumnym, że będziesz działać jeszcze wydajniej! I szybciej osiągniesz swoje cele! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top