Wytrwałość, czyli dlaczego jest ona taka ważna i potrzebna?

Czym jest dla mnie wytrwałość? Dlaczego jest ona taka ważna?

Czy bycie wytrwałym jest trudne? Wytrwałość w działaniu trzeba sobie wypracować i robić wszystko, by mieć jej jak najwięcej. Nie ma lekko w byciu systematycznym w tym, co się robi w sieci czy poza nią…

Czy wytrwałość ciężko jest wypracować?

Na pewno warto jest być wytrwałym i nie poddawać się za szybko! Wiele osób zaczyna i nie kończy tego, co zaczęła. Wszystko wymaga czasu i pracy, ale nie każdy jest na tyle wytrwały, aby to zrobić i nie poddawać się zbyt szybko. Cele są tutaj bardzo ważne i plan. Wtedy wiesz co masz robić i tyle. To podstawa w wytrwałości….

… ale czy to jest faktycznie takie trudne (bycie wytrwałym)??

Dla mnie jest to bardzo ważna umiejętność i trzeba codziennie nad nią pracować. Wymaga to pracy i zdobycia nawyku działania nad tym. Nie możesz się szybko zniechęcać.

Ja szybko się zniechęcam i mam tego świadomość, ale staram się kolejnego dnia coś poprawić i budować ten nawyk. To nie jest proste! Nic co wartościowe, nie jest proste…

NIC!

Wszystko wymaga znowu pracy nad sobą! ZNOWU! Ale to jest w rozwoju super, że każdego dnia możesz być coraz lepszym i lepszym.

Co robisz w kierunku zdobywania wytrwałości?

Na pewno warto jest mieć cele i się nimi kierować. Wtedy działanie jest naprawdę ważne i masz efekty w postaci na przykład w sprzedaży. Musisz być wytrwałym i dawać wartość innym ludziom. Pomagać innym…

Dla mnie w wytrwałości jest ważne to, aby dzięki niej pomagać innym ludziom i dawać im czasem kilka pytań do przemyśleń. To wymaga naprawdę dużo wytrwałości. Wymaga pracy nad sobą. Ale czy to nie jest super, że możesz być codziennie lepszym? JEST SUPER!

Wytrwałość bardzo mi w tym pomaga, więc i Tobie na pewno także! Co robisz jeszcze w kierunku wytrwałości? Budujesz nawyk, działasz z celem i planem? Rozwijasz się? Każda z tych rzeczy jest ważna, a gdy masz wytrwałość, jest dużo szybsza!

Czym dla Ciebie jest wytrwałość? Ile jesteś w stanie zrobić, aby być wytrwałym w działaniu?

Co pomaga Ci w budowie wytrwałości? Napisz w komentarzu i podziel się informacjami na temat tego, co robisz, aby być wytrwałym. Czy ciężko jest zdobyć odpowiednie umiejętności, potrzebne do osiągnięcia sukcesu? Co Ty robisz, aby być wytrwałym? Co robisz, aby mieć wyniki w sieci? Masz na siebie pomysł i wiesz, do czego dążysz każdego dnia? Czy warto być systematycznym w tym, co się robi? Zastanów się po przeczytaniu tego artykułu, co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele!?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak Ty budujesz wytrwałość?

Scroll to top