Twoja odwaga, czyli co robić, aby być człowiekiem skutecznym?

Twoja odwaga w życiu i biznesie jest bardzo ważna. Co robić, aby mimo lęku i strachu zacząć działać?

Nie ma tak, że wszystko będzie szło jak po torach. Będą zwroty i upadki! Nic samo się nie zmieni, jeśli nie będziesz odważny w życiu. Czeka tyle pracy dla każdego, który chce coś zmienić w swoim życiu!

Jak tam Twoja odwaga?

Jesteś wytrwały w swoich działaniach i przy tym odważny nowości?

Musisz poznać siebie.

Bo samo się nie zrobi! Musisz dobrze poznać swoje lęk i z nimi walczyć każdego dnia, aż stworzysz wokół lęku bezpieczną strefę, gdzie nie będziesz się bać. To jest dla mnie bardzo trudne. Bardzo! Bo wymaga ogromu poświęcenia i pracy nad sobą, aby wyjść ze strefy komfortu. A ponad tą strefę zaczyna się prawdziwe życie i biznes. To jest dużo pracy i wymaga od Ciebie konfrontację z lękiem, ale to chyba jedyny sposób na pokonanie lęku i stworzenie w sobie odwagi. Twoja odwaga w życiu jest bardzo ważna i to ona pomaga Ci w pokonaniu lęku w swoim życiu.

Każdego dnia rób coś, czego się boisz. Zrób jedną małą rzecz i w końcu zobaczysz, że oswajasz się z tym lękiem i jest coraz łatwiej. Zobacz czy Ci to pomoże. Najgorsze jest nierobienie nic (co ja często robię, ale staram się z tym poprawić). Bo samo się nie zrobi… ale wiem, jak ciężko jest działać mimo lęków. Ile razy się poddajemy, gdy coś nie wychodzi. Jest naprawdę ciężko czasem, ale w końcu i tak przyjdzie czas, aby się odważyć. Jakoś los nas przyciąga do tego, czego się boimy. Nie wiem, jakie Ty masz na ten temat zdanie?

Ustalić sobie cel i plan.

Gdy nie masz odwagi, to warto ustalić sobie cele i plan swojego życia. Potem gdy to zapiszesz, to będziesz wiedzieć, jakie musisz pokonać lęki i jak bardzo się odważyć, aby robić to czy tamto. Jak wiesz, jest to trudne, ale nie ma co się poddawać. Nic co wartościowe nie jest proste. Ale musisz działać, a nie stać w miejscu. To najgorsze co możesz zrobić! Jak Ty planujesz sobie dzień? Co robisz, aby osiągać swoje małe cele każdego dnia? To na pewno nie jest łatwa decyzja, aby działać każdego dnia w kierunku do sukcesu. Na pewno czeka Cię sporo pracy! Będziesz coraz lepszym w tym, co robisz!

Małe kroki.

Nie musisz robić wszystkiego w jeden dzień. Nikt nie nakazuje Ci tego. To już Twoja decyzja jak działasz. Rób wszystko w swoim tempie, aby nie zrazić się za szybko i nie robić znowu nic. Lepiej zrobić trochę niż nic! To bardzo ważne, aby znać swoje możliwości. Wiele osób, w tym ja, robi za dużo i następnego dnia ma mniej energii, bo jest się przepracowanym. Każdy ma inny styl działania, ale ja wolę się nie przemęczać. Ale czasem i tak trzeba popracować trochę więcej. Zastanów się nad tym, co Ty możesz zrobić, aby działać wydajnie? Niekiedy można coś zrobić dużo szybciej i przez to mieć więcej czasu dla siebie. Nie musisz pracować po 10 godzin! Pracuj nad swoją wydajnością! Rób to, co ważne!

Do przodu.

I bez poddawania się. Z odwagą i z celem i planem, ale zawsze do przodu. Musisz dobrze poznać siebie i wkładać w działanie 100%! Twoja odwaga to działanie każdego dnia z celem i planem! To rozwijanie siebie mimo przeciwności. Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne? Do czego dążysz? Co chcesz zmienić w swoim życiu?

Liczę na Twój sukces!

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Scroll to top