Trzeba zacząć i tyle! Na co czekasz?

Trzeba zacząć i tyle! Na co czekasz? Co powoduje, że nie działasz?

Masz wiele do zrobienia, ale nie działasz? Chcesz się rozwijać, a jakoś nie widać działania? Wiele z nas tak ma! Więc jak sobie z tym radzisz? Co robisz, aby osiągnąć swoje cele? 

Zrób to! Trzeba zacząć! 

Na pewno początki są ciężkie. Każdy kiedyś zaczynał i wiesz, jak ciężko jest wystartować. Co Ty chcesz zrobić, aby osiągnąć swoje cele? Zacznij od prostego planu, czegoś małego, co sprawi, że będzie Ci lekko zacząć… Plan jest ważny i daje motywację do działań. Ważny jest też cel, ale najważniejsze jest działanie. Rozwój siebie i dawanie z siebie wszystkiego! A nie rozmyślanie i kombinowanie i ciągłe narzekanie…  Nic samo się nie zrobi i musisz zacząć, aby zobaczyć, czy dana nisza jest dla Ciebie. Sprawdzić się w różnych tematach i zobaczyć, co jest dla Ciebie. Więc nie poddawaj się za szybko i rób jak najwięcej, aby osiągnąć swoje cele. Droga do celu nigdy nie była łatwa. Zwłaszcza, gdy jest ona dla Ciebie ważna! Zwłaszcza, gdy droga jest wymagająca! Zastanów się nad tym, co dla Ciebie jest ważne i wtedy nie będzie tak ciężko zacząć. Rozumiesz?

Ale nie zawsze jest łatwo zacząć, bo trzeba nabyć wiedzy czy trochę doświadczenia. Więc musisz się przygotować do działania i wiele osób już na tym etapie kombinuje i przestaje działać. I to błąd! Bo trzeba zacząć od działania choćby godzinę dziennie. Choćby tyle, ale żeby nabrać wytrwałości i nauczyć się być systematycznym. Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Co jest dla Ciebie ważne w działaniu? Czemu wybierasz akurat dany temat? Czujesz motywację, gdy zaczynasz działać? To super! To mega przyjemne uczucie, gdy się działa i czerpie się z tego radość. Zastanów się nad tym, czemu działasz w danej branży? Co spowodowało, że chcesz działać? Skąd się wzięła ta motywacja? Warto szukać w swoim życiu pasji i zainteresowań… Warto działać każdego dnia i rozwijać się nawet, gdy jest ciężko! Nic samo nie przyjdzie, więc czeka Cię najgorsze, czyli systematyczne działanie! To nie jest łatwe zadanie, ale co poradzisz? Co zrobisz, aby osiągnąć sukces w swojej dziedzinie? Masz pomysł na swoją markę? Wiesz, co chcesz zmienić w swoim życiu? Na pewno masz cele, każdy jakieś ma, ale gdzie to wytrwałe działanie? No właśnie! Tego brakuje! Brakuje w większości przypadków działania i tego, aby zacząć i nie dawać się swoim wymówkom! Co Ty zrobisz, aby osiągnąć swoje cele? Masz jakiś pomysł na siebie i swoją markę? Warto szukać nowych metod na działanie w niszy. Warto robić wszystko, aby zdobyć wiedzę i doświadczenie. 

Co Ty chcesz osiągnąć swoim życiu? Co zrobisz, aby mieć wyniki w branży? Czy jest ciężko zacząć? Najciężej! Ale jak nabierzesz rozpędu i zaczniesz się rozwijać, to naprawdę nie ma co się poddawać! Idź dalej! Kombinuj i każdego dnia rozwijaj się mimo przeciwności. Masz wiele do zrobienia w wielu tematach. Potrzeba tylko działania. A nie kombinowania… wiele z nas kombinuje, aby nie zacząć. Ma wymówki i zbyt szybko się poddaje… czy Ty jesteś w tej grupie osób? Czy robisz wszystko, aby osiągnąć swoje cele? Trzeba zacząć i tyle! Na co czekasz?

Tomasz Chrobak

Pokaż wpisy Tomasz Chrobak
Mam na imię Tomek. Nie poddaje się mimo ciężkiej choroby... każdego dnia uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenie. Lubię czytać i rozwijać się w swoich ulubionych dziedzinach, jakimi są ebiznes, emarketing i sprzedaż! Bloguję, aby pokonać swoje lęki i pokazać sobie, że osiągnę sukces, mimo wielu przeszkód!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
Marketer Internetowy

Po co Ty się rozwijasz?

Scroll to top