Ważne, aby zacząć! Warto mieć plan i szukać swoich pasji.

Ważne, aby zacząć i się nie poddawać!

Ciężko się działa, co nie? Co zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Czy początkowe dni, tygodnie czy miesiące działania, coś przynoszą dla Ciebie i Twojej marki online? 

Ważne, aby zacząć i nie poddawać się! 

Co Ty masz do przedstawienia innym? Co chcesz zyskać, dzięki działaniom w sieci? 

Co jest dla Ciebie ważne? Jakie tematy? 

Zastanów się nad tym dobrze… Co jest dla Ciebie ważne? W jakim temacie chciałbyś się wykazać? Co chciałbyś zrobić, aby nauczyć się danego tematu? Ile masz w sobie motywacji? Zauważyłem, że wiele osób nie ma pasji. Nie wie co chce robić i tylko narzeka, że nie może nic znaleźć… To czemu nie szukasz? Nie próbujesz różnych tematów? To jest prawdziwy problem, że lepiej jest narzekać, niż stawiać sobie cele i je realizować! To jest dla mnie bardzo ciekawe zjawisko. Do której grupy Ty się zaliczasz? Co chcesz zrobić, aby znaleźć te temat? Są książki, gazety, TV, radio oraz Internet… I Ty jeszcze narzekasz? No ludzie! Serio? Na co Ty liczysz? Że powiem Ci co masz robić i jeszcze wybrać Ci pasję i jeszcze założyć Ci bloga i go pisać? Wiele osób tak chce, że wszystko się samo zrobi. Że nie trzeba będzie pracować i się rozwijać. Że będzie jak jest, ale zarobisz miliony. Ot tak…:P

Twój marketingowy plan.

Wiesz, jaki masz plan zawodowy? Wiesz już w czym chcesz się rozwijać? Teraz, jak masz nisze, to musisz mieć plan na działanie. Wiedzieć, co zrobić, aby osiągnąć cel. I tu znowu jest pułapka. Czekasz… Czekasz… Czekasz… i czekasz! I znowu! Na co liczysz? Licz tylko na siebie! Pokaż siebie z dobrej strony i nie poddawaj się, gdy przyjdzie kryzys. Zacznij od planu i tego, co chcesz zrobić w niszy. Czym chcesz się wyróżnić i komu pomóc? To jest sztuka, aby mieć dobry plan i go realizować. A będzie to trudne, już Ci to piszę. Zastanów się, co masz w sobie, aby wykorzystać swoje mocne strony… 

Odpowiednia strategia.

Czyli po co i dlaczego działasz. Czemu akurat ten temat? Ważne, aby zacząć! Próbować wielu rzeczy i sprawdzać, co jest dla Ciebie przyjemne i łatwe w danym temacie… Strategia to poznanie tego, jak działać, aby mieć wyniki. Nie będzie Ci lekko, ale jakoś dasz sobie radę. Pokaż, że masz pomysł na swoje działanie. Miej coraz lepsze wyniki i nie daj się wymówkom i swoim negatywnym myślom. Pracuj nad sobą i zobacz, co jest dla Ciebie ważne. 

Znajdź problem i jego rozwiązanie.

I tu zaczyna się zabawa, gdy ogarniesz już swoje działanie, temat i plan. Musisz szukać problemów i wyzwań ludzi. I tu jest najważniejsze, aby zrobić to szybko i zacząć tworzyć odpowiednie rozwiązanie. Może nie jest to łatwe i wymaga dużo pracy, ale o to chodzi! Abyś się wykazał i zrobił wszystko, aby osiągnąć cel. Abyś wiedział, po co pracujesz i jaką masz misję. Zobacz, że masz wiele do zrobienia w swoim życiu. Znajdź swoją misję i zacznij się rozwijać. Zacznij naprawdę pokazywać dobre rozwiązania, aby ludzie Ci zaufali. Abyś miał wiele do przekazania. 

Trzymaj się jednego.

Nie skacz z tematu na temat. Ja mam z tym problem, a Ty? To ciężkie, gdy ma się wiele pomysłów. Ale z mojego doświadczenia wynika, że to nie działa. Lepiej jest się trzymać jednego i zaczynać coś nowego tylko, gdy zrobisz coś na 100%. Tylko tak zdobędziesz efekty i doświadczenie. A nie skakać ciągle i pisać raz o ogrodnictwie, a raz o motoryzacji… I tak w kółko. 

Regularna komunikacja i budowa relacji.

To ważne, gdy masz już rozwiązanie problemu. Wtedy buduj z ludźmi relację i pokazuj im skrawki rozwiązania, aby zachęcić ich do zakupu. I to wymaga systematycznej komunikacji i pokazywana się z dobrej strony. Pokaż, że masz najlepsze rozwiązania! Pokaż, że masz wiele do przekazania i możesz pomóc w wielu sprawach. Buduj swoją markę i nie poddawaj się, gdy zaczną się wyzwania. Będzie ciężko, ale ogarniesz to! 

Ważne, aby zacząć! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Jakie pasje Ty masz?

Scroll to top