Trzy ważne rzeczy, czyli co mnie napędza do działania?

Jakie są dla mnie trzy ważne rzeczy? Co jest według mnie ważne w życiu?

Jakimi kieruję się zasadami? Co warto wiedzieć na początku swoich działań? Jakie chcesz mieć wyniki w danej niszy? Co według mnie jest ważne w działaniu? Co Ty możesz zmienić w swoim życiu, aby osiągnąć cele? 

Czym są trzy ważne rzeczy w dążeniu do celu? 

Oto, co warto wiedzieć, aby mieć coraz lepsze wyniki w sieci?

Osiągnij coś… 

A to nie jest łatwa droga. Ciężka, wyboista i pełna przeszkód i korzeni i cierni. Nie ma tak lekko, jakby się wydawało. Wiele osób myśli, że to prosta droga bez porażek, ale tak nie jest. 

Nie jest i nie będzie. Bo sukces wymaga pracy nad sobą i nad swoimi umiejętnościami. I to jest najtrudniejsza droga, jaką kiedykolwiek będziesz chodzić! Dlatego tak wiele osób się poddaje, bo nie wytrzymuje tej drogi. Nie widzi nic poza porażkami. A porażek będzie mnóstwo. Wiele osób przestanie działać, bo nie będzie się im chciało. 

A Tobie musi się chcieć! Musisz pokonać to, co najtrudniejsze. Musisz pokonać siebie i swoje słabości. Więc czeka Cię długa droga i będzie Ci naprawdę ciężko. Jednak nie poddawaj się nigdy, bo to najgorsze, co możesz zrobić. To są ważne rzeczy. Działanie i nie poddawanie się. Nie ma tak, że codziennie Ci się będzie chciało. Przyjdą gorsze dni i wtedy musisz pokazać swoją siłę. Musisz wtedy pokazać sobie, że dasz radę. A będzie Ci się chciało poddać wiele razy. Więc musisz zrobić wszystko , aby mieć wizję… 

… no właśnie! WIZJA!

Czyli coś co napędza Cię do działania. Co daje Ci siłę. A nie będzie to łatwe, więc musisz robić wszystko, aby osiągać cele. Bo wizja jest bardzo ważna i nie możesz jej nie mieć. Wizja daje Ci to co najważniejsze, czyli motywację. A motywacja będzie Ci zaś potrzebna do działania w gorsze dni. Więc musisz działać i nie poddawać się. I mieć wizję do końca swoich dni. Bez wizji nie ma działania z pasją. A pasja jest konieczna jak działanie, aby nie poddawać się nigdy i działać mimo przeciwności. 

Wizja jest konieczna. Wizja nie przychodzi nagle. Masz ją na pewno w swojej głowie. Każdy chce coś w życiu osiągnąć. Ma jakieś cele! Nawet te najmniejsze. Więc musisz tylko zacząć działać i motywować się do działania. Ale to już wymaga systematyczności i determinacji. Bez działania nie ma nic…. Pamiętaj! 

Plan i cel. 

Warto mieć swoje plany i je realizować. Pokazać sobie, że dasz radę i że możesz osiągnąć wiele. Ale bez działania nie ma nic. Plan jest ważny i trzeba się go trzymać. Realizować to, co jest ważne dla Ciebie. Plan! PLAN! 

Ale cele są równie ważne, aby mieć kierunek działania. Wiedzieć, po co się działa. Cele są ważne dla każdego, ale nie każdy je realizuje. Nie każdy ma na tyle odwagi, aby osiągnąć cele i swoje plany. Nie ma tak lekko! Więc planowanie jest bardzo ważne. Nie ma efektów bez planu i dobrego celu. Wiele osób na tym się łamie i przestaje działać już na tym samym początku. I to jest przykre, że tak wiele osób się poddaje i nie ma osiągniętych celów, bo się boi lub ma jakieś złe przekonania, które go blokują. 

Co dla Ciebie jest ważne w życiu? Trzy ważne rzeczy dla mnie to podstawa mojego działania. Jak Ty chcesz się rozwijać? Co chcesz osiągnąć? Zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie ważne i jakie chcesz mieć rezultaty w swoim życiu? 

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Co dla Ciebie jest ważne?
Napisz!

Scroll to top