Wiedza to potęga, ale dlaczego tak mało ludzi chce się uczyć?

Dlaczego dla mnie wiedza to potęga? Dlaczego warto jest się codziennie uczyć i zdobywać doświadczenia?

Lubisz się edukować? Chcesz się rozwijać każdego dnia? Czy łatwo jest zdobywać wiedzę? Nie! Ale razem z praktyką możesz osiągnąć wiele! Więc trzeba działać, a nie liczyć na szczęście. Masz wiele do osiągnięcia, ale musisz działać!

Czy wiedza to potęga?

Wiedza to potęga i nikt tego nie neguje, ale dlaczego tak mało ludzi się uczy? Czemu nie poszerzasz swojej wiedzy? Co powoduje, że nie chce Ci się uczyć? Tak wiele ludzi chce zmiany, a nie uczy się nowych rzeczy… Nie wiem dlaczego tak jest. Dlaczego tak mało ludzi nie czyta książek? Czemu ludzie się nie rozwijają? Jaki problem mają, że nie chcą się dalej uczyć? Może to szkoła nie wpaja pasji do nauki nowych rzeczy? Może to wina szkolnictwa.. a może Twoja, że po prostu Ci się nie chce? Czemu nie uczysz się nowych umiejętności? Czemu nie rozwijasz się w miarę potrzeb? Warto mieć coraz lepsze wyniki i dążyć do nowych umiejętności. To nie zawsze jest łatwe i szybkie, ale warto uczyć nowych rzeczy.

Dla mnie wiedza jest bardzo ważna. Dla mnie wiedza to potęga razem z działaniem i zdobywaniem doświadczenia. Wiedza to początek… potem czeka Cię działanie i zdobywanie umiejętności i doświadczenia i to jest w tym wszystkim najlepsze. Musisz się naprawdę postarać, aby coś osiągnąć w życiu. Nie będzie niestety lekko. Nie będzie łatwo. Jest bardzo ciężko stosować wiedzę w praktyce. Ale jakoś musisz się rozwijać. Tak mało ludzi się w dzisiejszych czasach rozwija. Dlaczego? Tego już nie wiem! Co Ty robisz ze swoim życiem? Do czego dążysz i co chcesz zmienić w swoim życiu? Jest wiele możliwości, więc je wykorzystaj!

Dlaczego Ty chcesz się rozwijać? Jakie masz cele związane z rozwojem? Co chcesz w życiu osiągnąć i jakie masz cele życiowe i kariery? Zastanów się nad tym, dlaczego się uczysz danego tematu i do czego jest Ci on potrzebny. Ważne jest mieć to swoje dlaczego i budować sobie motywację. Motywacja jest tu ważna, aby za szybko się nie poddać. Warto więc dawać z siebie wszystko i zdobywać codziennie wiedzę i doświadczenia. Każdy dzień może być super, jeśli ogarniesz dobrze swoje działanie i zaplanujesz go dobrze. Nie będzie Ci szło zawsze dobrze, ale trzeba sobie radzić z tym, co się ma!

Warto jest mieć też plan do zdobywanie wiedzy. Zastanów się, ile musisz zrobić, aby osiągnąć sukces i zacznij to robić. TYLE i AŻ TYLE!

A jak jest u Ciebie? Wiedza to potęga czy nie? Czy chcesz się uczyć nowych rzeczy? Wymagasz od siebie, aby edukować się w temacie swoich zainteresowań? Czy chcesz się wykazać ciekawą wiedzą i doświadczeniem? Masz pomysł, jak możesz dzielić się wiedzą? Wiesz, co jest dla Ciebie ważne?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Czym dla Ciebie jest zdobywanie wiedzy?

Scroll to top