W co celujesz w swoim życiu? Dlaczego nie ma tak lekko?

W co celujesz w swoim życiu? Co jest dla Ciebie ważne? 

Bo nie każdy ma w życiu jakiś ambitny cel i to jest w zupełności OK. Niektórzy jednak chcą coś więcej i wyznaczają sobie różne cele. Jedni mniejsze, a drudzy większe. Często problemem jest to, że mamy zbyt ambitny cel. Nie działamy tak, jakbyśmy chcieli. Dążymy do perfekcyjności, która jest złudna. I to potem powoduje frustrację. Powoduje brak chęci do działania i małą motywację. Więc zastanów się nad tym, co według Ciebie jest ważniejsze? Duży cel i ciągła frustracja, czy mniejszy cel i plan do działania, który powoli przybliża Cię do sukcesu? Bo nie ma szybkich efektów, które są trwałe. 

Zastanów się dobrze nad tym, co jest dla Ciebie ważne i w co celujesz w swoim życiu? Jakie masz plany co do siebie? Co chcesz osiągnąć dzięki swojej pracy? Nie jest łatwo rozwijać się i ciągle utrzymać dużą motywację, ale trzeba nad tym pracować, jeśli jest problem. Wiele rzeczy można zmienić w swoim życiu, ale wszystko po kolei! Nie oczekuj, że ogarniesz jakiś cel i zaraz po tym wszystko się zmieni. To wymaga pracy i zaangażowania! Samo nic nie przyjdzie, więc zacznij się rozwijać i zacznij planować każdy dzień. To chyba taka podstawa, bo kolejnym fundamentem jest działanie z tym planem i weryfikacja, czy działasz, czy nie… 

Bo działanie da Ci efekty, a nie tylko myślenie o tym. Bo wiele osób ma plany, ale nie robi z tym nic. Albo się im nie chce, albo nie widzą sensu rozwoju i działaniu. Możesz chociaż spróbować, aby sprawdzić, co jest dla Ciebie. Jaki temat Cię interesuje? W czym chciałbyś się realizować? Co chciałbyś zmienić? Co chciałbyś ulepszyć, aby mieć naprawdę dobre wyniki? Aby osiągać cele w swoim tempie? Co jest dla Ciebie ważne w życiu? Warto mieć swoje marzenia. Warto jest mieć jakiś cel w życiu, więc do tego, aby w czymś się rozwijać! 

Jakie masz efekty teraz? Jakie chciałbyś mieć? Jakie są różnice? Naprawdę czeka Cię wiele pracy nad sobą, aby osiągnąć cel. Nie ma w tym nic dziwnego, że coś Ci nie wychodzi. Że masz problemy i nie wiesz co dalej. Każdy ma jakieś ograniczenia i nie nadajemy się do wszystkiego, ale trzeba działać mimo tego. Znaleźć to, w czym czujemy się dobrze i w tym się rozwijać! Łatwo napisać, nie? Ale jak trudno zrobić! Jak ciężko jest się rozwijać…nie będzie i nigdy nie było lekko, więc zrób wszystko co w Twojej mocy, aby pogłębiać swoją wiedzę i budować solidne doświadczenie. 

1 Comment

  1. Marketer Internetowy27 października 2020

    Jakie Ty masz cele? Ja naprawdę mocno dążę do bycia świetnym marketingowcem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top