Wiele rzeczy wymaga działania! Ty nie możesz się poddać!

Wiele rzeczy wymaga działania! Samo myślenie i rozmawianie nic nie da!

Musisz sobie zapracować na sukces. Zrobić wszystko, by mieć wyniki online! Ale czy to łatwa sprawa? Na pewno nie! Więc zabierz się za porządne działanie! Masz na to pomysł? Pomysł na siebie? 

Pamiętaj! Wiele rzeczy wymaga działania! 

Nie ma sukcesów za darmo. Musisz sobie na nie zasłużyć! 

Zacznij budować sieć kontaktów.

To jest ważne, gdy nikogo z branży nie znasz. Warto budować dobrą sieć kontaktów. Nie jest to łatwe, bo dziś ludzie są nieufni. Ale trzeba jakoś działać i dawać z siebie wszystko. Rozmawiać z ludźmi i pomagać im, gdy mają jakieś problemy. To może wydawać się długą strategią i chyba taką jest, ale nie możesz tego nie robić. Warto mieć w kontaktach ludzi z różnych branż. To pomaga w przyszłości. To pomaga, gdy chcesz zrobić coś nowego, więc nie poddawaj się w działaniu i zacznij rozmawiać z ludźmi i pokaż im swoją wartość. Pokaż im, że Ty też możesz im w czymś pomóc. To jest według mnie dobra strategia. Aby dawać z siebie jak najwięcej i pokazać, że wiesz o co biega w danym temacie. 

Buduj wartościowy ruch.

To jest równie ważne i to też wymaga pracy! Trzeba nauczyć się tworzyć dobry ruch na swoich stronach i tak dalej. Nie będzie to łatwe, więc musisz nauczyć się pozycjonowania, reklamy czy optymalizacji swojej strony. Jest wiele metod na budowę ruchu. Musisz wybrać coś dla siebie. Czy to coś darmowego czy coś płatnego. Wszystko zależy do Twoich możliwości finansowych. Wszystko zależy od tego, co Tobie sprawia przyjemność. Zastanów się, jakie metody zaczniesz stosować po przeczytaniu tego artykułu. 

Nie przeciążaj się!

Ja tak mam, że zdobywam za dużo wiedzy i potem nie wiem co robić. Stosuj jedną technikę działania na raz! Jedną metodę na raz! Żeby nie łapać się ciągle nowych rzeczy. Sprawdź jedno, a dopiero potem zacznij działać w danym kierunku. Sprawdzaj tak swoją wiedzę! A nie ucz się cały czas, bo z tego nic nie będzie. Ja wpadam w taki wir nauki, a potem nie wiem, co robić. To jest bardzo wkurzające, ale dużo ludzi chyba tak ma! Jak Ty sobie z tym radzisz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele marketingowo-sprzedażowe? 

Zacznij budować drużynę.

Na początku jest z tym ciężko i trzeba sobie radzić samemu. Ale z czasem może zaczniesz zlecać swoje podstawowe działania innym? Może zaczniesz budować ekipę, która działa i nie poddaje się? Ekipę, która wybije Twoją działalność jeszcze wyżej? Może warto nauczyć się delegowania swoich działań, gdy masz na to pieniądze? To dobry sposób na skalowanie swojego ebiznesu. Dobry sposób na rozwój. Jak Ty wdrożysz u siebie zlecanie innym jakiś działań? Co zrobisz, aby rozwinąć siebie i swój marketing? 

Wiń za błędy i porażki tylko siebie. 

Nie wiń nikogo innego. To Twój marketing i tylko Ty wiesz, jak chcesz działać. Ty robisz błędy, więc Ty bierzesz odpowiedzialność! jak coś zepsujesz to napraw to! Początki takie są, więc tych porażek będzie wiele. To Ty nad tym panujesz, więc wina spada na Ciebie. Ty tym zarządzasz! Jak Ty rozwiniesz swoje działania? Co zrobisz, aby było jak najlepiej dla Twojego marketingu? Wiesz już, jak wiele rzeczy wymaga działania? 

Zacznij od tego, co ma małe koszty.

Nie wydawaj miliona w jednej dzień. Zaplanuj swój budżet. Musisz wiedzieć ile możesz wydać. Potem będziesz narzekał, że nie masz efektów! Nie masz ich, bo musisz się za siebie zabrać, a nie winić innych. Ty też zarządzasz swoimi finansami, więc musisz to to robić dobrze. Musisz działać odpowiednio z budżetem. Wiedzieć co daje Ci rezultaty, a co warto ominąć. Zaplanuj swój budżet! 

Wybierz dobre metody na komunikację.

Jak będziesz się komunikował z klientami? Jakie masz na to metody? Jak rozwiniesz się w danej relacji? Co zrobisz, aby była ona jak najlepsza? Nie ma jednej metody na sukces. Musisz próbować wielu rzeczy i sprawdzać, co daje Ci wyniki. Wszystko jest do przetestowania i sprawdzenia. Musisz się postarać i dawać z siebie maks jeśli chodzi o budowę relacji. 

Twórz wartościowe treści.

Dzisiaj to konieczność. Blog czy media społecznościowe są bardzo ważne. Jak Ty będziesz się udzielał w tych portalach? Co zrobisz, aby przyciągnąć do siebie klientów? Możesz tworzyć na wiele sposobów i wybrać to, co jest dla Ciebie najważniejsze! To co sprawia Ci przyjemność. Nie ma jednej reguły. Wszystko zależy od tego, co lubisz robić i jakie metody na treści Ci pasują! 

Wiele rzeczy wymaga działania i Ty musisz dawać z siebie dużo, aby osiągnąć swoje cele! 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy25 stycznia 2020

    A Ty? Lubisz działać?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top