W jakim obszarze chcesz być dobry?

W jakim obszarze chcesz być dobry? W czym chcesz osiągnąć sukces?

Każdy ma swoją niszę w Internecie i każdy pracuje inaczej. Każdy ma inne cele i inne motywacje. Każdy jest inni i każdy zasługuje na to, aby osiągnąć sukces. Więc masz duże szanse, jeśli zaczniesz działać! 

Więc, w jakim obszarze chcesz być dobry? 

Zastanawiałeś się nad tym, w jaką niszę wejść? Czego nauka sprawia Ci przyjemność i co możesz zrobić, aby osiągnąć swoje marzenia? Masz coś ciekawego do pokazania na swoim blogu i wiesz, do czego dążysz? Masz jakieś wyniki w dziedzinie, którą lubisz? Może chcesz nauczyć się czegoś nowego? To super! Możesz być dobry w wielu dziedzinach! Więc zabierz się do działania i rozwijaj się, najlepiej, jak potrafisz! Może będzie to ciężka droga, ale nie ma co się poddawać. Jak tylko będziesz mieć motywację i będziesz w stanie działać każdego dnia, to na pewno coś osiągniesz! Zastanów się nad tym tematem do działania online. Masz tyle tematów. Tyle blogów, z którymi możesz konkurować. Możesz się wybić w wielu tematach, więc zabierz się do pracy! Tylko działaj, a nie udawaj działania. Wiele osób tak robi. Zrobi bloga, a potem nic nie dodaje i strona umiera po miesiącach. Ile ja widziałem super blogów, z którymi fajnie by się konkurowało, ale nie przetrwały one biegu czasu. Szkoda… szkoda wielu stron w Internecie, które miały potencjał. 

Zastanów się dobrze nad tym, co zrobić, abyś Ty tak szybko się nie poddał? Masz taki plan na siebie, gdy będziesz oddalał się od celu? Trzeba mieć na to plan, bo jak opuścisz pierwszy tydzień, potem miesiąc, to oznacza, że idziesz w złym kierunku. Zastanów się na początek na jakiś blogiem i zobacz, czy jesteś w stanie go prowadzić regularnie. Portem myśl nad ofertą, ale najpierw przetrwaj najgorsze. Te pierwsze miesiące czy lata bez większych efektów. Jak będzie dalej się tym jarał, to idziesz w dobrą stronę! Zobacz, czy jesteś w stanie prowadzić bloga w odpowiedni sposób. Czy masz pomysły na nowe wpisy? Czy ciągle myślisz o tym temacie? Czy jara Cię on mimo przeciwności, jakie masz na drodze? Jest wiele powodów, aby przestać działać online. I będziesz chciał nie raz się poddać, ale musisz to przetrwać. Pokazać SOBIE, że masz odwagę i siłę do działania. 

Więc zabierz się za to działania i rozwijaj się w danym obszarze. Bądź w danym temacie jak najlepszy! To będzie wiele pracy, ale nie poddawaj się. Masz tyle do przekazania w swoim temacie… MASZ! Każdy ma coś wyjątkowego, ma wyjątkową wiedzę, którą można się podzielić. Więc zacznij się rozwijać, gdy coś nie będzie Ci wychodziło, pokonaj przeciwności losu. Rozwijaj się, aby mieć mentalność zwycięzcy! Nic samo się nie wydarzy, więc rozwijaj się w danej branży. Czytaj, ucz się i tak dalej… wiedza sama do Ciebie nie przyjdzie. Musisz ją zdobyć! Rozwijaj się i pokaż sobie, tak znowu sobie, że jesteś wartościowym człowiekiem. Jesteś! Bo masz unikalne zdolności i możesz osiągnąć sukces w każdej wymarzonej niszy! Ale trzeba działać i poszerzać swoją wiedzę i każdego dnia uczyć się czegoś nowego. Zrób wszystko, by być dobrym w swojej branży. Nawet, jak będą, to lata nauki i praktyki! 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top