Wybierz niszę, która Cię interesuje!

Najpierw wybierz niszę, która Cię interesuje!

Wiele z nas zaczyna z niszami, które są popularne i na których można wiele zarobić, ale czy to dobre podejście? Zastanów się, jak Ty wybierasz swoje nisze i w jakim przypadku działa Ci się lepiej? 

Pamiętaj! Wybierz niszę, która Cię interesuje!

A dla wielu jest to ciężkie zadanie… bardzo ciężkie. Bo takie najlepsze nisze kuszą, co nie? Chcemy działać w miejscach, gdzie są pieniądze, ale czy to dobre podejście? Dla niektórych tak, którzy mają budżety i wiedzą czego chcą. A Ty, jak zaczynasz, nie masz ani doświadczenia ani budżetu, więc na co liczysz? Że sobie napiszesz milka artykułów i zaczniesz zarabiać? Tak lekko nie ma! Na pierwszy raz, warto szukać swoich pasji i zainteresowań i się w nich rozwijać! Bo to, co lubimy, powoduje, że uczy się tego z przyjemnością i że czuć od takiej osoby radość i pasję w każdym słowie czy zdaniu napisanym na stronie. Nie ma tak łatwo, że sama pasja wystarczy, ale według mnie jest ona bardzo ważna na początku. Jak Ty do tego podchodzisz? Szukasz najpierw coś z kręgu Twoich zainteresowań? Szukasz możliwości? Rozwijasz się w czymś każdego dnia? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? W jakich niszach chciałbyś działać i w czym się rozwijać? Czy szukasz czegoś, co sprawia Ci radość? Masz takie tematy czy jeszcze szukasz? Wiele osób ma wiele zainteresowań, ale zdecydowana większość ich nie ma i ciągle szuka tego idealnego tematu. Szukaj w swoim życiu czegoś, co sprawia Ci radość. To dla wielu ciężkie zadanie, ale nie ma co się poddawać! W końcu znajdziesz ten temat, w którym chcesz się wykazać. Jak już nie masz żadnych zainteresowań, to poszukaj czegoś co na początku jest łatwe do nauki dla Ciebie. Próbuj różnych tematów w Internecie i zobacz, co najbardziej pasuje do Ciebie i tego jakie masz możliwości masz online. Bo nie każdy ma cały dzień na tworzenie bloga. Więc jakiś trudny temat nie jest dla Ciebie. Czasem wybiera się też zbyt wąską niszę, o której nikt nie wie i ciężko wtedy zbudować markę w tym temacie. Jak widzisz, już na wyborze niszy jest wiele kłopotów. A co potem? 

No właśnie! Co potem? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w danej dziedzinie? Czy masz na tyle czasu, aby się rozwijać w danej niszy? Czy wybierasz nisze w odpowiedni sposób? Czy jesteś konsekwentny w swoich działaniach i chcesz się rozwijać dalej online? W sieci masz wiele możliwości, ale nic nie zmieni się w Twoim życiu samo! Zastanów się nad tym, co Ty chcesz osiągnąć w sieci? Jakie Ty masz możliwości czasowe? Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na daną niszę czy dany temat w Internecie? Czy wiesz, co jest dla Ciebie ważne i dlaczego chcesz działać w Internecie? Co powoduje, że masz ochotę działać w danej niszy? Co Cię do niej przyciąga? Wybór niszy jest ważny, pamiętaj! Nie ma co zmieniać też tematu, jak wiele osób to robi… dokończ jeden temat i zobacz, czy to dla Ciebie. Zobacz czy masz wyniki w danej niszy i czy dalej chcesz w niej działać. Zobacz prze kilka miesięcy, czy lubisz pisać o danym temacie. Załóż bloga i zacznij go rozwijać. Zobacz, czy lubisz prowadzić o czym bloga i czy masz odzew od branży. Zastanów się, czy działanie online jest dla Ciebie? Czy dalej chcesz się w tym rozwijać? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top