Widzisz możliwości? Więc czemu nie działasz, jak trzeba?

Widzisz możliwości poprawy swoich działań? 

Co możesz zrobić, aby osiągnąć cel? Masz wiele do zmiany? Na pewno! Jak każdy! W życiu można poprawić wiele rzeczy, bo nie jesteśmy idealni! 

Widzisz możliwości na rozwój? 

Co chciałbyś zmienić w swoim życiu na lepsze? 

Buduj dyskusję.

Warto zagadywać do ludzi z niszy i kierować się swoją intuicją w rozmowach z innymi. Nie dla każdego jest to łatwe, na przykład dla mnie, ale wiele pracy przede mną. A jak z tym u Ciebie? Lubisz rozmawiać z ludźmi i dzielić się swoją wiedzą? Wiesz, czego oczekujesz od siebie, wchodząc w dany temat? Nie jest łatwo budować z ludźmi dobrą interakcję, gdy nikt Cię nie zna, ale wszystko jest do zrobienia. Ale wymaga to czasu i zaangażowania. Nigdy nie było łatwo na początku, więc miej to na uwadze. Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i zacznij się w tym realizować. Na pewno nie będzie to zawsze przyjemne, ale buduj jakościową dyskusję i dziel się z ludźmi swoją wiedzą. 

Czego oczekujesz od siebie?

Widzisz możliwości w swoim działaniu? Czego oczekujesz od swoich działań? Czego musisz się nauczyć i co zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Na pewno nie ma tak, że wszystko pójdzie gładko na początku. Musisz w sobie wiele zmienić, aby się rozwinąć. Pracuj nad motywacją, celami, działaniem, produktywnością i tak dalej. Musisz ogarnąć wiele spraw, aby się rozwinąć. Aby mieć prawdziwe wyniki. Więc nie poddawaj się za szybko. Chociaż nie zawsze będzie to łatwe… bo chcemy szybkich efektów, które coś zmienią w naszym życiu, prawda? 

Jakie treści chcesz tworzyć?

W czym czujesz się dobry? Co chciałbyś przekazać innym? Co chciałbyś zmienić, aby być jeszcze lepszym w tym, co robisz? Może na początek blog? Jakieś teksty? Może potem wideo czy audio, aby sprawdzić, jak się w tym czujesz? Zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i w czym chciałbyś się spełnić? Rób na początku, to co jest dla Ciebie komfortowe. Większość zaczyna od bloga i to jest OK. Nie wymaga to dużo pracy, aby go założyć, ale bardzo dużo osób na tym odpada. Napisze kilka artykułów i porzuca bloga. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie odpowiednie i się w tym spełniaj. 

Najpierw badanie niszy. Jaka nisza Cię interesuje?

Bez tego nie ma co ruszać z blogiem czy produktem. Zastanów się, co dla ludzi jest ważne i zacznij się w tym spełniać. Nie będzie tak, że wszystko wypali. Musisz poznać potrzeby swoich czytelników, zanim zaczniesz coś dla nich tworzyć. Wiele osób o tym zapomina, więc nie poddawaj się za szybko! Masz wiele do przekazania? To super, ale musisz to dopasować do problemów swojej potencjalnej grupy docelowej. Nic nie przychodzi łatwo, więc raz trafisz a temat, a potem kilka razy chybisz i nie będzie efektów. Tak się działa bez zbadania niszy, więc liczysz na swojego farta. Ale jak zbadasz potrzeby, to zbudujesz dobry produkt, który się sprzeda, jeśli ludzie Ci zaufają. Nic nie przychodzi samo i sprzedaż też, ale początki Twoich działań to powinno być odpowiednie zbadanie problemów swoich klientów. 

Jak wprowadzisz zmiany w życie?

Co zrobisz, aby osiągnąć cel? Jakie chcesz mieć wyniki? Co zrobisz, aby zostać kimś w danej niszy? To nie pewno nie będzie łatwe, ale jakoś trzeba zacząć, nie? Musisz zbadać, co działa w Twoim przypadku. Co pracuje na Twój sukces? Zastanów się dobrze, co chcesz osiągnąć w swoim życiu i jak do tego przygotujesz? Bo samo myślenie nie wystarczy! Potrzebny jest plan do działania, więc nie poprzestań na myśleniu. 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jak wykorzystasz swoją wiedzę? Jak zbadasz potrzeby niszy?

Scroll to top